Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDK"

Zaczęty przez Q, 21 Styczeń 2008, 20:50:58

Mr.G

UWAGA LINK POWYzEJ TO SPOILER!!!

Ale mimo wszystko zobaczylem... To jest genialne i jestem pod wrazeniem. Two-Face nawet od tylu wygląda przerazająco  :o

kelen

Oczywiscie, ze spoiler, ale pochodzacy z oficjalnego zrodla. To cos w rodzaju krotkeigo teasera :)

Mr.G

Takie coś na zachete, masz racje, ale uprzedzic zawsze mozna ;)

Philips V38

jak to zobaczylem to az mnie przeszyly dreszcze ! 
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Mr.G

I taki chyba byl cel charakteryzatorów... :D

(A)nonim

Przerazające to jak dla mnie nie bylo. Za to fajna scena, zastanawialem sie czy to na pewno ten film, dopóki Dent sie nie pojawil, niespodzianka. I fajny  dialog, niewylagodzony.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Sammy

This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mihcim


Maxie Zeus

Z tego co wiadomo, tak nie bedzie wyglądal Two-Face w TDK.
Nie bedzie raczej nosil rekawiczki, facjata bedzie oszpecona bardziej symetrycznie, a jego garnitur bedzie wrecz rozszarpany... ;D

Sammy

nie wspominając, ze ta figurka ma juz z pól roku  :P
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mihcim

No ale zdjecie jest dobrej jakosci i mi sie podoba.Ale jakby tak miala wygladac twarz w TDK to juz nie bardzo :)

Philips V38


Tego plakatu jeszcze nie widzialem...

Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Sammy

zartujesz, czy na serio? bo jak na serio to ten plakat to fan art, fake zrobiony równiez z pól roku temu :P
This city deserves a better class of criminal....And I'm gonna give it to them. You'll see...I'll show ya.

Mel

To kolejny stary fake, Philips...Ale nawet niczego sobie jezeli chodzi o strone wizualną.

Grim Knight

Pól roku? On od zeszlych wakacji w sieci wisial!
"Okrutny ?wiat... Nabi?e? bro?. U?pi?e? go, dziurawi?c skro?. To nie jest zemsta, bracie od ko?yski. To moja praca- zabójcy. Artysty."