Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Leon Kennedy

#120
No nie wiem czy ich działania są ogólnie tak nielogiczne, bo po BvS i JL trza było coś zmienić. Przecież recenzje były wręcz miażdżące, a kasa też się nie zgadzała. Więc działać trza było...

Juby

Oficjalne logo filmu:


+ dwie fotki z planu z Ezrą:

Juby

#122
Aktualizuję datę premiery w nazwie wątku.

Ależ Szkarłatny Sprinter ma pecha (a raczej: ależ Warner miota się z nim jak wstążka na wietrze). Plany na kinowego Flasha sięgają końcówki 2004 roku, zapowiedź tego konkretnego filmu padła 15 października 2014 roku, a pierwsza data premiery planowana była na 23 marca 2018 (później zmieniano ją już pięciokrotnie). Czyli być może będziemy mieli możliwość w końcu obejrzeć ten film niemal 9 lat po jego ogłoszeniu i ponad 6 po planowanej premierze. Eh...

Obawiam się, że tak duża obsuwa (największa z wczorajszych roszad studia) może się wiązać z tym, że włodarze nie byli zadowoleni z obecnej wersji filmu i planują "poprawki".


Leon Kennedy

A może doszli do wniosku, że jednak lepiej go wypuścić po tych filmach gdzie w swoim Flash pewnie mocno namiesza, może to ma coś jednak do rzeczy... Chodź czemu teraz? Dokrętki i tak pewnie były czy będą w takim razie. Tak czy siak jest to dla mnie bardzo smutna informacja. Drugi najbardziej oczekiwany film z DC wylatuje mi z kalendarza 😩

Juby

Spoilery po pierwszych pokazach testowych.

https://filmozercy.com/wpis/co-z-batmanem-bena-afflecka-warner-szykuje-wlasne-filmowe-wydarzenie-po-filmie-o-flashu

Spoiler
Wyobrażacie sobie, że w MCU po pierwszej części Avengers, lub max. po Iron Manie 3 (kiedy Stark pozbył się reaktora łukowego z klatki piersiowej) już nie pojawia się Iron Man, a liderem Avengers został ktoś inny, nie ten, który to wszystko zaczął / najpopularniejsza postać z drużyny?

A teraz czytam jaki jest pomysł na Ligę DC... Nie wiem czy bardziej jestem zły, czy jest mi smutno, czy zwyczajnie kładę na to lachę. Jestem cholernie ciekaw co się zadziało na linii Cavill-WB, bo Henry zdaje się cały czas podkreślać, że jest chętny i gotowy do powrotu do roli (on zresztą jest geekiem i fanem Supermana, swoją akitę nazwał "Kal"). To tylko gra i tak naprawdę nie chce? Czy chce za dużo $$$? A może WB to naprawdę banda debili, która uważa że Superman to postać, która za słabo się sprzedaje, zamiast zrozumieć, że filmy z jego udziałem przez lata trafiały w nieodpowiednie ręce i ktoś, kto ma większy talent i lepiej gospodaruje budżetem znowu wprowadziłby Supermana do pierwszej ligi, w jakiej był na przełomie lat 70/80.?
[Zamknij]

Sprzątanie burdelu po Snyderze zaczęło się w 2017. Jest 2022(!) a efektów nie widać, wręcz przeciwnie, do przyszłego roku może być jeszcze większy bajzel. Tam naprawdę powinni zrobić jakiś większy plan, popodpisywać kontrakty na lata, które gwarantowałyby im i ich największym gwiazdom stabilność i pewność kolejnych filmów, a potem powoli ruszać od nowa. Zamiast tego lata 2018-2021 stracili na filmy niby będące częścią DCEU, ale tak naprawdę samodzielne, nie przyznające się do tego, nic nie wnoszące, nie prowadzące w jakimś konkretnym celu (poza ich bezpośrednimi sequelami). I dopiero teraz(!) pojawią się pierwsze od lat filmy, które mają ten cel nakreślić (Black Adam, Shazam 2, Aquaman 2 i właśnie Flash). To jest naprawdę dołujące i frustrujące, bo komiksowe uniwersum DC bije na głowę Marvela, a przygody JLA w komiksach czyta się z wypiekami na twarzy. Z tym, że
Spoiler
w komiksach filarami tych historii od zawsze są Batman i Superman, zwłaszcza unikatowa relacja między nimi, a w filmach planują się opierać na wszystkim, tylko nie na tym? WTF?!
[Zamknij]

Wiele osób (w tym ja) krytykuje robione taśmowo animacje Warnera straigh-to-dvd. Kto by pomyślał, że jedna z nich do dziś będzie lepszym filmem z Batmanem, Supermanem, Wonder Woman, Darkseidem i Doomsdayem od wszystkiego, co wypluło DCEU od początku 2016 roku? I ma Supergirl, której wersja z The Flash nie ma szans dorównać.



Q

Jest też fotka lepszej jakości:

https://twitter.com/EpicFilmGuys/status/1514676806565117958

Kostium wygląda dobrze i przydałby się oficjalne fotki. Wygląda trochę jak połączenie najlepszych cech z filmów Burtona i Nolana.

Ale po przełożeniu premiery "Flasha" pewnie jeszcze trochę poczekamy na rozkręcenia kampanii reklamowej.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

To jest podobno grafika zrobiona z fotki promocyjnej do Batgirl. We Flashu niekoniecznie musi mieć 1:1 taki strój.

Q

#128
"You wanna get nuts? Let's get nuts", słowa Batmana (Keaton) ze zwiastuna z CinemaCon.
Oprócz tego 7 batstrojów, jest i Batman (Affleck) na Batmotorze.

Na koniec trailera Flash rekrutuje Batmana.

Czy zwiastun wycieknie do sieci, albo zostanie oficjalnie udostępniony. Nie wiadomo.

https://deadline.com/2022/04/the-flash-trailer-michael-keaton-cinemacon-1235010696/

https://comicbook.com/dc/news/the-flash-new-footage-description-cinemacon-2022-movie/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

CinemaCon to zamknięty konwent, tylko dla ludzi z branży (właścicieli kin, producentów, filmowców i dziennikarzy). Materiały pokazywane na nim praktycznie nigdy nie wyciekają i nie są pokazywane później w sieci.

Juby

#130
Drugi zwiastun do filmu, a do premiery pozostało 14 m-cy... Oby nie wyciekł, tych przecieków i tak jest już za dużo. ::)

Dzień wcześniej swój panel podczas CinemaCon miało Sony i choć niektóre ich pomysły to niesamowita żenada, przynajmniej podali trochę konkretów i było o czym podyskutować. Panel Warnera to jedno wielkie meh. Kolejny teaser Flasha, którego nie zobaczymy, zapowiedzi innych filmów DC, których nie opublikowali, a także zero ogłoszeń przyszłych projektów. Czyżby konkrety zachowali na DC FanDome? Czy to wydarzenie w tym roku w ogóle się odbędzie, skoro już "nie ma pandemii" i wytwórnie mogą reklamować swoje projekty na wydarzeniach typu CinemaCon, czy ComicCon w San Diego?

Leon Kennedy

Szkoda, mogliby też coś i nam podrzucić. I w sumie wolę by ponownie DC FanDome się jednak odbyło.

Q

DC FanDome odniósł sukces więc nie powinni z niego zrezygnować. Sami organizują i mają pełną kontrolę. W ostatnich latach i tak odpuszczali albo ograniczali prezentacje na ComicConach. Więc dla fanów zostaną przy DC FanDome.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Cytat: Leon Kennedy w 28 Kwiecień  2022, 12:00:17Szkoda, mogliby też coś i nam podrzucić.
Ale po co? Do premiery grubo ponad rok (albo i więcej jeśli znowu ją przesuną, dziś opóźnili drugiego Shazama ::)), nie ma sensu rozciągać kampanii reklamowej, bo widzowie znowu będą znudzeni filmem zanim go w ogóle obejrzą.

Warner powinien brać przykład z Marvela. Teaser Thora pojawił się na niespełna 3 m-ce przed premierą filmu, a do tego czasu o filmie nie było wiadomo zupełnie nic. To samo z drugą częścią Czarnej Pantery - premiera za pół roku, a nie pokazali żadnej zapowiedzi nawet na zamkniętym panelu CinemaCon, przecieków praktycznie brak. Natomiast fabuła Flasha już w całości hula w sieci, nawet dokładne opisy scen po napisach.

Leon Kennedy

Ale i tak bym chciał moc coś zobaczyć i w sumie tylko po to  :P  Zaś parę spoilerów rzuciło mi się w oczy.