20 czerwiec 2021, 11:50:40

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Xbox360 vs PlayStation3

Zaczęty przez Rexio, 29 październik 2011, 09:19:03

Altair

Apropo, usserzy PS3 i PSN, wy?lijcie mi invite'a do "ziomów" - Skyhawk505 to mo?e pogramy w co? razem ;) Mam Killzone 2,3, Red Dead Redemption, AC: Brotherhood na Multi ;)

Leon Kennedy

Zdecydowanie ps3 :D. Gdy miałem x-boxa ciągle narzekałem, a że duże, szybko się nagrzewa i zaczyna szwankować m.in gry mi się wieszały i to bez konkretnego powodu. Pamiętam, że AA dwukrotnie wymieniałem, a problem powracał. Następnie też było dziwnie, bo gdy kumpel mocno mi zarysował AA oddałem ja do regeneracji, a gdy ją odzyskałem była w stanie idealnym, ale ciągle nie działała, a u kumpla śmigała bezproblemowo. Dodam, że nawet konsole wymieniałem...

Altair

W sumie wybór to już preferencja konkretnej osoby - jak komu wygodniej. Ale gdybym miał wybierać ponownie to znowu kupiłbym PS3 i PSV. To naprawdę genialne urządzenia. Ogólnie każdej "firmie z branży (Nintendo, Microsoft, Sony) życzę dobrze, nie mam jakiejś zawiści, ale drażni mnie jak ktoś z takową się pojawia i jedzie na kogoś niemiłosiernie.

Człwowieknietopeż

07 sierpień 2012, 16:25:50 #18 Ostatnia edycja: 07 sierpień 2012, 22:30:04 by Altair
Ja kiedyś dostałem Xboxa i gram na nim.
Ma wygodnego pada.
I to jego jedyny plus w porównaniu do PlayStation.
PS3 jest zwyczajnie lepsze od X360.
Na xboxie trzeba płacić za grane w multiplayer kupując zdrapki.
Na ps3 masz to za darmo.
I na xie gra więcej głupich dzieci z dzianymi rodzicami, których gra ogranicza się do irytujących "szczałow z snajperki".

PROSIŁBYM O POWSTRZYMANIE SIĘ OD TEGO TYPU OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY, NASTEPNYM RAZEM BĘDZIE WARN - ALTAIR
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Rafalinda

07 sierpień 2012, 18:52:17 #19 Ostatnia edycja: 08 sierpień 2012, 03:17:03 by Rafalinda
CytujNa xboxie trzeba płacić za grane w multiplayer kupując zdrapki.
?
Wyszedł jakiś nowy xbox?
CytujI na xie gra więcej głupich dzieci z dzianymi rodzicami, których gra ogranicza się do irytujących "szczałow z snajperki".
A teraz grzecznie z edytuj posta i przestań oceniać innych na podstawie tego jakich urządzeń używają. Wprowadzasz nie potrzebną konsternację.