Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ogólna dyskusja o grach

Zaczęty przez Huntersky, 07 Sierpień 2008, 00:23:17

Mihcim

The Beatles znasz się na kartach graficznych ?

Leon Kennedy

Kto grał w Alan Wake??

TheBeatles

Zależy o co chodzi

Mihcim

A o nic.
Jeszcze tak zły nie byłem!!!!!!!
Wyprzedali w tesco Red Deada!!!
argrgsragsuras as Kurwde!!!!  ;/
ahhh dupa! i tyle!   Sorki leon nie grałem w alana ;/

Leon Kennedy

A właśnie, że o coś... Najnowszy survival horror.


Alan Wake jest pisarzem bestsellerowych horrorów. Inspirację do swoich książek czerpał z koszmarów, jednak nastąpił w jego życiu czas, że nie był w stanie napisać nawet słowa. Po dwóch latach niemożności tworzenia wyrusza wraz ze swoją żoną Alice do małego miasteczka Bright Falls w Waszyngtonie, daleko od stresującego miejskiego zgiełku. Odpoczynek nie trwa jednak długo, gdyż Alice zostaje porwana. Dodatkowo Alan nie pamięta wydarzeń na tydzień po jej zniknięciu. Poruszając się nocą po Bright Falls, Alan walczy z ludźmi opętanymi przez mroczną siłę oraz znajduje strony książki, której nigdy nie napisał. Wkrótce potem zaczyna sobie zdawać sprawę, że wszystko co zostało w niej zapisane zaczyna się spełniać, a Wake musi walcząc o własne życie, starać się zrozumieć całą otaczającą go sytuację oraz uratować Alice.

TheBeatles

W sumie moją ulubioną grą jest Quantum of Solace ale jako że to przez filmy z Danielem Craigiem to tego nie liczę

Deuce

Teraz już gry mnie tak nie kręcą jak dawniej, ale jak już wcześniej wspominałem nadal bardzo lubię gry z serii FIFA czy różne bijatyki jak Street Fighter czy UFC. Oczywiście tytułu Arkham Asylum nie mogłem przegapić. Czasami też mi się zdarza grać z bratem w gry akcji w systemie co-op.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Mihcim

E3 Mnie wkurzyło! Nie pokazali Arkham Asylum 2!
;/
Ale za to Rezenov wraca w Black Ops !  : )

TheBeatles

#368
W ogóle Microsoft zrobił dobry interes z Call od Duty. Ale konferencja Sony była najnudniejsza. Co do Arkham Asylum na jakieś stronie było głosowanie na najlepszą gre i była na liście. Ja najbardziej jestem wkurzony na to że nie pokazali Nowego Bonda (Goldeneye nie liczę bo jest na Wii)


Altair

CytatAle konferencja Sony była najnudniejsza.
Ośmielę się stwierdzić, że to prezentacja Microsoftu była nudna :P
PS. Wiedźmin 2 wszystko w tym roku pozamiatał, ale niestety wiemy to tylko my, bo Atari jest na tyle szczodre dla Polaków, że posadzili ich z tą perełką w kompletnie niewidocznym, małym miejscu. No cóż...

Cowboy

Teraz zacznie się stara dobra wojna posiadaczy PS3 i X360.
Gdzieś za pół roku zdobędziesz sojusznika w mojej osobie TheBeatles ;).
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Altair

Wojna? Ja o czymś nie wiem?

TheBeatles

Sony szczyciło się współpracą z Coca Colą a Microsoft z Crytekiem coś to jednak znaczy

Altair

no tak, a poza tym zapomniałem, że całą konferencję Microsoft niezwykle ciekawie prawił o Kinectcie (podróbie Eyetoya z dodatkową soczewką) podczas, gdy Sony pokazywało nam cholernie nudne projekt wykorzystujące 3D... :P
Prawda jest taka Panowie i Panie, że to Sony inwestuje w przyszłość podczas gdy Microsoft żeruje na czyichś osiągnięciach. Nie lubię tej firmy i tyle. Ich polityka wobec klientów jest chamska, a oni sami nie lepsi. Wystarczy tylko porównać jak ludzie z M$ wypowiadają się o konkurencji, a jak Ci z Sony (radzę przeczytać wywiad z CEO Sony na Polygamii).

TheBeatles

Cytat: Altair w 26 Lipiec  2010, 20:18:20
no tak, a poza tym zapomniałem, że całą konferencję Microsoft niezwykle ciekawie prawił o Kinectcie (podróbie Eyetoya z dodatkową soczewką) podczas, gdy Sony pokazywało nam cholernie nudne projekt wykorzystujące 3D... :P
Prawda jest taka Panowie i Panie, że to Sony inwestuje w przyszłość podczas gdy Microsoft żeruje na czyichś osiągnięciach.
A Move to niby nowość? A 3D jest jeszcze za drogie na to aby kupić je dla Gry Avatar i Killzona 3 który jeszcze nie wyszedł. Pozatym na E3 pokazywano Gears Of War 2 w 3D