Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

Juby

Cytat: LelekPL w 06 Marzec  2014, 08:33:12
Ale grałeś w Arkham City tak? Widziałeś, że Thomas teraz wygląda jak Bruce?

Ale ma blizny. Poza tym jest przestępcą, po co miałby się podszywać pod Batmana i my grając ratowalibyśmy nim ludzi? To przesadzona teoria, jak twierdzenie, że to Cobba poddawano Incepcji w Incepcji.

LelekPL

#46
Blizny ma bo to ?wie?e dzie?o, zejd?, w ko?cu to fikcja. Czemu mia?by to robi?? Nie wiem, niektórzy z?odzieje to?samo?ci pragn? po prostu ?y? ?yciem swoich ofiar. Oczywi?cie, ?e jest to tylko teoria i póki nie uzasadni? zwi?zku z Jokerem nie ma wi?kszej racji bytu. Ale tak tylko zaklepuj?, ?ebym w razie czego móg? potem powiedzie? "A nie mówi?em" ;)

Je?li mia?bym stawia? na jak?? teori? wszystkie moje oszcz?dno?ci to pewnie by?by to Jason Todd. Zgadza?oby si? z tym, ?e jest to nowa posta? (w tym uniwersum) i chyba jedyna posta? mog?ca by? sensownie Arkham Knightem, która ma jaki? zwi?zek z Jokerem. W drugiej kolejno?ci nieudana kopia Damiana Wayne'a, ze wzgl?du na ?mier? Talii i olbrzymi motyw ojca i syna w zwiastunie, a w trzeciej Thomas Wayne Jr. aka Lincoln March ze wzgl?du na histori? Wayne'ów z Arkham i du?? rol? Thomasa sr w trailerze. Dopiero potem moja teoria.

Bless

Arkham Knight - mowie wam to nie bedzie ani Azreal ani Jason ! To bedzie nowa postac ! ! Calkowicie nowa, zaloze sie ! I nie bedzie miec nic wspolnego z Jokerem bo niby czemu mialby miec ? Czuje ze bedzie to samozwanczy bohater a zarazem mscicel z Gotham, ktory bedzie miec troche drastyczniejsze sposoby na walke nic Batman i bedzie chcial po prostu zajac jego miejsce.

Hush - bedzie na 100% ale na pewno nie jako batman ...... to wedlug mnie jest bardzo pokrecona teoria i mega nie logiczna. Szczeze bylbym w szoku i to mega nie pozytywnym gdyby cos takiego sie wydarzylo...
Nie zdziwie sie jesli Hush po prostu wrobi w cos Bruca i problemy bedzie miec Bruce ale jako Bruce a nie Batman.

A teraz co ? No nic, czekamy na newsy kolejne :D

Deuce

Bardzo ładny trailer. Batmobile trochę zwalisty, ale najważniejsze, że w końcu będzie można nim pojeździć. Kostium też trochę za bogaty. Dla mnie Batman to szary strój, z niebieskimi elementami w postaci butów, rękawic i maski oraz czarny nietoperz na żółtym tle.
Z tego co rozumiem, to Arkham Knight ma być zupełnie nową postacią, która nigdy nie pojawiła się w komiksach. W związku z tym, mam pewną koncepcję. Może to być ktoś nowy z rodziny Arkhamów, ewentualnie pracownik zakładu. Wydaje mu się, że jest ucieleśnieniem Arkham Asylum. Chce pozamykać ludzi umysłowo chorych. Za największego świra uznaje Batmana, co po części jest prawdą. Taka motywacja byłaby dla mnie, całkiem wiarygodna.
Mam też nadzieję, że gra ukaże się na PS 3. Inaczej, ominie mnie szerokim łukiem albo trzeba będzie zainwestować w nową konsolę.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Bless

Hmm musze przyznac Deuce ze Twoja teoria z Arkham Knight'em jest fajna i logiczna :D ale musze Ci niestety dac bad info, ze ponoc ta gra tylko na nowe generacje.

Ja juz zbieram na nowego kompa...... badz lapka

Juby

Cytat: Deuce w 07 Marzec  2014, 14:58:26
Mam też nadzieję, że gra ukaże się na PS 3. Inaczej, ominie mnie szerokim łukiem albo trzeba będzie zainwestować w nową konsolę.

Przykro mi zabijać twoją nadzieję 3 godziny po napisaniu posta, ale gra na pewno nie ukaże się na PS3, o czym wiadomo odkąd ujawniono jej zwiastun.

Mihcim

Bardzo dobry ruch że gra ukaże się TYLKO na konsole nowej generacji.
Mam nadzieje że już tak będzie z większością gier.
Co do samego traileru to był bardzo przyjemny, ale już czuje obawy odnośnie batmobilu. Mam jedynie nadzieje że gra nie będzie jakoś zboczona odnośnie tego trybu poruszania się po Gotham City.
Mam nadzieje że pojawi się jakaś inna postać z DC Universe

Juby

Przykro m również zabijać twoje myślenie ale gra na pewno pojawi się NIE TYLKO na konsolach nowej generacji (wyjdzie też na PC)! Czytajcie newsy na głównej ze zrozumieniem.

Bless

Hehehe, dla mega nie kumatych. Nie ma sie co wstydzic :D o to new generacja :

- PC
- PlayStation 4
- Xbox One

Tyle w temacie :D

.............ale wciaz na na tym samym silniku graficznym co poprzednie czesci tylko ze mocno zmodyfikowanym, wiec czuje ze gra bedzie jak zwykle swietnie zoptymalizowana a to oznacza, ze bedzie jeszcze piekniejsza niz poprzedniczki a przy tym nie bedzie miec chorych wymagan :D

JaRo II

 Dopiero co przeszed?em " Arkham Origins ", a tu ju? zapowiadaj? kolejn? cz???. Zapowiada si? najbardziej widowiskowa gra z serii. Bardzo fajnie, ?e wprowadzaj? jazd? batmobilem. Z w?tków niedoko?czonych licz? na rozwini?cie sprawy Husha i Azraela. Licz? tak?e na to, ?e w ko?cu staniemy twarz? w twarz z Cz?owiekiem Zagadk?. Otwartej sprawy Deathstroke'a pewnie tu nie doko?cz?, gdy? pono? seria odcina si? od " Arkham Origins ". Z nowych przeciwników chcia?bym zobaczy? - Man Bata, Brzuchomówc?, Warrena White'a, Dr. Phosphorusa oraz Killer Motha. Mam nadziej?, ?e to jednak nie b?dzie ostatnia cz??? cyklu. Ostatnio cz?sto si? zapowiada ostatnie cz??ci jakiej? serii, tylko po to, aby za chwil? og?osi?, ?e by?a to zmy?ka.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

LelekPL

Wiele się mówi o tym, że kolejną grą od Rocksteady będzie Justice League, ale ich komentarze, ze to ich ostatnia gra powiązana z Batmanem by temu zaprzeczały.

Poza tym istnieje nadzieja, że Rocksteady znowu przekaże swoje kody WBGM, a Ci zabiorą się za kontynuację Arkham Origins. Między Origins, a Arkham Asylum jest kilka lat różnicy i wiele genialnych historii do opowiedzenia, jak np. upadek Harveya Denta czy Trybunał Sów.

Funky

Trailer wygl?da znakomicie! (Batmobile inspirowany Tumblerem, co prawda kostium jest lepszy od tego z ''City'' ale gorszy od tego z ''Origins'') jedyny zgrzyt to Harley Quinn (irytuj?ca idiotka z tym dzieci?cym g?osikiem) jak i wiadomo?? o tym ?e Gotham ma znów by? o?wietlone neonami (oczojebne kolorki z ''City'' przypomina?y mi filmy Schumachera). No i najwa?niejsze ?eby misje Riddlera nie by?y typowymi znajd?kami. Ogólnie jestem optymistycznie nastawiony do tego tytu?u i mam nadziej? ?e Sarge zrobi z tego seri? ''Zagrajmy w'' ;)

Mihcim

Cytat: Juby w 08 Marzec  2014, 08:16:01
Przykro m równie? zabija? twoje my?lenie ale gra na pewno pojawi si? NIE TYLKO na konsolach nowej generacji (wyjdzie te? na PC)! Czytajcie newsy na g?ównej ze zrozumieniem.
Sorry Platonie, widz? tak ?e nie widz?.
A jak ju? mowa o widzeniu to widz? ?e jak mnie tutaj nie by?o ponad dwa lata to niektórzy dalej jad? ostro na wasabi :)
Dosy? spin. Pytanie do reszty inteligentów. My?licie ?e pojawi si? ... Ra's Al Ghul ?

Leon Kennedy

Możliwe, chodź coś czuję, że szanse są dość małe. Jednak z drugiej strony z chęcią dowiem się co się wyprawia u tej chorej rodzinki.

Darkoff

Co do WB Montreal i sequelu Origins - nie, nie, nie, nie! Nie wiem, niech robią grę o Nightwingu, czy tą wielką historie Suicide Squad, ale od Batmana wara. Arkham Knight to ma być koniec, i niech tak zostanie. Po co na siłe coś przeciągać? Już samo Origins było nie potrzebne. 



Co do Justice League - nie wiem czy Rocksteady by powołało. Tzn. na 99,9% byłaby klapa. Superman, Aquaman czy Wonder Woman to nie Batman. Sekwencje z nimi musiałyby wyglądać inaczej, kilka silników walki w jednej produkcji? Jak nic byłby kicz. Swego czasu mówiło się o Żółwiach od RS, i tego się trzymajmy. Liczę po cichu że nad czymś tam pracują, bo mutanty nic porządnego w swojej karierze nie miały.