Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight

Zaczęty przez Marquss, 25 Styczeń 2008, 10:12:43

kelen

Batman Begins nie byl az tak zly jesli chodzi o grafike... nie mam pewnosci co do czasu gry, bo nie gralem dosyc dlugo :) A co sie tyczy poprzednich adaptacji, to coz... Batman Forever to typowy i sredni arcade, a BiR... coz, nie pamietam, ale sama rga byla mroczniejsza od filmu.

Leon Kennedy

BB mial dobrą grafe i jako gierka na podstawie filmu nie ma sobie równych w tej chwili. Mam nadzieje, ze w przypadku TDK bedzie jeszcze lepiej.

Dominic

Mam nadzieje,ze TDK bedzie naprawde dobrą grą nawet powiem świetną.Tak jak to bylo w przypadku Spider-ma n3 the game gra jest adaptacją filmu i powiem tyle,ze jest po prostu świetna:grafika,ciosy latanie po mieście za pomocą pajeczyn to po prostu bajka i w ogóle.Oby TDK tez bylo świetne.

Mr.G

Spider-Man 3 byl fajną gierką, bo bylo wiele misji pobocznych i to samo chcialbym dostac w TDK. Misje poboczne... wyobra?cie sobie, lecicie gdzieś na misje, a po drodze udaremniacie napad na sklep, to by bylo coś :D

Mihcim

Moim zdaniem najleprza gra na bazie filmow i komiksow jest Iron Man (wersja na 360)

Grim Knight

Juz drug raz.....

"Najlepsza". Naprawde, nie klamie.
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Firm

Jak na razie nie bylo ani screenów ani zadnego trailera, concept artów dotyczących TDK Game.....jestem ciekaw czy to zostanie wydane....

Grim Knight

Uwierz w potege speców od marketingu filmowego...
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

kelen

Cytat: Firm w 22 Czerwiec  2008, 23:31:06
Jak na razie nie bylo ani screenów ani zadnego trailera, concept artów dotyczących TDK Game.....jestem ciekaw czy to zostanie wydane....
I to jest wlasnie nie pokojace. Niby prace trwaja, ale wlasciwie to nie wiemy nic. Premiera filmu juz nie dlugo, a tu nawet zadnych konkretnych informacji ani nawet screena...
EDIT
http://batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1216823043&archive=&start_from=&ucat=8&
A jednak gra bedzie! Ponoc tworcy sie staraja, zobaczymy czy dostaniemy cos dobrego i na jaka platforme.

Mac12

Mam nadzieje ze bedzie na PS2

Philips V38

...a ja, ze na  Amige 600  ;)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mr.G


Huntersky

A ja sie boje, ze bedzie jak z Iron Manem i Hulkiem. Czyli: dostaniemy marną konwersje z PS2. Zakladając oczywiście, ze gra wyjdzie na PC. Przynajmniej podziekowaliby fanom za udzial w kampanii reklamowej. :) Miejmy nadzieje, ze twórcy wezmą przyklad ze Spider-Man 3: The Game, gdzie mieliśmy prawdziwą nextgenową rozgrywke.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

kelen

Zobaczymy jak to bedzie, z pewnoscia to zalezy od wydawcy. A jesli ma byc taki sam jak BB to zapomnijmy o wersji na PC. Szczegolnie teraz, gdy sie poobrazali na wszystkich i wiekszosc gier konsolowych zostaja cholernymi grami konsolowymi. Zreszta, sam twierdze, ze PC nie nadaje sie do grania we wszystkie rodzaje gier. Zreszta, inwestycja w konsole i gre nie jest tak droga jak kiedys. Przynajmniej z produktami Sony i ew Microsoft, bo Nintendo dalej jest nie za dobrze traktowane przez Polske, lol

Mac12

A wiadomo kiedy wejdzie TDK na dvd w polsce???