Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Dragon Ball

Zaczęty przez Q, 20 Styczeń 2008, 19:29:34

Maxie Zeus

Akira Toriyama również nie jest przekonany, co do DB:Evolution (po obejrzeniu traileru). Mimo to, wiąże z filmem nadzieje..

''As the original creator, I had a feeling of "Huh?" upon seeing the screenplay and the character designs, but the director, all the actors, the staff, and the rest are nothing but "ultra" high-caliber people. Maybe the right way for me and all the fans to appreciate it is as a New Dragonball of a different dimension. Perhaps, this might become a great masterpiece of power! Hey, I look forward to it!!''

El Cornetto

#301
Cytati doszlo do tego ze Polak poucza Polaka ktory ma podstawowe pojecie o Angielskim
Studiuję anglistykę, więc nie mam takiego podstawowego pojęcia, dude.

Mihcim

A to nie wiedzialem :D

Maxie Zeus


Juby

Jednak Piccolo jakieś czółka ma, ale zielenią, to jego skóry bym jeszcze nie nazwał. :P

Huntersky

Jaki to kolor, jeśli nie zielony? :P
A Piccolo bez rewelacji, ale bardzo zły nie jest.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Mihcim

Bez rewelacji to na pewno,
Wyglada fajnie czego nie mozna powiedziec o Goku :(

Man-Bat

W anime Piccolo mial to cos a tu mi czegos brakuje......... :-\
Posted on: 11 Luty  2009, 21:10:55

 Gdy po raz pierwszy zobaczylem w anime Piccolo budzil on przerazenie u tego Piccolo tego nie czuje.........
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

(A)nonim

Kolega aż świeczkę zapalił. Rzeczywiście zero respektu, jeszcze tylko sutków brakuje.

[ * ] Wpisujcie miasta. ;D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Huntersky

CytatGdy po raz pierwszy zobaczylem w anime Piccolo budzil on przerazenie
Błagam, nie wiedziałem, że jest aż tak źle :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Man-Bat

Oj kurde wiecie o co mi chodzi , po prostu on wygląda jak zwykły człowiek pomalowany farbą na zielono. A tamten z anime był  takim kimś jak sie na niego spojrzy to odrazu wiedziało sie że on to wredny typ.
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Maxie Zeus


Filer

Czy na tym zdjęciu opatrzonym tytułem "Is that Chi Chi?" nie odbywa się przypadkiem Tenkaichi Budokai? :)

Mihcim

Mysle ze tak
Dzieki za skany :)

kelen

Cytat: Filer w 14 Luty  2009, 17:02:05
Czy na tym zdjęciu opatrzonym tytułem "Is that Chi Chi?" nie odbywa się przypadkiem Tenkaichi Budokai? :)
RAczej tak, kiedys pojawily sie slabej jakosci nagrania z planu i mowiono, ze to wlasnie z turnieju.
Zdjecia swietne, przeraza mnie jednak watek milosny Goku i ChiChi