Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

LelekPL

Jest jakiś taki film z tym wydaniem Egmontu, żeby porównać?

Juby

Nie Egmontu, drugie wydanie wchodzi w skład kolekcji Eaglemoss. Jeśli widziałeś jakiś jej tom, to Sprawiedliwość wygląda tak samo (ciachnięta na pół i z jakimś dodatkowym komiksem na końcu). W sieci nie widzę video na ten temat, ale to na pewno jest jeszcze w sklepach (choćby w empiku).


Logan

https://allegro.pl/oferta/justice-the-deluxe-edition-krueger-ross-9791828796

Ja kupiłem ostatnio na tej aukcji. Myślę, że 49 zł to super okazyjna cena jak za deluxa. Radzę się spieszyć - pozostały jedynie dwie sztuki.

Leon Kennedy

Zdecydowanie cena adekwatna do jakości i zawartości, brałbym.

Leon Kennedy

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2883690895222959&id=100007462290505

Kolejna porcja mojej małej kolekcji 🖤 Została tylko WKKDC i zeszyty, oczywiście.

LelekPL

Kilka dość słabych pozycji (głównie Rebirth), ale w większości kolekcja się broni ;)

Leon Kennedy

Szału nie ma, ale czyta się dość przyjemnie i ceny są bardzo adekwatne do jakości. Więc zbiore cały run.


Juby

#1297
Cytat: Juby w 11 Kwiecień  2021, 11:12:54Z pewnych względów, które mam nadzieję zdradzić za jakieś 2 tygodnie  ;) zwolniłem z oglądaniem TASu, ale nie zrezygnowałem z niego całkowicie.
No to zdradzam, bo już w środę odebrałem taki oto zestawik, który postawiłem na półce. 8)



^Zdjęcie skrywa odnośnik do szczegółów wydania, gdzie umieściłem sporo fotek jak się prezentuje. I dorwałem je w niebyle jakiej promocji - 29 marca na empiku przez kilka godzin widniały szalone ceny, w których można było upolować sporo zagranicznych wydań filmów i seriali. Wiele zamówień anulowano (np. moje na trylogię Nolana w 4K za 57,99 zł :'(), ale nagroda pocieszenia kosztowała mnie tyle



Cena godzinę później


-83,8% :D

Na półkę trafiły również


Wieża Babel, bo słyszałem o niej dużo dobrego, a po lekturze Kingdom Come (które też napisał Mark Waid) nabrałem ochoty na więcej Ligi Sprawiedliwości. A skoro już uzupełniałem JLA, dokupiłem na OLX Ziemię 2, aby mieć komplet historii wydanych w Polsce (postawiłem na stare wydanie od FunMedia, mam nadzieję, że nie było nigdzie przycięte).
Resztę dostałem od brata, który zbierał WKKDC przez pierwszych 9 numerów. Husha mam też w starszym wydaniu, ale uznałem, że chcę mieć fizycznie dodatki w postaci pierwszego pojawienia się Batmana w Detective Comics #27 oraz pierwszej genezy z Detective Comics #33. Batman i syn też już miałem, ale w wersji okrojonej przez Egmont z 2008, teraz mam pełną historię. Długie Halloween to również dubel w moich zbiorach, ale cóż poradzę, jestem niepoprawnym fanem tego komiksu + dodatki. :)

Q

Nic, tylko gratulować tak udanego polowania. Teraz żeby mieć naprawdę komplet musisz polować na "Batman: Mystery of the Batwoman"  ;)

Jak prezentuje się kwestia dodatków?

Gdyby jeszcze trafiła się taka, lub podobno okazja, to pamiętaj o temacie Ciekawe bat-aukcje  8)  -
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#1299
To była bardzo szybka akcja, nie wiem czy ktokolwiek zdążyłby tu zareagować. Po godzinie 13-stej sprawdzałem coś na empiku dla młodszego brata i zauważyłem śmieszną cenę za wydanie trzech nowych Planet małp (pakiet UHD). Dałem cynk koledze na fejsie, a potem on dał mi znać, że inne tytuły też tak potaniały, nawet do 1/5 ceny. Zerknąłem na TAS (pierwsze co mi przyszło do głowy) i stało za 78,99 zł, więc od razu zamówiłem, licząc się z tym, że pewnie zaraz mi anulują, bo to musi być jakaś pomyłka. O 14:32 dałem cynk na filmożercach że jest taka "pomyłko-promocja", inni zaczęli zamawiać, a ja wstrzymałem się z kolejnymi zakupami dopóki nie potwierdzą mi TASu. Kiedy to zrobili chciałem kupić trylogię Nolana na UHD, ale już nie przeszło. Dostałem takiego maila w sprawie anulacji: "Już się tłumaczymy. Niestety chwilę po złożeniu przez Ciebie zamówienia okazało się, że produkty, które wybrałeś nie są już dostępne u naszych dostawców. Nie jest to kwestia zależna od nas, ale bardzo zależy nam na Twoim dobrym humorze. Dlatego bardzo Cię przepraszamy za zaistniałą sytuację. Gdy tylko produkty pojawią znów w naszej ofercie, od razu Cię o tym poinformujemy." Jak na niedostępne, pakiet cały czas był na stronie, tylko z 57,99 zł podrożał do 344,99 zł. :P Zadzwoniłem na infolinię. Miła Pani wytłumaczyła mi, że empik.com działa teraz na zasadzie "marketplace" czy jakoś tak, więc ceny, które pojawiły się rano musiały pochodzić z oferty jakiegoś sklepu, z którym mają umowę, a gdy empik zaczął weryfikować złożone zamówienia, okazywało się, że ten sklep już ma wykupione część wydań i wtedy muszą anulować. Potem na stronie empiku z automatu pojawiają się oferty z innych źródeł, np. DVDmax. To oczywiście stek bzdur, bo filmy były wystawiane przez sprzedawcę "empik.com". Wiem, że ktoś, kto złożył zamówienie na pakiet Nolana o 15:45 już odebrał nowe wydanie trylogii, a ja - jak się okazało - spóźniłem się o 13 minut, bo najwyraźniej skapowali że mają strasznie niskie ceny na stronie i zaczęli ludziom anulować kilka minut przed szesnastą. :-\ Tak więc na to, aby się wstrzelić w tę "promocję" było może 2,5h jednego dnia. Wyjątkowo miałem dużego farta.

Mystery of the Batwoman chyba nie wyszło na Blu, a nawet jeśli to i tak odpuszczam. Zebrałem już prawie wszystkie filmy, które kiedyś posiadałem na kasetach (w pakiecie poza pełnym TASem i TNBA są jeszcze Mask of the Phantasm i SubZero).

W dodatki jeszcze nie zdążyłem zerknąć, ale na pewno jest po trochu na każdej z 9 płyt z serialem + dodatkowa 10 płyta z 90-minutowym dokumentem, którego linkowaliśmy w temacie TAS/TNBA. Dam znać jak znajdę czas, aby zapoznać się z nimi bardziej szczegółowo.

Q

"Batman: Mystery Of The Batwoman" wyszło na Blu-ray wcześniej niż cały zremasterowany TAS.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

elwis1982

Moje ostatnie zakupy Batmanowe


Leon Kennedy

Ładnie. Mi ostatnio doszła zombiacza kontynuacja. Świetny komiks. Polecam.

Juby

#1303
Widzę, że elwis1982 jest na bieżąco z amerykanami. Ciekawe są te nowe serie?

U mnie był bardzo bogaty maj. Ktoś kiedyś na innym forum gorąco polecał sklep "Centrum Komiksu" w Warszawie, a że akurat musiałem się wybrać do stolicy w ubiegłą środę, zajrzałem tam i miło zaskoczyła mnie półeczka z TM-Semicami. Uzupełniłem swoje zbiory o 10 zeszytów.



Do pełni szczęścia brakuje mi już tylko czterech numerów z 1993 rysowanych przez Norma oraz 1/96, w którym Bane łamie Batmana, no i może ze 2-3 Wydań Specjalnych (może kiedyś uda mi się je upolować).

W maju obchodziłem też urodziny. Tata jak zwykle podarował gotówkę, ale to też niezły prezent, bo staram się nie wydawać na komiksy więcej niż wynosi(ła) ich cena okładkowa, ale w przypadku "nieswoich pieniędzy" pozwoliłem sobie na zakup od dawna wyprzedanej Catwoman od Mucha Comics (108,99 zł z dostawą z OLX).



Na doskonały pomysł wpadł również mój starszy brat, którym zaskoczył mnie w ubiegły weekend. W lutym kupił drukarkę 3D, którą tworzy sobie różne rzeczy, a dla mnie postanowił wydrukować, posklejać i własnoręcznie pomalować Batmana oraz Batmobile z TASu !! Wiem, że są na nich pewne niedociągnięcia, ale i tak jestem zachwycony, tym bardziej że wiem ile zajęło mu to czasu i ile włożył w to pracy. Batmobile ma około 30 cm długości, a Batman z podstawą blisko 20 cm wysokości. Wrzucam więcej zdjęć (co drugie z fleszem) żebyście mogli sami ocenić jak się prezentują. :)





A wczoraj z empiku narzeczona odebrała dla mnie długo oczekiwanych Trzech Jokerów (prezent na urodziny od niej). Za lekturę biorę się w weekend. :)


Leon Kennedy

Dawaj znać co sądzisz o tych Jokerach. Zanoszę się z zakupem.