09 maj 2021, 05:42:17

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 sierpień 2009, 20:58:30

LelekPL

Jest jakiś taki film z tym wydaniem Egmontu, żeby porównać?

Juby

Nie Egmontu, drugie wydanie wchodzi w skład kolekcji Eaglemoss. Jeśli widziałeś jakiś jej tom, to Sprawiedliwość wygląda tak samo (ciachnięta na pół i z jakimś dodatkowym komiksem na końcu). W sieci nie widzę video na ten temat, ale to na pewno jest jeszcze w sklepach (choćby w empiku).

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Logan

https://allegro.pl/oferta/justice-the-deluxe-edition-krueger-ross-9791828796

Ja kupiłem ostatnio na tej aukcji. Myślę, że 49 zł to super okazyjna cena jak za deluxa. Radzę się spieszyć - pozostały jedynie dwie sztuki.

Leon Kennedy

Zdecydowanie cena adekwatna do jakości i zawartości, brałbym.

Leon Kennedy

https://facebook.com/story.php?story_fbid=2883690895222959&id=100007462290505

Kolejna porcja mojej małej kolekcji 🖤 Została tylko WKKDC i zeszyty, oczywiście.

LelekPL

Kilka dość słabych pozycji (głównie Rebirth), ale w większości kolekcja się broni ;)

Leon Kennedy

Szału nie ma, ale czyta się dość przyjemnie i ceny są bardzo adekwatne do jakości. Więc zbiore cały run.

Juby

19 kwiecień 2021, 08:56:18 #1297 Ostatnia edycja: 19 kwiecień 2021, 12:26:41 by Juby
Cytat: Juby w 11 kwiecień  2021, 11:12:54Z pewnych względów, które mam nadzieję zdradzić za jakieś 2 tygodnie  ;) zwolniłem z oglądaniem TASu, ale nie zrezygnowałem z niego całkowicie.
No to zdradzam, bo już w środę odebrałem taki oto zestawik, który postawiłem na półce. 8)

^Zdjęcie skrywa odnośnik do szczegółów wydania, gdzie umieściłem sporo fotek jak się prezentuje. I dorwałem je w niebyle jakiej promocji - 29 marca na empiku przez kilka godzin widniały szalone ceny, w których można było upolować sporo zagranicznych wydań filmów i seriali. Wiele zamówień anulowano (np. moje na trylogię Nolana w 4K za 57,99 zł :'(), ale nagroda pocieszenia kosztowała mnie tyle

Cena godzinę później

-83,8% :D

Na półkę trafiły również

Wieża Babel, bo słyszałem o niej dużo dobrego, a po lekturze Kingdom Come (które też napisał Mark Waid) nabrałem ochoty na więcej Ligi Sprawiedliwości. A skoro już uzupełniałem JLA, dokupiłem na OLX Ziemię 2, aby mieć komplet historii wydanych w Polsce (postawiłem na stare wydanie od FunMedia, mam nadzieję, że nie było nigdzie przycięte).
Resztę dostałem od brata, który zbierał WKKDC przez pierwszych 9 numerów. Husha mam też w starszym wydaniu, ale uznałem, że chcę mieć fizycznie dodatki w postaci pierwszego pojawienia się Batmana w Detective Comics #27 oraz pierwszej genezy z Detective Comics #33. Batman i syn też już miałem, ale w wersji okrojonej przez Egmont z 2008, teraz mam pełną historię. Długie Halloween to również dubel w moich zbiorach, ale cóż poradzę, jestem niepoprawnym fanem tego komiksu + dodatki. :)

- Morgan Freeman

Q

Nic, tylko gratulować tak udanego polowania. Teraz żeby mieć naprawdę komplet musisz polować na "Batman: Mystery of the Batwoman"  ;)

Jak prezentuje się kwestia dodatków?

Gdyby jeszcze trafiła się taka, lub podobno okazja, to pamiętaj o temacie Ciekawe bat-aukcje  8)  -
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

19 kwiecień 2021, 12:57:03 #1299 Ostatnia edycja: 19 kwiecień 2021, 13:09:24 by Juby
To była bardzo szybka akcja, nie wiem czy ktokolwiek zdążyłby tu zareagować. Po godzinie 13-stej sprawdzałem coś na empiku dla młodszego brata i zauważyłem śmieszną cenę za wydanie trzech nowych Planet małp (pakiet UHD). Dałem cynk koledze na fejsie, a potem on dał mi znać, że inne tytuły też tak potaniały, nawet do 1/5 ceny. Zerknąłem na TAS (pierwsze co mi przyszło do głowy) i stało za 78,99 zł, więc od razu zamówiłem, licząc się z tym, że pewnie zaraz mi anulują, bo to musi być jakaś pomyłka. O 14:32 dałem cynk na filmożercach że jest taka "pomyłko-promocja", inni zaczęli zamawiać, a ja wstrzymałem się z kolejnymi zakupami dopóki nie potwierdzą mi TASu. Kiedy to zrobili chciałem kupić trylogię Nolana na UHD, ale już nie przeszło. Dostałem takiego maila w sprawie anulacji: "Już się tłumaczymy. Niestety chwilę po złożeniu przez Ciebie zamówienia okazało się, że produkty, które wybrałeś nie są już dostępne u naszych dostawców. Nie jest to kwestia zależna od nas, ale bardzo zależy nam na Twoim dobrym humorze. Dlatego bardzo Cię przepraszamy za zaistniałą sytuację. Gdy tylko produkty pojawią znów w naszej ofercie, od razu Cię o tym poinformujemy." Jak na niedostępne, pakiet cały czas był na stronie, tylko z 57,99 zł podrożał do 344,99 zł. :P Zadzwoniłem na infolinię. Miła Pani wytłumaczyła mi, że empik.com działa teraz na zasadzie "marketplace" czy jakoś tak, więc ceny, które pojawiły się rano musiały pochodzić z oferty jakiegoś sklepu, z którym mają umowę, a gdy empik zaczął weryfikować złożone zamówienia, okazywało się, że ten sklep już ma wykupione część wydań i wtedy muszą anulować. Potem na stronie empiku z automatu pojawiają się oferty z innych źródeł, np. DVDmax. To oczywiście stek bzdur, bo filmy były wystawiane przez sprzedawcę "empik.com". Wiem, że ktoś, kto złożył zamówienie na pakiet Nolana o 15:45 już odebrał nowe wydanie trylogii, a ja - jak się okazało - spóźniłem się o 13 minut, bo najwyraźniej skapowali że mają strasznie niskie ceny na stronie i zaczęli ludziom anulować kilka minut przed szesnastą. :-\ Tak więc na to, aby się wstrzelić w tę "promocję" było może 2,5h jednego dnia. Wyjątkowo miałem dużego farta.

Mystery of the Batwoman chyba nie wyszło na Blu, a nawet jeśli to i tak odpuszczam. Zebrałem już prawie wszystkie filmy, które kiedyś posiadałem na kasetach (w pakiecie poza pełnym TASem i TNBA są jeszcze Mask of the Phantasm i SubZero).

W dodatki jeszcze nie zdążyłem zerknąć, ale na pewno jest po trochu na każdej z 9 płyt z serialem + dodatkowa 10 płyta z 90-minutowym dokumentem, którego linkowaliśmy w temacie TAS/TNBA. Dam znać jak znajdę czas, aby zapoznać się z nimi bardziej szczegółowo.

- Morgan Freeman

Q

"Batman: Mystery Of The Batwoman" wyszło na Blu-ray wcześniej niż cały zremasterowany TAS.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

elwis1982

Moje ostatnie zakupy Batmanowe

Leon Kennedy

Ładnie. Mi ostatnio doszła zombiacza kontynuacja. Świetny komiks. Polecam.