Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Punisher (filmy i serial)

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:54:27

Mr.G

Ocelot... W trailerze pokazana byla ta jedna scena i owszem spodobala sie, ale chcialbym zeby to ciągnelo sie za nim przez caly film...

Arkard

Ocelot - dokladnie! Ta paro sekundowa scena w parku... no ona wyglądala pieknie. Oczy w lzach, usta mu sie lekko poruszają, serio mnie to wzielo.

Ocelot

"ale chcialbym zeby to ciągnelo sie za nim przez caly film..."

Jak śmierc rodziców Wayne'a przez te wszystkie Batmany? Wątek rodziny i pomszczenia jej byl juz w filmie z 2004, co prawda wiem, ze to dwa zupelnie inne filmy ale wydaje mi sie, ze ten motyw bedzie tylko pewną retroskepcją - w ko?cu to WARZONE :D I dobrze
Here...we...go!

Grim Knight

ladnie bylo to zalatwione w TASie Spidermana- opadający do kaluzy latawiec i pojawiające sie mokre ślady, przywodzące na myśl oczodoly i jame nosową....
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."

Arkard

A jednak mialem racje.
Hollywood kompletnie oszalalo.
To jakieś kompletne szale?stwo.
Juz wiemy czemu Lexi zostala zwolniona...
http://www.latinoreview.com/news/lionsgate-wants-a-pg-13-punisher-war-zone-5212

Gieferg

Pieprzenie. Nie uwierze dopóki to nie bedzie oficjalnie potwierdzone.

No a gdyby sie okazalo ze to jednak prawda to cóz - ja tego nie obejrze dopóki nie wyjdzie wersja R.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Firm

Mówilem, mówie i bede mówic, ze to co sie dzieje w Ameryce i sami Amerykanie są walnieci...i to nie w pozytwnym znaczeniu (przynajmniej wiekszośc)

Q

Wedlug najnowszych informacji nie ma powodów do obaw, "Punisher: War Zone" ma byc w kategorii R, na poziomie przemocy znanym z najnowszego "Rambo".

Źródlo: http://www.filmschoolrejects.com/news/punisher-still-to-punish-in-r-rated-way.php
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Gieferg

Nawet przez chwile nie wierzylem w te ploty o PG-13, tutaj po prostu musi byc Rka i nawet producenci nie są tak durni by tego nie wiedziec.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Ocelot

Nie mogą pod koniec produkcji filmu zmieniac jego wymaga? wiekowych bo w tym przypadku powiedzmy z 2 godzinnego materialu, po wycince zostaloby z 20 minut ;) Albo sam trailer ;P
Here...we...go!

Gieferg

na filmwebie widnieje data polskiej premiery:

20 marzec 2009

woohoo!
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Ocelot

No i była też wiadomość że film będzie w końcu z kategorią R
Here...we...go!

Crane

A niby z jaką inną miałby być, skoro był kręcony pod R? ;)

Poprzednie Punishery w ogóle mi się nie podobały, ale ten zapowiada się całkiem dobrze. Nie żebym specjalnie go oczekiwał ani spodziewał się świetnego filmu, ale powinno być ok.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Ocelot

Robili troche zamieszania z tą kategorią, ale reżyserka dobra, film dla dorosłych - wszystko co powinno się składac na Punishera, mam pozytywne przeczucie. A faktycznie poprzednie filmy pod tym tytułem były kiepskie...bardziej niż kiepskie.
Here...we...go!

Huntersky

Puni z Dolphem był starym, dobrym akcyjniakiem klasy B i dało się to oglądać. Punishera z Tomem Janem lepiej przemilczeć - niektóre sceny aspirujące na brutalne i przejmujące to parodie (vide masakrę rodziny Franka i jego ,,zabicie"). Chociaż Rebecca Romijn wyglądała świetnie ;)
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford