Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Xbox360 vs PlayStation3

Zaczęty przez Rexio, 29 Październik 2011, 09:19:03

Altair

Apropo, usserzy PS3 i PSN, wy?lijcie mi invite'a do "ziomów" - Skyhawk505 to mo?e pogramy w co? razem ;) Mam Killzone 2,3, Red Dead Redemption, AC: Brotherhood na Multi ;)

Leon Kennedy

Zdecydowanie ps3 :D. Gdy miałem x-boxa ciągle narzekałem, a że duże, szybko się nagrzewa i zaczyna szwankować m.in gry mi się wieszały i to bez konkretnego powodu. Pamiętam, że AA dwukrotnie wymieniałem, a problem powracał. Następnie też było dziwnie, bo gdy kumpel mocno mi zarysował AA oddałem ja do regeneracji, a gdy ją odzyskałem była w stanie idealnym, ale ciągle nie działała, a u kumpla śmigała bezproblemowo. Dodam, że nawet konsole wymieniałem...

Altair

W sumie wybór to już preferencja konkretnej osoby - jak komu wygodniej. Ale gdybym miał wybierać ponownie to znowu kupiłbym PS3 i PSV. To naprawdę genialne urządzenia. Ogólnie każdej "firmie z branży (Nintendo, Microsoft, Sony) życzę dobrze, nie mam jakiejś zawiści, ale drażni mnie jak ktoś z takową się pojawia i jedzie na kogoś niemiłosiernie.

Człwowieknietopeż

#18
Ja kiedyś dostałem Xboxa i gram na nim.
Ma wygodnego pada.
I to jego jedyny plus w porównaniu do PlayStation.
PS3 jest zwyczajnie lepsze od X360.
Na xboxie trzeba płacić za grane w multiplayer kupując zdrapki.
Na ps3 masz to za darmo.
I na xie gra więcej głupich dzieci z dzianymi rodzicami, których gra ogranicza się do irytujących "szczałow z snajperki".

PROSIŁBYM O POWSTRZYMANIE SIĘ OD TEGO TYPU OBRAŹLIWYCH KOMENTARZY, NASTEPNYM RAZEM BĘDZIE WARN - ALTAIR
Mam 8 latek i jeztem fanem batmena.<br />Niestey, nie chcą mi zprzedać komiksuw o Batmanie, bo styłu jest flaga japoni bez białego tła.

Rafalinda

#19
CytatNa xboxie trzeba płacić za grane w multiplayer kupując zdrapki.
?
Wyszedł jakiś nowy xbox?
CytatI na xie gra więcej głupich dzieci z dzianymi rodzicami, których gra ogranicza się do irytujących "szczałow z snajperki".
A teraz grzecznie z edytuj posta i przestań oceniać innych na podstawie tego jakich urządzeń używają. Wprowadzasz nie potrzebną konsternację.