Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

newtime

No, nie wystarczy. Mamy 2024 rok, nie mogą wydać coś takiego jak GK tylko z batmanem, bo poza fanami ta gra nikogo nie będzie obchodziła, to musi byc nowa jakośc na miarę nowej generacji a nie bazwoać nad rozwiązaniami z Arkham City z 2011 roku? Zarówno GH oraz SS, to nie tyle powtórka z rozgrywki tylko totalny regres w stosunku do poprzednich gier. Jasne fani batmana kupią tą grę pewnie jaka by nie była ale to za mało na sukces

Crowridd

Podpisuję się pod tym. Gotham Knights to dobry przykład.

Mr.G

Cytat: Crowridd w 11 Luty  2024, 13:05:00Wracając do AK. Pamiętacie moment, kiedy Batman pierwszy raz przywołał Batmobil? Ale to były świetne przerywniki.

Mhm. Przerywniki ładne, a najwięcej dostał ich właśnie Batmobil. I to z jakimi zbliżeniami na kołpaki! Jeju, ależ twórcy gry byli dumni z tego pojazdu...

Podzielam waszą wiarę, że po średnio/niezbyt udanych eksperymentach, ktoś przypomni sobie, że jednak Batman w Batmanie to gwarancja sukcesu.
I choć seria Arkham wydaje się oczywistym wyborem, bo to wciąż świetna i sprawdzona mechanika, tak nie wiem czy chciałbym, by twórcy z niej więcej wyciskali. Bo wiecie, dla nas wystarczyłaby w pełni gra na poziomie którejś z tych, które już wyszły, ale niestety rynek działa tak, że w kolejnej części - nawet jeśli miałby to być prequel - musiałoby być więcej miasta, więcej postaci, więcej pojazdów. I choć oczywiście dzielni informatycy mogliby nam dać tego wszystkiego więcej, tak bałbym się, że - co już mocno czułem w Arkham Knight - ucierpiałaby na tym historia.
Dlatego nie pogniewałbym się jednak za inne uniwersum, inaczej poprowadzoną mechanikę. Więcej skradania (nieopierającego się tylko ze skakania z gargulca na gargulec), nacisk na element strachu, a jeśli już walka, to niech 2-3 przeciwników, a nie 20-30, będzie wyzwaniem. Otwarty świat również nie wydaje mi się aż tak istotny. Raczej spore poziomy, które możemy eksplorować - coś jak w The Last of Us. Zwłaszcza, że w serii Arkham, to właśnie zamknięte lokacje sprawiały największą frajdę.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że gdyby zapowiedzieli kolejną grę Z BATMANEM w uniwersum Arkham choćby i z 5 batmobilami, to bym się jarał ;]

Ewentualnym odstępstwem od postaci oryginalnego Batmana mogłaby być gra Beyond. Tu i mechanika Arkham mogłaby być identyczna, bo cyberpunkowe Gotham i nowe postacie zapewniłyby dostateczną świeżość. Ale i wówczas liczyłbym na przynajmniej kilka misji-retrospekcji z udziałem Bruce'a. Ależ bym w takie cuś zagrał!

Leon Kennedy

Bardzo dobry pomysł!!! Może kiedyś ktoś tam chodź trochę pomyśli, ale szczerze wątpię w to... 😑

LelekPL

Znalazłem coś pięknego. Wspaniałe, łatwe do zainstalowania mody skinów do Arkham Knight

1. Jest w końcu poprawiony TDK skin, bez latającej zbroji na ramionach (porównanie na dole)
https://rre36.com/arkham-mods/the-dark-knight-custom-version-v1-0-arkham-knight-mod



2. Skin z Batman Begins
https://rre36.com/arkham-mods/batman-begins-suit-v4-1-arkham-knight-mod



3. Zestaw skinów do Batmanów Burtona, w tym: nieco poprawiony Batman 89, Batman Returns i The Flash
https://rre36.com/arkham-mods/burton-keaton-batsuit-skin-pack-v2-1-arkham-knight-mod


Załadowanie jest BARDZO proste, wystarczy ściągnąć ZIPy i ich folder skopiować do folderu z DLC odpowiednich kostiumów (tak, trzeba mieć kupione DLC z kostiumami, żeby użyć tych modów, ale kolejny plus jest taki, że nie zastępują oryginalnych kostiumów, ale są po prostu dodane jako dodatkowe opcje)

Miłego grania ;)