Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Justice League: Crisis on Infinite Earths

Zaczęty przez 8azyliszek, 11 Styczeń 2024, 14:12:16

Q

Teaser cz. 3 ze starymi znajomymi z "Batman: TAS".

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Część druga była równie zła, jak nie gorsza od poprzedniej. Trzecią obejrzę już tylko z obowiązku ukończenia obejrzenia serii.

MJ

Totalnie się nie zgadzam co do drugiej części, pierwsza była nudna, bezosobowy przeciwnik, niewiele gęstości w materiale, mierne zaprezentowanie różnorodności ziem, przysnąłem z dwa razy. Skoro są to nieskończone ziemie to może faktycznie powinno być więcej wersji tych bohaterów, a nie trzy na krzyż?

Druga część duuuuużo lepiej, nagle mamy personalną historię Psycho Pirata, która nawet mnie wciągnęła, trochę więcej Batmana w akcji, choć z tych dialogów dałoby się wycisnąć coś głębszego, ale jest kilka ciekawych wątków.

Mam nadzieję że trzecia część pójdzie na całego i umieści wszystkie wersje poprzednich animacji, tak jak widzieliśmy urywki z TAS, powinien pojawić się The Batman, ta wersja z Batman i Syn, Mroczny Rycerz Powraca itp. Po drugiej części widzę na to szansę,choć nie oczekuje ideału.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

Pierwsza część miała jedyną pozytywną cechę tych obu filmów - wątek Flasha i jego żony. Film był za nudny, żebym się nim przejął, ale przynajmniej całość miała emocjonalną ramę. Tutaj nie wiem co mogło wciągnąć w "personalnej historii Psycho Pirata". Nic nie zrozumiałem z jego motywacji poza tym, że chce rządzić światem.

Batman i bat-rodzina walczą ze sobą też z dupy powodu. Podczas gdy cały multiverse jest zagrożone, oni jakimiś pierdołami się zajmują. Nic tam nie ma rąk ani nóg.

MJ

Fakt, tak walka była bez sensu, też miałem takie wrażenie , armia demonów do rozwalenia, a oni walczą między sobą, nie brzmi zbyt logicznie. Bardziej ta część z Jokerem i Grundy'm i Killer Croc'iem mi się podobała. A co mogło wciągnąć w historii Psycho Pirata? Sama geneza była interesująca, motywacją Lexa Luthora jest wiedza i potęga, więc nie jest to aż taka duża różnica.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Leon Kennedy

Widziałem pierwszą część jakiś czas już temu i szczerze, to mocno się na tym wynudziłem i w ogóle nie czekam na kolejne dwie...  Daremne tłumaczenie na pewno mi nie pomogło, ale myślę, że i  z dobrym tak średnio jakościowo by mi podeszło. Szkoda, byłem dość mocno zahypowany na tą animację, a tutaj taka kupka jak na razie im wyszła...