Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Manigoldo

Ja bym chcia? co do stroju batmana, by go zmienili na taki który jest lekko powlekany kewlarem, ale ogólnie wygl?da jak strój (jak w arkham asylum, grze) który opina si? na nim, eksponuje jego sylwetk?, ma kolory szaro?ci i co wa?ne jest lekki, bo to strój, nie zbroja, dzi?ki niej mo?e wykorzysta? szybko?? przeciw bane'owi.

LelekPL

Jeśli pojedynek z Banem ma się odbyć na pięści to sensowne by było jakby musiał zmienić strój na bardziej ruchliwy, a mniej broniący przed ostrzałem. Jednak strój z TDK, pomimo iż w rzeczywistości jest ciężki, to na ekranie Batman wygląda w nim dość płynnie i jak dla mnie ten strój mógłby pozostać.

Icaronycteris

Maska świetna - mi bardziej przypomina coś w rodzaju kagańca Hannibala Lectera z dołączonym systemem do podawania Jadu. Bane na tym zdjęciu wygląda jak psychol, który za sekundę się obróci i rozerwie patrzącego na strzępy. Nie wiadomo do końca czy to kompletna maska, ale mi taka wystarcza. Facet, który nie ma tożsamości, nie ma powodu do ukrywania twarzy, o ile nie będzie infiltrował światka przestępczego Gotham. A nawet jeśli, to pewnie pojawi się w jakiejś scenie bez żadnych gadżetów, by parę scen później pokazać już w całej okazałości. To wgłębienie wzdłuż kręgosłupa też mnie intryguje. Być może to przez to światło, ale wygląda to dość nienaturalnie.

Post Merge: 22 Maj  2011, 15:52:23

A co do szarości w stroju i wyróżnionego symbolu - nie ma sensu ubierania Nietoperza w komiksową piżamę czy umieszczania na jego kostiumie kolorowych kontrastów. Srebrny kostium z "B&R" na pewno sprawdziłby się w poważnym świecie Nolana, gdzie Batman musi się ukrywać przed mafią, policją, Banem, Catwoman i być może Ligą Cieni. Dlatego jestem za matową czernią, niech się chłop nie wychyla dla wątpliwego estetycznie efektu.

(A)nonim

#273
Mam taką bardzo luźną i mało prawdopodobną teorię.   
Jak wiadomo niektórzy twierdzą że Bane będzie miał podawany Venom w postaci gazowej. Liga Cienia używała gazu strachu w ten sam sposób. Chodzą pogłoski że Liga będzie miała jakąś rolę w TDKR. Może Bane będzie się pobudzał Gazem Strachu - Venomem? ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

Mam dosy? "Du?e" info odno?nie kostiumu Bane'a w TDKR.
Mojej mamy ch?opak który jest producentem filmowym (ma?ym) ma koleg? który zna Toma Hardiego i zrobi? mu zdj?cie od ty?u w masce Bane'a. Opowiedzia? mi ?e na zdj?ciu Tom hardy jest mocno napakowany i ?e widzia? rurki na masce. Dowiem si? zaraz wi?cej i postaram si? zdoby? to zdj?cie.
Wierzcie albo nie ale to jest wiarygodne ?ród?o.

Altair

No to nas zagiąłeś Ci powiem ;D

Mihcim


Leon Kennedy

Ciężko mi w to uwierzyć...

Altair

Mi też, ale Mihcim umiejętnie podkręcił atmosferę :P Obojętnie czy to jajca czy prawda ;D

Mihcim

Zapytam się dzisiaj czy ma zdjęcie. Jak nie wierzycie to poczekajcie na film albo nowe zdjęcia potem możecie mnie przepraszać. A i nie lubię gorzkiej czekolady :) Ani tej z rodzynkami.

kelen

Michim, tylko że z Twojego opisu nic nowego nie wynika.

(A)nonim

CytatMojej mamy ch?opak który jest producentem filmowym (ma?ym) ma koleg? który zna Toma Hardiego i zrobi? mu zdj?cie od ty?u w masce Bane'a. Opowiedzia? mi ?e na zdj?ciu Tom hardy jest mocno napakowany i ?e widzia? rurki na masce. Dowiem si? zaraz wi?cej i postaram si? zdoby? to zdj?cie.
Czy to jest to zdj?cie?
http://www.batcave.stopklatka.pl/cutenews/data/upimages/tdkr_bane.jpg
Bo te? znam tego producenta.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

CytatCzy to jest to zdjęcie?
http://www.batcave.stopklatka.pl/cutenews/data/upimages/tdkr_bane.jpg
Bo też znam tego producenta.

O cholera, Bob! mój zaginiony brat bliźniak robi u Nolana!

Mihcim

Cytat: (A)nonim w 02 Czerwiec  2011, 17:14:18
Czy to jest to zdjęcie?
http://www.batcave.stopklatka.pl/cutenews/data/upimages/tdkr_bane.jpg
Bo też znam tego producenta.
Nie.
Jak mi tak bardzo nie chcecie wierzyć to nie wierzcie ;)

kelen

Trzeba było takie rzeczy napisać jakbyś miał to zdjęcie.
Tak to sobie każdy może napisać więc się nie dziw, że mamy takie chłodne reakcje.