05 maj 2021, 23:47:59

Aktualności:

Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!

Projekt okładki/obwoluty do wydania zbiorczego, usługi introligatorskie

Zaczęty przez Logan, 25 marzec 2021, 14:09:31

Logan

Cześć. Ma ktoś może namiary grafika, który jest w stanie wykonać projekt okładki/obwoluty do komiksu? Z powodu trudności znalezienia na naszym rynku (ewentualnie bardzo wysokiej ceny na eBay) niektórych trejdów chcę połączyć swoje wydania zeszytowe. Próbowałem uzyskać namiar do gościa który projektuje świetne obwoluty i ogłasza się na Facebooku, ale bez konta na FB to praktycznie niemożliwe.
Chciałem zapytać również czy jest ktoś w stanie polecić zakład introligatorski w okolicach Krakowa w którym możnaby wykonać taką okładkę i następnie oprawić zeszyty?

Juby

Nie znam, ale dołączam się do twojego pytania. Jakiś czas temu widziałem na OLX Batman i Syn wydaniu WKKDC, ale z obwolutą rodem z DC Deluxe i wyglądał świetnie (żałuję że nie kupiłem, bo mam tylko okrojone wydanie z 2008). Chętnie dodałbym taką obwolutę do Superman/Batman: Udręka z WKKDC, żeby na półce bardziej pasowało do tomów 1-5 w miękkiej oprawie.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Sorry, mój grafik raczej tak skomplikowanych rzeczy nie ma czasu obecnie robić. Nawet jak ja u niego po znajomości zamawiam muszę to robić ze znaczącym wyprzedzeniem, bo po prostu przy pracy na pełen etat nie wyrabia już z grafikami.

Rado

Cytat: Logan w 25 marzec  2021, 14:09:31Próbowałem uzyskać namiar do gościa który projektuje świetne obwoluty i ogłasza się na Facebooku, ale bez konta na FB to praktycznie niemożliwe.

Załóż konto po prostu. A tak w ogóle, to jak się nazywa ten gość?

Logan

https://m.facebook.com/Obwoluciarz/

Jestem bardzo leniwy, nigdy nie miałem konta i specjalnie dla tej sprawy nie myślałem żeby go zakładać. Mogłem poprosić żonę, ale nie chcę przeginać - wystarczy że toleruje cala szafę zagracona komiksami  ;) .

LelekPL

Logan

Rado

Obwoluciarz robi dobrą robotę i ma zajebiste kolejki. Czekam u niego też na swoją kolej.

Juby

Pisałeś już z nim? Wiesz jaki jest koszt jednej obwoluty? Bo jeśli drogo to nie wiem czy jest sens się samemu do niego fatygować.

"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Rado

Widziałem jego prace - stąd wiem, że robi dobrą robotę, ale sam korzystałem jedynie z usług jego znajomego. Robił dla mnie jeden segregator i zapłaciłem chyba coś koło czterech dyszek, ale już naprawdę nie pamiętam. Koszty obwolut nie są mi znane. Najlepiej zagadać do niego na fejsie.