Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

DC Online

Zaczęty przez Firm, 03 Lipiec 2008, 03:03:32

ashelos

Cytat: Rexio w 09 Sierpień  2011, 19:15:51
Sugerujesz że metin2 albo 4story jest lepsze ? W takim razie u ciebie niebieski to zielony.
Gra jest fajna ! Aly gdyby nie te wszystkie płatności , no cóż. Ale stworzyc własną podróbkę Batmana czy innego superbohatera jest zarąbiste ! 3 tryby poruszania się , duży arsenał do wybrania , do wyboru super moce ( dosyc dużo )  poczynając od płci i wieku kończąc na własnym stroju możemy stworzyc złoczyńcę bądź bohatera.  8) Dla mnie bomba....

TYLKO TEN DEBILNY ABONAMENT !!!!!!!!! >:(

Masz w pełni rację. Pół biedy z abonamentem ale najgorsze jest to, że trzeba posiadać kartę kredytową... nawet gdybym ją posiadał to za żadne skarby nie podałbym jej danych SOE( przykład atak na PSN i atak właśnie na SOE(!)). Ale jestem cierpliwy i poczekam sobie na free to play :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

Ciekawe tylko ile będziemy tylko czekac ? Nawet jeżeli będzie free play to pewnie wejdzie game typu sklepy na oficjalnej stronie (!) , tych których będą stac będą kupywac specjalne itemy i wyglądy za prawdziwą kasiorkę. A reszta graczy ( ci którzy będą grac normalnie ) będą wyzywac i przeklinac SOE oraz tych oto graczy. Albo wpowadzą też ograniczenia do jakiś itemów bądź strojów.  Takie gry nie powinny byc na abonament a tym bardziej na dane osobiste !  >:(


ashelos

Cytat: Rexio w 09 Sierpień  2011, 19:33:53
Ciekawe tylko ile będziemy tylko czekac ? Nawet jeżeli będzie free play to pewnie wejdzie game typu sklepy na oficjalnej stronie (!) , tych których będą stac będą kupywac specjalne itemy i wyglądy za prawdziwą kasiorkę. A reszta graczy ( ci którzy będą grac normalnie ) będą wyzywac i przeklinac SOE oraz tych oto graczy. Albo wpowadzą też ograniczenia do jakiś itemów bądź strojów.  Takie gry nie powinny byc na abonament a tym bardziej na dane osobiste !  >:(

Na pewno będzie tak jak mówisz,ponieważ SOE pokazała przy okazji paru swoich gier które przeszły na freemium(fachowe określenie)(np. Everquest 2,PIRATES OF THE BURNING SEA). Innym faktem jest największe sk**wy***  SOE którym jest sklep z płatnymi przedmiotami ingerującymi w rozgrywkę oraz wiele dodatków (Everquest 1(17 dodatkow) , to da się przełknąć w porównaniu do pierwszego "incydentu")do swoich płatnych tytułów.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

franek

Rexio, powiedziałem tylko że jest na poziome tychże gier.


Show Must Go On!!!

Rexio

Aha no to sorki Franek .

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Heh, nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko.

ashelos

Cytat: kelen w 20 Wrzesień  2011, 11:21:22
Heh, nie spodziewałem się, że nastąpi to tak szybko.

Wiesz , rynek nie jest miłosierny dla kiepskich gier.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Leon Kennedy

Znaczy gra jest serio kiepska?

Rexio

No...zdziwiłam się że nastąpiło to tak szybko. Ale fajnie , wkońcu będzie można popykac se podrubką ulubionych superbohaterów albo stworzyc własnego . NO ALBO WŁASNĄ !  :)

ashelos

Aż taka kiepska nie jest. Tylko po prostu nie jest aż tak dobra, ażeby za nią co miesiąc tyle płacić. Zrobili to, bo byli do tego zmuszeni.
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

Rexio

 A co do tego kiepska/fajna itp. Większośc graczy ale też redakcje takie jak CDAction oceniają tę grę na 3-3,5/5 czyli ogólnie good :P, może było by 4 gdyby nie te wszystkie błędy z płatnościami o jakich wspominali gracze.

ashelos

W sumie z tym abonamentem który był wcześniej, to całkiem  niezły pomysł. Przynajmniej dzieci neo nie było :)
"One by one, they'll hear my call. Then this wicked town, will follow my fall." - The Joker

"Arkham was right: Sometimes it's only madness that makes us what we are."

kelen

Ktoś już grał w darmowym trybie?
Wykonałem już kilka zadań, póki co skończyłem na uwaleniu Scarecrowa, a teraz coś mi dano związanego z Banem.
Gra się fajnie, ale nie wiem, czy wcześniej chciałbym płacić za to taki abonament, jaki był. W każdym bądź razie jest fajnie, ale nie jakoś mega wybitnie. Dobrze jest za to czasem usłyszeć Conroya albo Hamilla :)

Zwinny

Sorry za odkopanie tematu. Gra przeszła na Free To Play już ładny kawał czasu i ogółem powiem, że jest dobra jak na darmówkę, choć wcześniejszy abonament uważam przy tej ilości funkcji, jakości grafiki itd. za ... oszustwo.

TitansGo.pl to najlepsza polska strona o Teen Titans. Zajmujemy się także Young Justice, a po zalogowaniu udostępnione zostaną liczne funkcje. Zapraszamy do rejestracji!