Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

JaRo II

 Chyba nikt o tym jeszcze nie pisa?. A zatem...
Na Horror Online ukaza?a si? recenzja "Arkham Asylum". Recenzent jest gr? zachwycony, bardzo podoba mu si? klimat i ogólnie ca?o??. Delikatnie czepia si? jakich? drobiazgów (?e Batman jest ma?o drastyczny w swych dzia?aniach). Przyznano ocen? 9/ 10.
Zainteresowani mog? poczyta?- Horror Online, dzia? 'Gry'.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

Juby

Jak zainstalować patch do gry? Ktoś kiedyś pisał o tym w komentarzach jakiegos newsa, ale nie pamiętam gdzie to było, a chce wgrać sobię gre. :P

kelen

Ale jakiego patcha? Na Phisyx? Ja sciaglem normalnie ze strony Cenegi i odpalilem odpowiedni plik. Tyle.

Juby

A ja wiem? Chyba Patch 1.1, ktoś pisał, że trzeba coś skopiować zmienić nazwę, a potem ją odmienić, ale nie pamiętam dokładnie co i gdzie? :P Było to w jakimś komentarzu, ale przecież nie przeszukam wszystkich komentarzy ostatniego roku! :P
Posted on: 23 Styczeń  2010, 22:58:18

 Dobra, już sam rozkminiłem! ;)

Bunch

Za co odpowiada funkcja w grze odnośnie podążania kamery za Batmanem w czasie gdy idzie lub kuca? Mamy do wyboru TAK lub NIE, o co chodzi?
Posted on: 12 Luty  2010, 15:14:25

 Witam serdecznie Was wszystkich.
Czy wie ktoś skąd pobiorę darmowe DLC, dodatek w postaci nowych challenger roomów do Batmana?

Mihcim

Ma ktoś game of the year edition  ?
Bo nie wiem czy warto wydawać kase

Crane

6 dodatkowych map + okulary do gównianego 3D - sam zdecyduj.

PS. Ta edycja jeszcze nie wyszła, więc byłoby z lekka dziwne gdyby ktoś ją miał.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

kelen

Nie wyszła? Premiera miała być 26 bodajże.

Altair

No tak,wydają debilnie ubogie wersje "GOTY", a na temat 2 milczą...Ludzie oni ten teaser wypuścili parę ładnych miesięcy temu i cisza... :P

kelen

A tam, jeśli ciężko pracują nad grą to mogą sobie siedzieć cicho.

Altair

CDP Red też ciężko pracuje nad W2,ale dali nam mnóstwo filmów,gameplayów i screenów, choć ich projekt jako gra RPG jest o wieeele bardziej złożony...

TheBeatles

I dzięki filmom dowiesz się wszystko na temat gry nawet w nią nie grając
Ja tak miałem z Mass Effect 2 wiedziałem wszystko co się stanie w grze w nią nie grając

Altair

Bo ME2 jest samo w sobie przewidywalne, a poza tym nie mówię o dziesiątkach filmików tylko o paru screenach i chociaż jednym trailerze,a nie jak dotąd teaserze...

Ponello

Gra super mam ją na PS3. Myślę że najlepsza gra. Super grafika itp. W tym roku wyjdzie druga część! :)
WHY SO SERIOUS?

Mihcim

Splinter Cell Conviction dzisiaj panowie ; )
(Wiem że offtop ale ja po prostu musiałem)
I co ma ktoś game of the year edition ?