Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Premiera

Zaczęty przez Firm, 11 Czerwiec 2008, 18:47:59

Firm

Witam,
przeglądając forum SHH natknąlem sie na wątek, w którym fani chwalą sie jak mają zamiar iśc na premiere TDK. Mianowicie bedą sie przebierac, zaklądac ubrania związane z Gackiem itd. Nurtowalo mnie czy my Polscy fani tez sie na coś takiego piszemy czy dalej mamy problem z przystosowaniem sie co myślą o nas inni i jak niektórzy nie potrafią sie bawic. :P Ja osobiście myślalem o makijazu Jokera ale martwie sie, ze po prostu po seansie to wszystko sie rozleje. Na pewno zaloze koszulke z logiem Batmana a wy?

I do jakich kin macie zamiar iśc i odbedzie sie coś z tym związanego?

kelen

Na premiere zamierzam isc w koszulce z BB lub zrobic na zamowienie jakas fajna z motywem Jokera z TDK.
Do kina sie zapewnie wybiore w okolicach Katowic albo Poznania, lecz nie jestem pewien.

Funky

CytatJa osobiście myślalem o makijazu Jokera ale martwie sie, ze po prostu po seansie to wszystko sie rozleje]Ja osobiście myślalem o makijazu Jokera ale martwie sie, ze po prostu po seansie to wszystko sie rozleje

Wow ja nawet bym nie pomyślal iśc w makijazu Jokera. Heh ale gdybym nawet wyszedl to spalilbym sie ze wstydu, ludzie pomysleliby ze uciekl pewnie ze Srebrzyska :P (Srebrzysko dzielnica Gda?ska gdzie mieści sie szpital psychiatryczny)

A co do premiery to jakoś zawsze wolalem iśc do kina kilka dni pó?niej. No moze jak pogoda pozwoli (jak bedzie troche chlodniej) to wybiore sie w garniaku z kamizelką i krawatem (oczywiście nazwiązanie do garnituru Jokera :) ) i to byloby wszystko jezeli chodzi o ''ekscentryczny'' ubiór ;)

Firm

Wlasnie co do tego makijazu nie jestem pewien bo samemu to troche tak ...dziwnie (WHY SO SERIOUS!?) bo moi znajomi sie nie przebiorą :D...ale wlaśnie w Stanach to oni idą gromadami w przebraniach klaunów itd. i wtedy to fajnie wygląda.

Ale wyobra?cie sobie podchodzicie do kasjerki i mówicie: Mam spotkanie z nietoperzem ;]

Funky

Cytat.ale wlaśnie w Stanach to oni idą gromadami w przebraniach klaunów itd.

Eeeee bo to Stany tam Batman jest o wiele bardziej popularny i zupelnie inne jest oczekiwanie na ten film.

Aha podczas seansu bede miec dluzsze wlosy (obecnie mam taką sama dlugośc wlosów co Nolanowy klaun) i w polączeniu z garniturem, kamizelką i krawatem moze ludzie skojarzą we mnie Jokera z filmu :P

P.S. Zapomnialem dodac ze "The Dark Knight" obejrze w Gdyni w kinie Silver Screen.

JaRo

 Dlugo sie tez nad tym zastanawialem. Pasuje oddac filmowi hold i tym samym poszedlbym do kina w podkoszulku z logo Batmana + czapka z daszkiem, tez z logo. Na podkoszulek naloze jakąś rozsuwaną koszule. Jest to u mnie w mieście troche krok ryzykowny (równy ośmieszeniu), ale postaram sie przemuc.
Pamietam jak raz szedlem przez moje ociemniale miasto. Na wprost szlo kilku starszych odemnie gnojków. Mialem na sobie czapke z daszkiem (z logo Batka). Jeden z tych kolesi rozlozyl rece i zacząl biec przed siebie, krzycząc na cale miasto: "Batman! Batman!" Jego durni kompani oczywiście zaczeli sie śmiac, jakby uslyszeli niezwykle ambitny zart. Przechodnie zaczeli sie oglądac. Powstrzymalem zarumienienie na twarzy, nie mniej, nie lubie brac udzialu w tego typu 'widowiskach'. Mimo wszystko, dla "Mrocznego Rycerza" sie poświece :)
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Grim Knight

Do kina pójde z okolo tygodniowym lub wiekszym opó?nieniem. Bez zadnej koszulki ani znaczku Batmana na sobie.

Powód?

Radom.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

bartP

Gdzie pójde - nie wiem, ale prawdopodobnie w Krakowie, jakiś tydzie? po premierze ;)

Bede mial na sobie koszulke z logiem i to wszystko. Dla mnie cale przebieranie sie, malowanie itd. to typowe fanboy'stwo i kojarzy mi sie z glupawymi happeningami na premiery kolejnych Potterów.

Ale jak ktoś lubi, to chyle czola, wszak grunt to dobry przypal...
szkoła dla chłopców, technikum niewinności

LelekPL

A ja bede calkowicie przebrany, bo w ko?cu obejrze film w Anglii... juz ziomki z pracy sie ze mną ugadali :) Nie wiem czy pójde na calośc, zobacze jak oni, ale wydaje mi sie ze oni są bardzo na to napaleni! Dziwne ze nikt jednak nie przebiera sie za Batmana :P

Juby

Cytat: Air Jordan w 11 Czerwiec  2008, 21:10:34
A ja bede calkowicie przebrany, bo w ko?cu obejrze film w Anglii...

Widze Jordan, ze bedziesz jednym z pierwszych wypowiadających sie na tym forum, którzy obejrzą TDK. Móglbyś po seansie dac, krótką recenzje, albo chociaz swoją ocene filmu.  ;)

Co do tematu, to ja nigdy nie przebieram sie na dany film, ide tak jak mi wygodnie. Wezme pierwsze lepsze wyjściowe ciuchy (oczywiście czyste) i ide na pierwszy seans filmu jaki bedzie u mnie w mieście, chyba, ze do premiery nie wyremontują kina, wtedy wstąpie do multikina we Wloclawku.

Mel

Mozliwe, ze sobie odpuszcze dzie? premiery na rzecz dobranego towarzystwa i korzystniejszego czasu..

Przebranie? Rozwazalam... Problem w tym, ze nie wiem za kogo bym mogla sie przebrac :D Po drugie rzeczywiście wyglądaloby to na "fanboy'stwo" ( Fangirl'ostwo). Wole sobie odpuścic afisz Bat-maniac.

batek_88

W moim przypadku to jest kaszana bo mieszkam na totalnym zadupiu i do najblizszego dobrego kina mam jakieś 70 do 80 km, wiec nie stety tak jak w przypadku BB pozostaje mi czekac na wrzuty w necie :-(

LelekPL

Ocene napisze napewno, gorzej moze byc z recenzją jeśli film bedzie tak dobry jak... bedzie :) Najwyzej napisze kilka zda?, po czym pójde obejrzec ten film jeszcze raz :) Jeśli jednak mnie zawiedzie to dam znac, a lubiący sobie psuc atmosferą bedą mogli spokojnie pisac do mnie na priwa, to podam jakieś spoilery

Philips V38

W moim przypadku  jest tak jak u Batka-88, mieszkam w niemilosiernej dziurze z dwoma spozywczakami i niczym wiecej. Do najblizszego naprawde dobrego kina mam 100 km...ale czego nie robi sie dla Batmana !
Palnuje wiec jechac  na premiere  do Opola do "Kinoplexu" :)
Ostatnio widzialem kolekcje ubra? z logo Batmana w Housie i zastanowiam sie na kupnem koszulki, w której poszedl bym na premiere TDK..(chyba tak zrobie:)

Co do wypowiedzi JaRo : niestety ciemnota rodaków nie zna granic  :P :P :P zal...fani Batmana w Polsce są prześladowani niczym pierwsi chrześcijanie...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Sammy

No to Philips V38 spotkamy sie w Opolu, wracajac do tematu planuje isc w koszulce z Jokerem jako swoisty hold z mojej strony dla Heath'a...
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.