Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

red fox

Bardziej chodziło mi o to, czy będzie jeszcze coś PO No Man's Land? Po tych wszystkich tomach, które są wyżej wyszczególnione i opisane.

Juby

W tym roku wyjdą jeszcze co najmniej dwa tomy NML, a w 2025 ostatnie trzy. Co dalej? Na razie nie wiadomo, ale @kelen wspominał w podcaście, że pushował Egmont o run Granta Morrison oraz o wydanie roczników Batmana sprzed Knightfall, więc zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie. Najwcześniej dowiemy się o tym na MFKiG w 2025.

red fox

Run Morrisona to jest z Red Hoodem czy z Damianem? Nie wychodziło to w Polsce, więc mam dziurę w tej pierwszej dekadzie XXI wieku.
Mogliby wydać Batmany, które rysował Norm Breyfogle, na Kelleya Jonesa i na "Red Rain" chyba się już nie doczekam, skoro wydają teraz "Long Halloween" i "Dark Victory", które mam z Muchy ;)
Jest w ogóle szansa na jakąś serię "Batman i Robin"? Może właśnie w ramach takiego wydania jak obecnie "No Man's Land"? Ponoć seria z Damianem jako Robinem jest bardzo fajna.

Crowridd

#828
Cytat: red fox w 03 Marzec  2024, 11:46:28Run Morrisona to jest z Red Hoodem czy z Damianem? Nie wychodziło to w Polsce, więc mam dziurę w tej pierwszej dekadzie XXI wieku.

Z Damianem. W PL wyszło kilka zeszytów

red fox

"Batman i Syn", było coś jeszcze? Mam tylko to z jakiejś kolekcji komiksów.

MJ

Czytałem całą tą serię przetłumaczoną na polski, jeśli wydadzą na naszym rynku to również chętnie ją zakupię, w sumie chyba to kolejny taki duży run po No Mans Land więc chyba jest szansa na to że to wydadzą.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Crowridd

Cytat: red fox w 04 Marzec  2024, 10:12:08"Batman i Syn", było coś jeszcze? Mam tylko to z jakiejś kolekcji komiksów.

Czarna rękawica z tej samej kolekcji, co Batman i syn

red fox

Czy ten zapowiedziany "Trybunał Sów" w serii Noir to jest to samo co wyszło w ramach New 52, czy coś innego?
Gdzieś słyszałem, że to prequel do tamtej historii?

Crowridd

To samo. Wydaje mi się, że pierwsze 11 zeszytów serii.

red fox

Maj 2024:





Taka sobie ta okładka "Długiego Halloween", ta z Muchy bardziej mi się podoba.będzie jeszcze "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach" Tom 2 ale nie pokazali okładki.

Po_prostu_smyk

Nie mogę doczekać się drugiego tomu mangi. Pierwszy był świetny.

Juby

Cytat: red fox w 08 Marzec  2024, 08:29:12Taka sobie ta okładka "Długiego Halloween", ta z Muchy bardziej mi się podoba.
Okładka Tima Sale'a do edycji Deluxe z 2021 nie jest tak dobra, jak wszystkie poprzednie, ale przede wszystkim dziwna jest decyzja Egmontu z logo DC Polska po lewej stronie tytułu (po sobotnim video z zapowiedzią sądziłem, że dadzą je z prawej, a tytuł i twórców przesuną do lewej, wydawało mi się to oczywiste).

Nowe wydanie będzie liczyło aż o 96 stron więcej od wyd. Muchy, czyli trochę dorzucili dodatków. Kuszące, tylko ta cena... Poczekam i zobaczę jak wydadzą Mroczne zwycięstwo, może wtedy się zdecyduję.

red fox

Coś Egmont nawywijał i na 29 marca weszły jeszcze dwa komiksy:




Po_prostu_smyk

#838
29 maja, nie marca.


red fox

Wcześniej było na marzec, nawet ktoś napisał o tym post pod zapowiedziami na maj, że Nightwing tom 2 jeszcze w marcu, musieli to szybko poprawić i dać na maj.