Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Juby

No komp jest bardziej brata, więc on rządzi (jego wola, czy mogę założyć drugie konto, czy mogę usunąć antywirusa - na co nie pozwala, bo jest dla niego najlepszy). ;D
Ale oczywiście "koniec" mam ze stroną, nie z forum (na forum jak widać wypowiadać się mogę). A z wejściem na stronę główna itp. coś jeszcze wymyślę (od czasu do czasu trzeba zajrzeć, jestem już uzależniany), ale nie będą to już tak częste wizyty (widzę w tym jednak pozytywy - jeszcze mniejsza dawka spoilerów)...

Drawski mój gust podpowiada mi, że masz świetny nowy awatar (musisz go zmienić?)...

Drawski

Najwyżej go trochę zmniejszę.

Ale dobrze że Nolan ci nie przesłania piękna moich wyborów ;)

Leon Kennedy

Równie? mam problem z wej?ciem na g?ówn? stron? i to zarówno u kumpla jak i w bibliotece, w domu dopiero sprawdz?, a odno?nie forum to co chwil? dostaj? w prawym dolnym roku ostrze?enie przed zagro?eniem wirusowym... Do cholery tak nie mo?e pozosta?!! Sam nie zrobi? nic, bo kompletnie si? na tym nie znam :'(

kelen

Tak jak Q gdzieś napisał, napisz maila do obsługi NODa i spytaj czemu do cholery blokują stronę, skoro żaden inny możliwy antywir nic nie widzi...

Altair

Nie rozumiem jaki problem leży w tym żeby na czas wejścia na BC po prostu wyłączyć antywirusa chwilowo...

kelen

To tylko chwilowe obejście, a problem trzeba rozwiązać. A także nie każdy tutaj musi być administratorem komputera, na którym pracuję, więc nie chce pewnie podpaść osobie wyżej :)

EDIT

Doszły mnie słuchy, że NOD już wpuszcza na BatCave. Ktoś może jeszcze potwierdzić?

Juby

Potwierdzam, od wczoraj nie robi mi żadnych problemów. ;D

Rexio

Extra , to kto za to powinien dostac dyplomik ? 

MJ

Mam takie pytanie jak wyłączyc tą zasraną reklame która wszystko zasłania.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Vaherem

Zainstaluj opere, sama z siebie blokuje mi reklamy na BC.

kelen

Czy komuś jeszcze się jakaś reklama wyświetla? Bo ja takowej nie widzę ani pod Operą ani pod Firefoksem. Możesz zrobić screena?

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Rado

Przykładowe strony do Batman Gotham Knights nr 29 są takie same jak do numeru 28, okładka jest tylko inna.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mihcim

Mam uwagę na temat strony i pewne podziękowania.
Dlaczego tak na siłę ujawniacie wątki fabuły i pokazujecie najświeższe zdjęcia z filmu?
Cały czas jak wchodzę na stronę to widzę ten Batplane i już mi ręka lata ze złości bo w kinie nie będę zaskoczony z gadżetu Batmana.
Opanujcie jakoś te wycieki do MINIMUM.
Dziękuje.