Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Q

Co do tej fotki z przedstawiającej pobijanego Bale, to jest to zdjęcie z "Operacji świt" które już o wiele wcześniej trafiło do sieci - http://forums.superherohype.com/showpost.php?p=17617269&postcount=6460
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Jakie? takie znajome si? wydawa?o... Teraz ju? wiem czemu, ale tak czy siak widz? Bale'a przynajmniej równie mocno obitego w TDKR :D

Juby

Widziałeś jak mocno był obity Joker przez Batmana w TDK? Bale w TDKR będzie pewnie tak samo. ;)

PS: Cieszy mnie, że nareszcie 6 maja początek zdjęć. Ciekawe czy to w Indiach powstanie początkowa sekwencja (prolog), którą tak się zachwycali Wally Pfister i Gary Oldman...

Manigoldo

Zmieniono datę premiery w polsce, zobaczymy tdkr, wtedy co w usa xD

Hydro

It's a funny world we live in.

(A)nonim

Polski dystrybutor po gafie z TDK widocznie zauważył że z wcześniejszej premiery może mieć większy zysk.

A zdjęcia rozpoczną się najwcześniej 5, bo 4 Bale imprezuje u mnie. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

LelekPL

Ale będę miał prezent na dzień przed 25 urodzinami! W końcu wyciągnęli wnioski i może Batman tak nie straci na zagranicznych rynkach jak ostatnio. Miło by było, gdyby stało się to jakąś nową regułą. Thora dostaliśmy na tydzień wcześniej niż USA, Batmana w tym samym czasie, to mi się podoba.

Mihcim


Leon Kennedy

CytatWidziałeś jak mocno był obity Joker przez Batmana w TDK? Bale w TDKR będzie pewnie tak samo.

Oby nie, bo chce go w końcu zobaczyć naprawdę pokrwawionego/posiniaczonego :D

Manigoldo


Mihcim


Manigoldo


Mihcim


Q

Czasami, kiedy podpinasz zdj?cia z innego serwera, tak jak jest w tym wypadku, to zdj?cia innym osobom, które wcze?niej ich nie ogl?da?y nie wy?wietl? si?. Wrzu? te fotki z Hardy'm na jakie? serwisu typu imageshack, wtedy nikt nie b?dzie mia? problemu z ich obejrzeniem.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Mihcim

Dupa nawet po sciagnieciu nie da sie dodac
Lapcie po prostu stronke z ktorej mam te informacje ;)
http://tomhardy.org/?page_id=50