Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gry na które czekamy...

Zaczęty przez Leon Kennedy, 07 Sierpień 2012, 15:31:07

Gromon

Ostatni trailer też wyszedł naprawdę dobrze.Wygląda na to że zapowiada się dobra gra!
Strzeż się Trybunału Sów,
Co wszystko widzi wokół
I rządzi Gotham tak, jak chce,
Choć nie wychodzi z mroku.

Trybunał wie, co dzieje się
W twym łożu i umyśle.
Gdy choćby "sowa" szepniesz, on
za tobą Szpona wyśle.

Leon Kennedy

Na jakie gry w nowym roku czekacie najbardziej, o to moja lista:

Resident Evil Remake HD

RE 0 Remake

RE Revelations 2

Batman Arkham Knight

The Phantom Paine MGS

Uncharted 4

Silent Hills ( jeśli będzie w tym roku )

LelekPL

#62
Ja czekam na:
1. Mad Max
2. No Man's Sky
3. Tom Clancy's The Division
4. Star Wars Battlefront
5. Metal Gear Solid V
6. Arkham Knight
7. Dragon Ball Xenoverse
8. Inside
No i pogra?bym w Quantum Break ale nie mam XB1.

Natomiast ?adnego nie kupuj? w dniu premiery. Nie pali mi si? na ?adnego, nawet na Arkham Knight. Jestem zawiedziony kampani? reklamow?, nadu?yciem batmobilu i plotkach o wi?kszej roli sidekicków. Je?li na koniec gry Bruce ginie i Dick zostaje Batmanem to jej w ogóle nie kupuj?.

rusiano

Przede wszystkim czekam na:
- Arkham Knight
- Pillars of Eternity
- GTA V na pc (wiadomo mody itd)
- Wiedźmin 3 (choć twórcy narobili sobie bigosu...  >:()

oraz generalnie na gry, które czekam od zawsze:
- kontynuacja SWAT 4 (z nowszą mechaniką, grafiką i innymi bajerami, ale aby klimat i styl gry były podobne)
- nowy Fallout (najlepiej zbliżony do pierwszych części aby był klimacik)

i w sumie to tyle. :P

Leon Kennedy

CytatNatomiast żadnego nie kupuję w dniu premiery.

Kupowanie w dniu premiery to już raczej rzadkość w moim przypadku ( zakup ps4 może to oczywiście zweryfikować ;) ), ale MGSV musi być w dniu premiery. No i oczywiście Resident :). Remake zakupiony w dniu premiery, a na Revelations 2 przyjdzie mi trochę poczekać, ale to tylko dla tego, że wolę w tym przypadku mieć płytkę, a nie kupować po odcinku.

Rado

Cytatkontynuacja SWAT 4 (z nowszą mechaniką, grafiką i innymi bajerami, ale aby klimat i styl gry były podobne)

Również bardzo dobrze wspominam tę grę. Wymagająca, świetne lokacje, losowe ustawienie przeciwników, klimatyczna muzyka. Faktycznie - ktoś mógłby zrobić następną część.

Cytatnowy Fallout (najlepiej zbliżony do pierwszych części aby był klimacik)

Cały czas nie grałem jeszcze w część trzecią, a także w New Vegas.

rusiano

Cytat: Rado w 30 Styczeń  2015, 18:01:01
Również bardzo dobrze wspominam tę grę. Wymagająca, świetne lokacje, losowe ustawienie przeciwników, klimatyczna muzyka. Faktycznie - ktoś mógłby zrobić następną część.

Cały czas nie grałem jeszcze w część trzecią, a także w New Vegas.

No widzisz, jeśli kiedykolwiek będziesz podchodził do trójki jak i NV to koniecznie z modami. Jest kilka jak nie kilkanaście takich modów "must have", które na prawdę poprawiają miodność gry i łatają niedopatrzenie Bethesdy i Obsidianu (generalnie do gier Bethesdy, szczególnie serii TES instaluje się dodatki stworzone przez społeczność). Tak samo do dwójki polecam modzik Restoration Project, krótko mówiąc dokańcza grę, wprowadza to na co twórcom nie starczyło czasu, pieniędzy itp. :)

Co do SWAT no w pewnym sensie Rainbow Six: Siege będzie taką grą, ale osobiście wolałbym jednak coś bardziej zbliżonego do SWAT, w szczególności więcej misji w stylu "Fairfax Residence", klimatyczne opisy, odprawy itd. Ech, ja to mam szczęście, że jak jestem fanem danej rzeczy to jest ona niszowa ech...


LelekPL

https://www.youtube.com/watch?v=w7RlEbTvSws

Trailer do Mad Maxa wygląda świetnie. Jeszcze bardziej oczekuję tej gry niż wcześniej. Pewnie nawet bardziej niż do tej pory zawodzącego mnie Arkham Knight.

https://www.youtube.com/watch?v=NEKSEWpz40A

Zwiastun Star Wars: Battlefront też gdzieś po cichu się pojawił między zwiastunami SW i BvS. Wygląda bardzo dobrze, ale wszystko zależy od tego czy mogę grać Single Player. Na razie słyszę sprzeczne informacje. A ja po prostu w multiplayer grać nie chcę i nigdy nie będę.

Leon Kennedy

No i stało się...!! Reedus i Del Toro odchodzą z projektu Silent Hills, Kojima również odszedł, a sam tytuł poszedł do kasacji... Wielka szkoda! Przynajmniej wiemy, że nowa cześć Silent Hill kiedyś powstanie, ale już bez tej trójki :-[ i "S" na końcu.

LelekPL

Tego "s" na końcu najbardziej szkoda ;)

arew33

Ja czekam na GTA6. Ktos cos wie na ten temat? jestem fanem serii...
Również czekam na Mafię 3 :)

Leon Kennedy

Jeszcze sobie poczekasz, ale Mafia już się zbliża!

KonradWP

MAfia chyba trochę rozczarowała. Dobry Resident Evil i Battlefield 1. Bardzo dobre gierki. For Honor też mile zaskoczyło.  Ja cały czas czekam na nowe GTA.

Leon Kennedy

Nigdy nie byłem fanem Mafii, także trójkę olałem. Za to polecam Watch Dogs 2!