Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

Altair

ŻADNYCH rewelacji... Jak w każdym MMO - wieje nudą jak 150.

Tristan

Zarejestrowałem się wczoraj, i muszę powiedzieć, że póki co jest bardzo fajnie, latanie po mieście w pelerynie i ten "hero feel" jest bardzo wyczuwalne ;D fakt, że jako mmo nie oferuje wielu nowości no ale z drugiej strony jest dużo typów umiejętności, można zrobić herosa wedle własnej woli i życzenia po czym staczać zaciekłe batalie z hordami przeciwników, ja właśnie tego oczekuję od hero mmo i ze swojej strony polecam

BlackBat

Wróciłam do gry z kumplem  jakiś czas temu, bo brat zwolnił PC na tydzień i jak dla mnie zajebiście. O wiele fajniej gra się z kimś niż samemu, rozwinięta customizacja postaci to fajne rozwiązanie, a jedyne co mnie drażni, to wymagane Legendary Membership do odpalenia większości fajnych opcji ;) No i mam cholernie duże lagi, więc można dopisać do listy ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

Ja i brat dokupiliśmy sobie Legendary i gra się naprawdę super... Szczególnie dla DLC "Green Lantern", bo te postaci na PvP są praktycznie niepokonane. ;)

BlackBat

A ja się zastanawiałam, skąd sukinkoty mają te skille- facebat dla mnie ;) Mnie się niestety to nie opłaci, bo gram tylko jak mam wolnego peceta, a to się zdarza raz na tysiąc lat i tylko z pomocą dobrego szamana. Może jak dorobię się własnej stacyjki o tym pomyśle :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

No wiesz, w końcu za to się płaci i to musi być tego warte. :) Lanterny są nie do pokonania i dlatego mój brat sobie postać taka stworzył. Tak z nim sobie ogarniamy czy nie wykupić dostępu rocznego za 120 zł. to naprawdę niewiele.

BlackBat

Za cały rok, tylko tyle? Cholera, i nagle ten marsz żałobny nad przegrzanym laptopem przybrał na głośności xD Ja ma słabość do speedsterów, więc najpewniej bym zainwestowała pierwej w Lightning Strikes ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Altair

No brat mi powiedział, że tylko tyle, też byłem zdziwiony, tym bardziej, że za JEDEN MIESIĄC dał 53 zł...

BlackBat

Dziwne, że też im się to kalkuluje. Teraz podobno jakaś zniżka weszła.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Cronos

Szczerze to nie polecam. Jak grałem pierwszy raz to jeszcze mogło urzec, ze względu na występy ulubionych bohaterów komiksowych, ale z czasem nudzi. To MMO nie oferuje niczego interesującego lub wciągającego na dłuższy czas, misje są powtarzalne, nudne, w dodatku żeby mieć dostęp do tak boleśnie podstawowych funkcji jak czaty, tworzenie klanów, trzeba płacić. Mam nadzieję że to MMO z Marvela które ma wyjść (ktoś się orientuje kiedy?) mnie pozytywnie zaskoczy, bo DC Universe Online jest kiepskim wyborem żeby spędzić samotnie wieczór.
Brak wiary w wolny rynek jest brakiem wiary w wolność. - Milton Friedman

franek

A właśnie że ja niedawno zacząłem się w to bawić to mnie pozytywnie zaskoczyło. Własny heros albo bandtyta, ogranicza nas tylko wyobraźnia. Denerwuje mnie to że muszę mieć obcykany angielski, niby mam ale w 2 gimnazjum... nie mogę skończyć pierwszej misji dla Jokera, polałem się z policją na jakimś placu i dalej nie wiem co robić, gdzie iść, nawet strzałki wskazującej kierunek.


Show Must Go On!!!

Q

CytatWirtualna Polska i ProSiebienSat.1 Games, jeden z wiodących europejskich wydawców gier online, nawiązały współpracę, dzięki której użytkownicy WP.PL zyskali dostęp do nowych pozycji MMO, nieobecnych wcześniej na polskim rynku.
Współpraca między partnerami rozpoczęła się od polskiej premiery kultowej gry DC Universe Online. Zrzesza ona miliony internautów z całego świata, którzy tworzą własnych superbohaterów, walczących u boku takich postaci jak Batman, Superman, Flash czy Joker. Dynamiczna rozgrywka, szczegółowa, trójwymiarowa grafika, znani aktorzy użyczający głosu (w rolę Jokera wcielił się Mark Hamill, znany m.in. z roli Luka Skywalkera z filmów Star Wars) - to wszystko sprawia, że ta pozycja MMO jest tak popularna.
Źródło: http://media2.pl/internet/98500-Wirtualna-Polska-z-grami-online-ProSiebenSat.1-Games.html

Niestety strona dcuo.wp.pl - ma chyba jakieś problemy techniczne.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

batman 3

 :o Super wygląda!

Gromon

Gra ktoś aktualnie??  :)
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

Night_Wing [usunięty]

ja gram na Ps4 mam coś takiego sobie ściągnąłem : DC ONLINE.. Fajna gra.. Ciekawie wykreowana.Można budować sobie od  początku bohatera ulepszać jego moce, strój, itd. wybierać do jakiej należy się rasy i jaka ma być główna moc..Coś w stylu takich rpg fantasy typu Diablo ::) ::) ::) lub LoL, to jest maks fajne, grafika nawet przyjemna sporo motywów wiadomo z głównych historii DC znanych wszystkim i tych mniej znanych, bardziej dla koneserów.. Ktoś lubi sieciówki to gra w porządku...

Moje konto na PSN: kurazmarsa

Można się zgadać  na gierkę. 8) 8) 8) 8)