Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batmam Beginning

Zaczęty przez Mihcim, 13 Maj 2009, 01:02:47

Mihcim

Moja wlasna animacja w stop motion w lego
10 odcinkowy serialik opowiadajacy o Batmanie, zaczyna sie kiedy Bruce Wayne wraca do Wayne Manor po latach treningu u Ra'sa Al Ghula, postanawia on wykorzystac swoje umiejetnosci w walce i pomoc Gotham. Serial konczy sie walka z Jokerem
Macie jakies pomysly co do odcinkow? nazwy i opisy juz sa tak samo jak pierwszy krotki odcinek
Episode 1: Return 
http://www.youtube.com/watch?v=Ag8MDtEAYMw
Bruce Wayne wraca do Gotham po treningu u Ra'sa Al Ghula, opowiada on o nim i o tym czego sie nauczyl
Episode 2: The Cave and Symbol
http://www.youtube.com/watch?v=gaCdFw7R5gw
Bruce nadal szuka miejsca do ukrycia jego drugiej tozsamosci, Alfred podrzuca mu pomysl jaskini do ktorej kiedys wpadl bedac dzieckiem
Episode 3: Suit
Opowiada o pierwszym kombinezonie Batmana, to nie bedzie oryginalny mial wtedy zwykla maske jak to bylo pokazane w batman begins jak pierwszy raz rozmawia jako batman z Gordonem
http://www.youtube.com/watch?v=AjZ_r-dmxBw
Episode 4: First Go
Ten Episod opowiada o pierwszym wypadzie Batmana na zwiady
Episode 5: Long Problems
Ten odcinek opowiada o tym jak Batman wpadl w klopoty zaraz po zwiadach ma tu byc scigany przez policje
Episode 6: Surprize
W tym odcinku Batman dostaje swoj oryginalny kostium i maske, takze otrzymuje Batmobil
Episode 7: Batman
Bruce Wayne juz jako Batman Idzie na kolejny wypad, spotyka sie z Gordonem i po raz pierwszy gadaja na spokojnie
Episode 8: Night Watch
W tym odcinku chcialem przedstawic jak Batman wspina sie po budynkach ogladajac Gotham jak mowi o sobie i swoich rodzicach jak ich wspomina itp.
Episode 9: Party
Bruce Wayne wyprawia przyjecie urodzinowe, zaprasza swoich przyjaciol i dobrze sie bawia...
Episode 10: The Clown
Ostatni odcinek sezonu 1 w ktorym wystepuje Joker.
cieszylbym sie gdybyscie mi pomogli takze szukac efektow broni,samochodow wybuchow itp.
Dialogi takze mile widziane, takze pomysly na rozbudowanie Historii
PS: to takze moja praca na egzamin z Technologii ; )


kelen

Uzywaj innego programu, tekst slabo widoczny i lepiej zmien muzyke, jesli chcesz, zeby Ci filmu nie usuneli.
Tyle ode mnie

Hydro

I nie rób z Bruce'a buntownika w okresie dojrzewania (strój, fryz głównie):P. No i ta peleryna Batmana...
It's a funny world we live in.

vincent

Napisy za szybko znikają :(
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Mihcim

Te figorki sam robilem peleryna jest z mojego worka od wfu ; D
ale zmienie ja pozniej xD
Ok zmienimy te napisy i dzieki za wskazowki
wiec macie jakies pomysly na Episode 2?

Philips V38

#5
Spowolnij te napisy bo nie sposób nadążyć.

Joker nawet Ci wyszedł ;)

a ta peleryna.... ;D
Nie zaszkodziła by lekka gestykulacja (np rękami) podczas niektórych wypowiedzi.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mihcim

Dobra dzisiaj posiedze bardziej nad tym, Peleryne przerobie xD
Okej wiec dzisiejszy odcinek bedzie sie nazywal
The Cave and Symbol, jakies pomysly jak Bruce moglby znalesc Jaskinie pomysly na symbol no i kto moglby wystapic w odcinku?

Mr.G

Odcinek tylko dla Bruce'a, widz słyszy jego przemyślenia, w których opowiada o tym, że potrzebuje schronienia (bazy) i symbolu. Przypomina sobie jaskinię, w której bawił się w dzieciństwie, schodzi do niej, a tam widzi samotnego nietoperza i wszystko jasne.

Nic nadzwyczajnego, ale skoro masz to zmieścić tylko w ledwie ponad minucie...

Mihcim

Niee odcinek max 8-10 min min 2 minuty ; )

Mel

#9
A nie lepiej ominąć ten wałkowany przez wszystkich temat "przemyśleń/narodzin/rewolwer/martwi rodzice/perły" i po prostu zrobić coś zupełnie niezależnego? Jakaś historia, w której można sobie dać spokój z przeszłością, a że mamy do czynienia z "Beginning", to co za problem pokazać jego pierwsze kroki w stroju nietoperza? Wiem, wiem, to też nie jest świeży temat, ale jednak w komiksach i w filmach pokazany tylko parę razy w przeciwieństwie do retrospekcji z dzieciństwa. ;D

Nie, serio. Większość rzyga już tą jaskinią i "Mama nie żyje, Tato nie żyje, Bruce nie żyje. Będę nietoperzem". Myślę, że teraz jedynie "Batman: Poczęcie" miałoby jakiś sens.

Mihcim


Mel

Mam na myśli króciutką historyjkę opowiadającą o jednym z sukcesów jeszcze raczkującego Mrocznego Rycerza. W year one jego życia na pewno się nie skończyło na dwóch lub trzech sprawach, więc pole do popisu jest.

I...ja jedynie sugeruję.

Mihcim

A wiec utknelem na scenie w ktorej Bruce jest w jaskini, chodzi mi o to ze nie mam lego nietoperkow, Wiec pomyslalem o tym zeby zrobic ich dzwiek i kamera jest na twarzy bruca ktory sie odwraca obudzilby sie w lozku...dobry pomysl macie lepsze?

Crane

Skoro nie masz pomysłów, po co się chwalić?

Tak tylko pytam, bo trochę to bez sensu.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mihcim

Eeee okeeeej...
Dzisiaj zaczynam robic odcinek trzeci i skoncze jutro
w odcinku goscinnie pojawi sie Lucjusz Fox