Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Loza Kontestatorów

Zaczęty przez Mel, 15 Maj 2008, 02:41:28

Mel

Prawda, prawda, Anarky ;D

Ogólnie histori? oceniam 6/10, a rysunki Jonesa na 10/10. Dlaczego? Za jego Batmana, za styl, który pozwoli? mi wróci? do ?wietnego klimatu z lat 80 i 90. W?a?ciwie, to sama ta historia jest "so 90's", wi?c chyba ka?dy znaj?cy si? na rzeczy nie pogardzi tym komiksem ;)

Roy_v_beck

Fajny komiks. Gorszy od Killer Croca, ale na takim poziomie jak Clayface to mo?e by? ca?y Joker's Asylum i nie b?d? mia? ?adnych zastrze?e?. Wkurza mnie tylko to podzielenie na rozdzia?y, nie wiem po co to jest w komiksach Jonesa, ?e taki krótki zeszycik dzieli si? na kilka cz??ci.
A ja tam bym jego rysunkom 7,5 da?. Przyzna? musz?, ?e jednak te z Red Rain to najlepsze jego by?y, tutaj tak bez wielkiego przeb?ysku.

Leon Kennedy

Batman: Odyssey #1 Neil Adams powrócił w bardzo mierny sposób jego komiks jest mdły i dziwny... Gacek znów biega z 45 i jest nawet gotów użyć tych zabaweczek, Dick biega w stroju Tima, a Man - Bat to małe zwierzątko z podkulonym ogonkiem. Jedyne co było dobre to rysunki, ale jak na Adamsa to zdecydowanie za mało. Jak ten komiks wpisuje się do runu Gacka??

Anarky

Batman Confidential #47 klimatem dla miłośników horroru i groteski, fabularnie nic nadzwyczajnego. Batman i Superman po raz kolejny w akcji, zastanawiam się czy z obecnych serii nie ma naprawdę nic porywającego w starym dobrym stylu ? Tylko same przeciętniaki, miernoty i ochłapy mięsa za które nie wiadomo jak się ma zabrać czytelnik.
Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

Jak to? "Streets of Gotham", "Batman Beyond", "Batman", "Batman and Robin" czy nawet ostatni numer "Widening Gyre" wybił się na plus od pozostałych części. Fajne są czytadła, nie mówiąc o tym, że aktualnie najlepsi rysownicy wydawnictwa pracują przy Mrocznym Rycerzu.

Anarky

Ok ale cz??? z tych co wymieni?e? to wyj?tki, ewentualnie wybija si? jeszcze pozytywnie ''Red Hood: The Lost Days'' i ''Joker's Asylum''. Jednak po co komu taka seria jak ''Batman Confidential'' czy ''Batman: Odyssey'' ?, z którymi jak na razie nie ??czy mnie nic pozytywnego.
Ja wam pokażę!

Mel

''Batman Confidential'' akurat ma swoje lepsze i gorsze momenty, ale nawet dla tych gorszych mo?na po?wi?ci? troch? wi?cej uwagi, bo w?a?nie tam mamy do czynienia z Batmanem, którym jest Bruce Wayne. Po za tym dzi?ki tej serii dowiedzia?am si?, ?e na Cmentarzu Pow?zkowskiego ukrywa si? wielka mecha-ka?amarnico-o?miornica ;D

Anarky

Cytat: Mel w 14 Sierpień  2010, 13:05:20
Po za tym dzięki tej serii dowiedziałam się, że na Cmentarzu Powązkowskiego ukrywa się wielka mecha-kałamarnico-ośmiornica ;D

Pewnie kolejny prorok Paul :D
Ja wam pokażę!

Mel

Ukrywa się tam przed Niemcami.

BD96

Czy mógłbym prosić o nazwę komiksu w którym Batman pojawił się w Polsce?
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Ale to chyba nie jest temat ''Pytania o komiksowe uniwersum Batmana''
Ja wam pokażę!

BD96

#281
Wybacz Anarky, ale moje pytanie tyczy się właśnie przez, Roy_v_becka i Mel omawianej serii Batman Confidential.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Mel

Proszę bardzo, Bat Fan:
Batman Confidential #36

Roy_v_beck

Przecież to pytanie odnośnie omawianej serii, tematu, który poruszamy aktualnie. Zamiast się czepiać kolegi, sam podałbyś odpowiedź.
W serii "Batman: Confidential" numery 36-39 jest wizyta Batmana w Polsce. Przeciętna bardzo historia, kolejny jak i wcześniejszy arc autorstwa Kietha i Milligana lepsze były.

Anarky

Czy ja się czepiam ? nie, po prostu trzymam się ściśle tematów. Skoro w Batman: Confidential główny bohater rzeczywiście zawitał do Polski, to chyba rzeczywiście nie warto bym zaprzątał sobie tą serią głowę... Są lepsze, dużo ciekawsze po prostu.
Ja wam pokażę!