05 maj 2021, 23:13:39

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Fan Art

Zaczęty przez Silent Dark, 02 luty 2008, 18:51:32

Juby

Ale ma minę ;D

Też ostatnio próbowałem naszkicować Robina, ale bardzo źle wyszło. Poza tym, nigdy nie rysowałem mojego ulubionego łotra za świata Batmana, więc to go mam teraz na celowniku. Z tym że musi trochę poczekać, bo muszę jeden portret dokończyć do 9 kwietnia.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

elwis1982

Masz na myśli minę Batmana czy Robina?. Jeśli Batmana to i tak mu ja trochę utemperowałem, bo pierwotnie to mial tak wkurzony wyraz twarzy jak by go narysował Rob Liefeld. Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie twojego ulubionego łotra, sam się ostatnio nosze z myślą narysowania jakiegoś to może mnie zainspirujesz:P.

Juby

Minę Robina. ;)

Cytat: elwis1982 w 30 marzec  2021, 17:19:57Uchyl rąbka tajemnicy odnośnie twojego ulubionego łotra

Tylko chcę narysować coś więcej niż jedną postać, dodać do niego np. Poison Ivy, może Freeze'a, taką galerię szaleńców z Arkham.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

elwis1982

Tak się składa, że mam niedokończony rysunek Harveya, jak będę miał czas to postaram się go skończyć i oczywiście zostanie zaprezentowany w tym temacie. Tymczasem prezentuje pierwszą stronę mojego nowego projekciku:).

elwis1982