Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman Begins

Zaczęty przez Mariano, 04 Luty 2008, 23:02:18

jakura

Coś mi się wydaje, że jednak pobiłem Jubiego w ilości seansów;-) I zgadzam się w pełni z Jego opinią:-)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Juby

Jak dla mnie muzyka we wszystkich trzech filmach sprawdza się idealnie, nie umiałbym zdecydować który soundtrack najlepszy, a który najsłabszy (jedynie do czego mógłbym się przyczepić to do zbyt częstego wykorzystania motywu Batmana z napisów końcowych w TDKR - powtórzony jest tam co najmniej 5 razy).

Co do tych 30 seansów to trudno mi powiedzieć, bo nie liczę dokładnie takich rzeczy. Pewnie jakbym doliczył oglądanie "na wyrywki" ulubionymi scenami/akcjami, to może widziałem go jeszcze więcej razy. Obecnie robię przerwę od trylogii Nolana na kilka lat, aż cholernie za nimi zatęsknię.

Juby

Znowu si? bawi?em w poszukiwania rzadkich fotek z BB. Je?li nie masz ich Woland w swoich zbiorach to you're welcome. ;)




Woland

Dwa pierwsze to starocie. Ostatnie faktycznie jest w nowej roździelczości. Thx ;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

#169
Niedawno odkryłem kinopoisk.ru (rosyjskie IMDb), mają tam spore galerie. Możesz zajrzeć tam do pozostałych Batmanów, kto wie, może mają coś czego nie masz/masz w gorszej jakości.

PS Popsuł ci się awatar i sygnaturka. :(

Woland

Znam ich od kilku dobrych lat, nawet nie wiem czy nie od premier TDK. Takich stron, które co jakiś czas dorzucają to i owo w dobrej jakości, jest (było) conajmniej kilkanaście. Łatwo się zapisuje, gorzej z segregacją jak się już ma 10 wersji jednej foty. Można tak w nieskończoność. Fajna zabawa, ale kiedyś trzeba przystopować. Dlatego m.in. już nie będę zajmował się żadnymi nowymi działami, oprócz dotychczasowych. Te i tak mają już takie poślizgi że ho ho.

PS PS pisze się bez niczego na końcu;)

You're in for a show tonight, son.

Juby

Możesz podrzucić mi na PW linki do tego typu stron (pomijając IMDb, toutlecine, kinopoisk, cinema.de i polskie bazy filmowe, bo je znam)? Tak jak ty zbierasz/gromadzisz fotki do Batmanów, ja poszukuje fot do Terminatora 2.

PS poprawione. ;)

Juby



Gif znaleziony w sieci. Ktoś wie z czego to? Z materiałów dodatkowych przy ostatnim wydaniu trylogii na blu-ray?

LelekPL

Raczej nie z materiałów edycji kolekcjonerskiej... A przynajmniej nie pamiętam, żebym to widział

kelen


LelekPL

No t? edycj? w?a?nie posiadam, a tego nie pami?tam. Z jego testów pokazane by?y tylko z nim jako Bruce'm i w stroju Kilmera... zobacz? jeszcze raz w tym tygodniu najwy?ej dla pewno?ci.

Juby

Tak myślałem. Wielkie dzięki kelen ;) super gify.

Jest gdzieś możliwość obejrzenia/pobrania tego dokumentu? Bo update trylogii na blu ze względu na jeden materiał dodatkowy nie wchodzi w grę.

Juby

#177
Znalezione, mało spotykane foteczki, chyba nieobecne w galerii na stronie:



Juby

#178
Choć planowałem to dopiero na lato, już wczoraj rozpocząłem tegoroczną powtórkę trylogii Nolana. ;) Nie mam wiele do dodania względem mojej ostaniej recenzji - Batman Begins to ideał, Bat-film doskonały! Ciary od pierwszych dźwięków imitujących trzepot nietoperzowych skrzydeł, po napisy końcowe. Lepszy Batman już nie powstanie. Mógłbym usiąść i obejrzeć go ponownie choćby dziś. Wypisałbym listę swoich ulubionych scen, ale chyba sobie daruję (za dużo tego). Myślę, że wystarczy że wkleję poniższy gif. Więcej nie trzeba dodawać (to jest BATMAN!)


LelekPL

Pan Earle niestety nie żyje. Wielka szkoda Rutgera Hauera, bardzo lubiłem tego aktora nie tylko za Batmana ale chyba jeszcze bardziej za Łowcę Androidów. Fenomenalna rola i jeszcze lepszy końcowy monolog - klasyka kina.

Poza tym miał również świetne filmy takie jak Zaklęta w sokoła (dziecięcy klasyk), Autostopowicz, Ślepa Furia, Ciało i Krew, Włóczęga ze strzelbą, Nocny jastrząb, Buffy, Sin City czy Krew bohaterów, które sobie chyba powtórzę w najbliższym czasie. Naprawdę świetna filmografia.