Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Egmont - komiksy z Batmanem

Zaczęty przez anubis3000, 24 Sierpień 2011, 16:14:04

Crowridd

Jeżeli ktoś czekał na obniżkę cen, to Liga sprawiedliwości: Najwięksi superbohaterowie na świecie i Pięść Demona na gandalf.com.pl - 40%. Egmont dał nieco mniejszy rabat.

Za obydwa ogromne komiksy wyszło nieco ponad 366 złotych, więc nieźle.

Juby

Luty:



Fajnie, że cena trzeciego tomu Ziemi Jeden nie skoczyła na stówę, lub więcej. Biorę na pewno.

Juby

#737
https://www.batcave.com.pl/2022/12/batman-knightfall-wsrod-najlepiej-sprzedajacych-sie-komiksow-wydawnictwa-egmont-w-2022/

Knightfall pozamiatał pod względem sprzedaży komiksów w ubiegłym roku!! Dla komiksów powyżej 250 stron wszystkie tomy osiągnęły najlepsze rezultaty (pierwsze trzy miejsca), a dla wszystkich komiksów od wydawnictwa Egmont odpowiednio czwarte, siódme i ósme miejsca (Krucjata pewnie jeszcze się dobrze sprzedaje, bo wyszła stosunkowo niedawno). Mam nadzieję, że wydawnictwo widzi jaki jest hype na "klasycznego Batmana" i sięgną po więcej tytułów z tego okresu (szkoda by było gdyby szli tylko w No Man's Land i to, co wydarzyło się po nim, bo między Year One a Batman: Venom jest jeszcze sporo dobrych rzeczy do wydania, które albo nigdy nie zostały u nas wydane, albo ostatni raz 30 lat temu w TM-Semic).

Leon Kennedy

Ziema jeden, tom trzeci, to u mnie obowiązkowa pozycja 😉 Injustice też w tym roku planuje zacząć kupować. No i oczywiście Zombie DC trza uzupełnić ❤️🔥 Zaś Knightfall musi jeszcze trochę poczekać. Za to jego wyniki sprzedażowe bardzo mnie cieszą.

Rado

Wszystko już dograne, więc mogę się pochwalić. Otóż miałem przyjemność napisać wstęp do nadchodzącego czwartego tomu Knightfallu. Redaktorka prowadząca szukając autora odezwała się do kelena z pytaniem czy przypadkiem nie zna jakiegoś gościa do tej roboty, a on dał namiary do mnie, a więc nepotyzm pełną gębą - jak wszędzie zresztą. Możliwość zobaczenia swojego nazwiska w komiksie z ulubionym bohaterem, a do tego jeszcze w takiej historii, to dla mnie spełnienie marzeń. Dziękuję rodzicom, żonie i swojemu psu bez którego pomocy nie byłoby mnie dzisiaj w tym miejscu. A tak serio, to dla mnie duży honor.

Nie pozwolono mi tego napisać w formie felietonu jak chciałem, sporo usunięto i dużo zmieniono, ale nie mam do nikogo pretensji. Na początku trochę miałem, ale z czasem zrozumiałem, że redakcja ma określoną wizję jak taki tekst ma wyglądać i zgadzając się na pracę dla nich, masz się zmieścić w wyznaczonych ramach. Proste.

Crowridd


Juby

Szkoda, że się pochwaliłeś, myślę że byłoby fajne zaskoczenie gdybym już skończył czytać i zobaczył kto jest autorem. A czy nepotyzm pełną gębą? Jeśli zrobiłeś to za free to chyba nie. ;)

Rado

Cytat: Crowridd w 04 Styczeń  2023, 20:58:00Wspaniale, gratulacje!

Dzięki!

Cytat: Juby w 08 Styczeń  2023, 16:05:15Szkoda, że się pochwaliłeś, myślę że byłoby fajne zaskoczenie gdybym już skończył czytać i zobaczył kto jest autorem. A czy nepotyzm pełną gębą? Jeśli zrobiłeś to za free to chyba nie. ;)

Nie no, musiałem się na moim ukochanym serwisie pochwalić. A redakcja płaci za takie teksty. Dostajesz umowę nawet, więc wszystko elegancko i klarownie.

Leon Kennedy

#743
To super, Rado. Bardzo się cieszę Twoim szczęściem. Oby więcej takich miłych informacji 😉

Crowridd

Cytat: Rado w 10 Styczeń  2023, 12:02:56Nie no, musiałem się na moim ukochanym serwisie pochwalić. A redakcja płaci za takie teksty. Dostajesz umowę nawet, więc wszystko elegancko i klarownie.


No dokładnie. Chyba bez umowy takich rzeczy się nie robi.

Jeszcze raz gratulacje i czekamy na dostawę komiksu.

Juby

Dziś rano wjechały świeże zapowiedzi. W marcu Egmont wyda kolejne DC Black Label i pierwszy tom nowego (już sam nie wiem którego :P) Detective Comics:


Leon Kennedy

Niezła okładka!!! Black Label ma już kilka fajnych pozycji, a ta z pozycji okładki  już mnie bardzo zaciekawiła 🤠

Crowridd

#747
Cytat: Leon Kennedy w 12 Styczeń  2023, 15:32:36Niezła okładka!!! Black Label ma już kilka fajnych pozycji, a ta z pozycji okładki  już mnie bardzo zaciekawiła 🤠

Dokładnie. Fabuła zachęca, recenzje już mniej - kupię na pewno.

DC Tom 1 - już nie ogarniam, czy to nadal wchodzi pod Uniwersum DC, czy pod coś nowego - nie skończyłem jeszcze historii z żółtym grzbietem na dole


LelekPL

Cytat: Rado w 04 Styczeń  2023, 17:19:30Wszystko już dograne, więc mogę się pochwalić. Otóż miałem przyjemność napisać wstęp do nadchodzącego czwartego tomu Knightfallu. Redaktorka prowadząca szukając autora odezwała się do kelena z pytaniem czy przypadkiem nie zna jakiegoś gościa do tej roboty, a on dał namiary do mnie, a więc nepotyzm pełną gębą - jak wszędzie zresztą. Możliwość zobaczenia swojego nazwiska w komiksie z ulubionym bohaterem, a do tego jeszcze w takiej historii, to dla mnie spełnienie marzeń. Dziękuję rodzicom, żonie i swojemu psu bez którego pomocy nie byłoby mnie dzisiaj w tym miejscu. A tak serio, to dla mnie duży honor.

Nie pozwolono mi tego napisać w formie felietonu jak chciałem, sporo usunięto i dużo zmieniono, ale nie mam do nikogo pretensji. Na początku trochę miałem, ale z czasem zrozumiałem, że redakcja ma określoną wizję jak taki tekst ma wyglądać i zgadzając się na pracę dla nich, masz się zmieścić w wyznaczonych ramach. Proste.
Gratulacje Rado. Kto jak kto, ale w Polsce jakbym mial wskazać speca od komiksów z Batmanem to byłbyś nim Ty... oczywiście tych komiksów spoza głównego uniwersum, ale akurat na tym TM-Semicowym też się znasz.

Rado

Dzięki za miłe słowa Panowie!