Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

RemiRose

Przez d?u?szy czas nie ?ledzi?em tej gry, ale to co teraz zobaczy?em, by?o wspania?e. ?wietna grafika to norma, ale ciesz? równie? nowe sposoby walki. Na duzy plus zaliczam Batmobil, który mimo wszystko jest fajnym dodatkiem, cho? i tak powolne szybowanie po niebie Gotham i obserwowanie wszystkich budynków, nadal b?dzie moim ulubionym zaj?ciem. Scarecrow wygl?da genialnie. Obrzydliwy, mroczny, niepokoj?cy po prostu strach idealny. I can't wait.  :D
Tyger! Tyger! Burnining bright
In the forest of the night,
What immortal hand or eye
Could frame thy fearfull symmetry?
--------------
Country Stories. Od komiksu, aż po film.
http://remirozanski.tumblr.com/

Bless

Tak mnie naszlo to napisze, a co !

Pewnie nie odkrylem Ameryki ale podziele sie z Wami moja opinia odnosnie gameplay'a i sceenow ktore ostatnimi dniami otrzymalismy. Otoz jak zebralem to w kupe i tak pomyslalem (tak mega glebiej :D) to doszedlem do wniosku, ze Arkham Knight to na 100% czlowiek Hugo, na ktorym byly testowane te zastrzyki (nie mowie ze ten z intra bo ten iz ded :D) lub calkowice Nowa postac ktora mogla doslownie gdzies tam przemknac a teraz staje sie istotna + wedlug mnie bedzie to ktos kto chce zniszczyc i upokorzyc Batmana za Arkham Asylum bo uwaza ze cale to szalenstwo jest zwiazne glownie wlasnie z Batmanem. Why takie teorie ? Juz sie tlumacze.

- na poczatku gameplaya Oracle mowi do Wayna ze teren Gotham okupuja czolgi Arkham Knight'a + jest nawet duzyyyy wallpapper z nim w roli glownej gdzie otoczony jest czolgami + jakby jakimis dronami (to jest juz moja pierwsza teoria ze AK jest zywa istota a nie jak wielu uwaza i sadzi ze bedzie to halucynacja)

- czytalem wywiad gdzie ktos sie wypowiadal, ze gral w to demko co bylo dostepne na targach i dla pewnych osobistoci i ponoc dochodzi sie do momentu gdzie AK moze zabic Batmana ale nie robi tego dlatego, ze Scarecrow mu zabrania

- Czemu uwazam, ze AK bedzie ktos kto chce ukarac Batmana za wszystko co zwiazne z Azylem ? Otoz na koniec gameplayu Scarecrow wypowiada sie ze na temat tego ze Batman zaplaci za wszystkie zniszczenia i za to ze doprowadza wszystko do chaosu (mniej wiecej, troche to upraszczam:P)   + jest to ogromne nawiaznie do tego co powiedzial Azrael w B:AC + motyw z tym ze wszystko stanie w plomieniach (Logo Batmana zawsze plonie)

- Czemu czlowiek Huga ? Po duzo sie ku temu sklania po B:AC, gdzie uraczono nas tym cudownym zastrzykiem hehe serum prawdy yeah of course - stawiam ze to byl albo pic na wode albooo jak sie wypowiadali tworcy gry, ze plany odnosnie 3 czesci mieli juz podczas robienia 2 wiec wcale sie bym nie zdziwil jakby byl to jakis projekt na tworzenie nadczlowieka

- I chyba najwazniejsza rzecz, tworcy od poczatku mowia ze bedzie to nowa postac a po 2 wypada 75 lecie Batmana i jest to normalne genialne zeby to tak polaczyc + cos czuje ze nie maja powodu zeby nas robic w konia

Jednym slowem twierdze, ze wszystkie inne opcje typu Red Hood, Hush, Joker....... itp... sa malo realne i bez sensowe. Prosze o wasze zdanie w tej kwesti.

Pozdrawiam,
Bless

Funky

Kurdę dopiero teraz zauważyłem jak wspaniale wygląda Scarecrow!. Maska tak przylega do twarzy że wygląda jak prawdziwa skóra Dr. Crane`a. Faktycznie musieli się inspirować Freddym ;)  No i nareszcie Batman ma zbroję, co prawda i tak najlepszy kostium to dla mnie tez z "Origins" ale ten niewiele mu ustępuje ;)

Bless

Ogolnie bardzo malo ludu sie wypowiada odnosnie tej gry, az dziwne ... Zgadzam sie z Toba Funky ze Scarecrow wyglada super, juz fakt jego image mowi mi ze ta gra bedzie bardzo mroczna a to jak dla mnie na wielki + zasluguje ! Kostium Batmana jest rowniez swietny i nie bede sie doszukiwac w nim logiki bo jej nie ma ale wazne ze super wyglada :D

Bless

Male info, nie jest to 100% pewne ale jednak cos czuje ze to prawda :D
Trzymajcie kciuki :D !

pingoo42

Cytat: Bless w 23 Lipiec  2014, 11:06:05
Male info, nie jest to 100% pewne ale jednak cos czuje ze to prawda :D
Trzymajcie kciuki :D !
Nice :D. Oby to była prawda.
"There's a war coming. A terrible war. There will be chaos, a rivers of blood in the street."

LelekPL

To jest prawda, Gamestop potwierdziło. Ale nie ma się z czego cieszyć, bo jest to exclusive od Gamestop, więc będzie pewnie ciężko dostępny tutaj.

O ile nienawidzę wszelkiej maści Robinów, o tyle Red Hood, wybił się trochę ponad całą tą hołotę swoją unikalnością. Jest na pewno najbardziej dramatycznym i najciekawszym (nawet jeśli jako Robin był najbardziej irytujący) z przydupasów, ale dopiero jako Red Hood stał się ciekawy. Taki Batman, gdyby ten miał moralność Punishera.

kelen

Czy mi się zdaje, czy on ma na koszulce symbol Arkham?

Bless

#98
Wiem wlasnie ze to jak zwykle kolejny le special deluxe diamont platinum dodatek :D heh ale cos czuje, ze jak walna ta gre w serie GOTY to wcisna tam wszystko co sie da (przynajmniej mam tak nadzieje) a wlasnie taka chcialbym ja kupic bo juz sie nauczylem na bledach jak kupilem od razu Origins a potem dokupywalem te wszystkie DLC.... a nie dawno temu sie dowiedzialem ze wyszla pudelkowa wersja Origins ze wszystkimi zawartosciami na raz i za nie najgorsza cene.

To chyba nie jest symbol Arkham bo ten z Arkham ma A i takie samo jeszcze A do gory nogami a tutaj chyba jest tylko jedno A

Ja tez moze nie jestem jakims wielkim fanem Robinow ale generalnie kazdy ma w sobie cos fajnego i unikatowego. Tak naprawde kazdy dla mnie przejdzie i Nightwing, Red Robin(ale ten stary bo ten z NEW 52 jest jak dla mnie porazka and Red Hood aleeeeee nigdy nie scierpie Damianka....

Post Merge: 24 Lipiec  2014, 14:24:32

Ha ! Widzialem figurki wlasnie, czyli ten Red Hood to juz na 100% pewne :D + jakby tego malo to chyba bedzie jeszcze Robin ! (czyzby to ten sam Tim co z B:AC ? Chyba tak ale jakis taki wychudzony trochu)

Pod kapturem helm hmm i fajne i trochu dziwne :P chyba wolalbym standardowo bez kapturka :D ale nie mi oceniac. Wiem ze tworcy napewno nas nie zawioda.

Myster M

Ja zastanawiam się, czy Batman zginie, bo przecież to już koniec trylogii Rocksteady. Słabym zakończeniem byłoby wtrącenie Arkham Knighta do więzienia, więc między nim a Batmanem będzie coś więcej na rzeczy. Oby twórcy pozytywnie zaskoczyli pod tym względem. Naprzykład AK byłby kimś z przeszłości Mrocznego Rycerza.

Adriann

Hymmm...Red Hood..Robin..może Tim Drake..pamiętacie co się działo w Batman Beyond z Robinem? Może będzie jakieś powiązanie prowadzące wiadomo do kogo..;>

LelekPL

Cytat: Myster M w 28 Lipiec  2014, 15:39:48
Ja zastanawiam si?, czy Batman zginie, bo przecie? to ju? koniec trylogii Rocksteady.

Szczerze w?tpi?. Gra straci?aby bardzo wiele na powtórnej grywalno?ci. Do tej pory wszystkie gry ko?czy?y si? free-roamingiem, w którym mogli?my poko?czy? misje poboczne i BARDZO z?? decyzj? by?oby si? tego pozbywa? teraz. A je?li Batman ginie to ci??ko by by?o co? takiego zastosowa?. Oczywi?cie mo?na by free-roaming cofn?? jako? w czasie, ale po tym jak wiemy, ?e na ko?cu i tak umieramy, nie sprawia?by ju? tak wielkiej frajdy. Mogliby te? wymusi? na nas granie na ko?cu inn? postaci?, ale 1) kupujemy gr? BATMAN: Arkham Knight, a nie ROBIN: Arkham Knight i ja bynajmniej bym sobie czego? takiego nie ?yczy? i 2) wszystkie inne grywalne postacie wydaj? si? by? dodawane jako DLC póki co, wi?c dla osób nie kupuj?cych dodatków nie zrobili by gry bez free-roamingu.

Mogliby zainspirowa? si? The Dark Knight Rises, które by?o idealnym zwie?czeniem tamtego Batmana, ale do tej wersji mo?e, a? tak nie pasowa?. Wed?ug mnie dadz? raczej zako?czenie w którym b?dziemy na pewno odczuwali jak?? finalno?? tej historii... by? mo?e kto? istotny zginie (Gordon, Alfred, Barbara), ale walka Bruce'a si? nie ko?czy.

Myster M

Czyli zakończenie w stylu Arkham Asylum, tylko bardziej tragiczne. A jakby Rocksteady przekazało pałeczkę innemu producentowi. Seria Arkham dużo zarabia i jest sprawdzona. WB i DC nie chcą stracić takiego żródła pieniędzy jeśli Movieverse okaże się klapą (w co wątpię).

Doctus

CytatCzyli zako?czenie w stylu Arkham Asylum, tylko bardziej tragiczne. A jakby Rocksteady przekaza?o pa?eczk? innemu producentowi. Seria Arkham du?o zarabia i jest sprawdzona. WB i DC nie chc? straci? takiego ?ród?a pieni?dzy je?li Movieverse oka?e si? klap? (w co w?tpi?).

Mogliby zrobi? lu?n? kontynuacj? (lub si? od niej odci?? - dla mnie bez ró?nicy) tej serii osadzon? w dalekiej przysz?o?ci, z Terrym McGinnisem jako Batmanem. Nigdy jeszcze nie powsta?a gra z Batmanem lub innym bohaterem DC osadzona w futurystycznych realiach, wi?c nie do?? ?e dostaliby?my co? oryginalniejszego od dotychczasowych Arkhamów to wtedy mogliby si? bawi? w tragiczne zako?czenia, czy nawet pokaza? w fina?owych sekwencjach jak Bruce po pokonaniu Arkham Knighta ko?czy karier? superbohatera i odchodzi na emerytur?. Wtedy, w potencjalnej grze która zrobi?aby przeskok w czasie, dostaliby?my tego samego Bruce'a tyle ?e jeszcze bardziej zamkni?tego na ?wiat, zgorzknia?ego i chodz?cego o lasce, który czeka?by zamkni?ty w Wayne Manor czekaj?c na pierwsze spotkanie ze swoim nast?pc?. To nawet nie musi by? Terry, mogliby u?y? Damiana, lub stworzy? zupe?nie now? posta?. Nie mam poj?cia jak universum Beyond poradzi?oby sobie na rynku gier, jednak mam pewno?? co do jednego - zwyk?e, proste happy endowe zako?czenie dla ostatniej gry z serii b?dzie zmarnowaniem potencja?u tej historii.

LelekPL

Gdyby zrobili inną postać niż Terry McGinnis to byłbym za Beyondem... ale póki co liczę, że WBG Montreal zrobi kontynuację Arkham Origins.

Jednej historii której bardzo brakuje w Arkhamverse to upadek Harveya Denta. Uważam, że można by wokół tego zrobić bardzo dobrą grę z mafią, być może wciągnąć w to nawet Court of Owls i parę freaków dla lepszych walk z bossami.

Póki co dużo się mówi zwłaszcza o Suicide Squad, ale nie wiem czy chodzi o to, że oni będą przeciwnikami Batmana na podobe zabójców z Origins, czy będzie to gra o Suicide Squad, bez Batmana... Wolałbym to pierwsze, aczkolwiek czas pokaże.