Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Knight

Zaczęty przez kelen, 04 Marzec 2014, 16:41:49

Bless

Masz dużo racji Lelek ale ja pojadę krótko. To dalej ten sam dobry Batman i ja po obejrzeniu tego gameplaya jestem zachwycony :D

LelekPL

Jest lepsza jakość kostiumy z New 52, który jest w Edycji Limitowanej:


Bardzo ładnie dopracowany... ale mam nadzieję na większą różnorodność w ilości kostiumów. Tylko 3 dodatkowe w wersji limitowanej to bardzo mało

LelekPL

https://www.youtube.com/watch?v=jPXtuCDp47s

meh...

To w?a?ciwie tylko ten spiratowany gameplay poci?ty jako zwiastun. Bardzo podoba mi si? natomiast grafika, dzi?ki której jest znacznie lepszy wgl?d w to wszystko.

Jednak fanem animacji walki nie jestem (ruchy Batmana s? powolne, walczy jako bokser, prostymi uderzeniami i sierpowymi.... nuuuuuda). Na szcz??cie widzieli?my g?ównie same ataki, a ja zazwyczaj gram kontrami, gdzie te animacje s? du?o ciekawsze i urozmaicone w poprzednikach, wi?c nie stawiam krzy?yka. Tym bardziej, ?e w ko?cu zobaczyli?my ulepszon? ninj? Talii, czyli tzw. Combat Experta. Ogólnie walczy si? z nim tak samo jak z ninj?, czyli seri? kontr, ale przynajmniej jest inna animacja. Jest to pewien plus, cho? wci?? uwa?am, ?e Martial Artists z zapowiedzi Arkham Origins wygl?dali du?o ciekawiej.

Batmobile wygl?da tak samo jak wcze?niej i nie chce mi si? rozpisywa? jak marnie wygl?da ca?y ten battle mode i jak bardzo nie podoba mi si? jak dominuje ca?? rozgrywk? we wszystkich demach i zwiastunach.

Tak naprawd? to bardziej jestem zadowolony z tego, ze dostaniemy dwa inne zwiastuny ni? tym co zobaczyli?my. Bo je?li maj? kontynuowa? ten zwiastun to w ko?cu poka?? nam co? innego ni? by?o w spiratowanym demo. Mo?e w ko?cu zobaczymy co? z trybu ?owcy i mo?e jaki? w?tek detektywistyczny... no i oby by?o jak najmniej batmobile'a w przysz?o?ci... widzieli?my ju? wystarczaj?co du?o, LITO?CI!

Ogólnie mam du?e oczekiwania i nadzieje co do kolejnych zwiastunów, ale nic co by?o w tym ostatnim mnie nie zachwyci?o.

Leon Kennedy

Cytatno i oby by?o jak najmniej batmobile'a w przysz?o?ci... widzieli?my ju? wystarczaj?co du?o, LITO?CI

Ja tam Batmobila ogl?dam z wyci?gni?tym j?zorem :P. Chod? nie samym wozem cz?owiek ?yje...

Bless

Zwiastun super aczkolwiek wiele nie pokazal :) Nadzieje mam wielkie co do tej gry i oby nie umarly ! Czekam na kolejny trailer a to juz niedlugo ! 1.12.2014

LelekPL

Moja reakcja na KOLEJNY(!!!) ZWIASTUN O BATMOBILU:




To już robi się śmieszne... i strasznie marnie to wygląda

kelen

Z tą promocją Batmobilu to już przesada, fakt, ten cały battle mode wygląda tak, jakby miał zjeść cały główny gameplay - oby nie.

Bless

Nie mam nic przecwiko autkowi ale no musze wam wkoncu przyznac racje, ze jest to juz lekka przesada z tym batmobilem :/ Czekalem na ten gameplay caly dzien i uznalem, ze wieczor bedzie dla mnie wielkiem przezyciem ! No faktycznie byl ale wielkim szokiem i to tym niepozytywnym :/. Filmik straszna bida i mam nadzieje, ze ten ostatni 3 odkupi swoje grzechy.

Leon Kennedy

W końcu muszą pokazać coś innego niż jego brykę...

rusiano

Trochę odkopie, ale generalnie gra zapowiada się świetnie. Oby była super dopracowana i dobrze zakonczyła trylogię. Do czerwca trochę czasu jest to może wymieni się system na 64 bitowy, doda trochę ramu i będzie ok. :) Nie ma co seria Arkham pokazała klasę jedynie co mnie martwi to ten moment gdy przeszedłeś już każdą a chciałbyś coś jeszcze. No nic pozostaje czekać i przed premierą odświeżyć sobie jeszcze każdą pokolei. :)

Bless

https://www.youtube.com/watch?v=vkCQipBbeRo&feature=youtu.be



Tooooooo.................. mi się podoba :P a lot :P


Spoiler
Firefly !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciesze się jak małe dziecko :P
[Zamknij]

LelekPL

Co jest ze mn? nie tak!? Kolejny trailer, kolejna "meh" reakcja. Nie chc? by? tak oboj?tny... po prostu nie by?em wgnieciony w fotel ogl?daj?c zwiastun. Nie mog? znale?? niczego, co by mnie przekona?o do kupna tej gry w samym trailerze.. Nie by?o specjalnie nowego gameplay'a, ?adnych prawdziwych rewelacji na temat gry. Nawet fabu?a nie wydaje si? zbyt ekscytuj?ce tym razem. Sam koncept robi si? ju? stary.

Widz? wszystkie pozytywne reakcje, i po prostu nie rozumiem. Chcia?bym zobaczy? to co inni, ale niestety. Nikt nie zrobi? nic niesamowitego, wypad?o raczej nijako..

Nie zrozumcie mnie ?le, s? te? mocne, ale wi?kszo?? z nich to to, co ju? widzieli?my - grafika wygl?da NIE-SA-MO-WI-CIE!!! Oczywi?cie Rocksteady nale?y pochwali? za to. Powa?nie, czapki z g?ów!!!

Co do nowych rzeczy, to by?em zadowolony z obecno?ci Firefly'a, ale g?ównie dlatego, ?e to (i komiks thomasiego) musia?o naprawd? wkurzy? osoby marudz?ce na Origins. Wi?c mam z tym troch? zabawy. Fajnie wiedzie?, ?e Ivy jest z powrotem, poniewa? jest prawdopodobnie najpot??niejszym z?oczy?c? w tej serii. No i widzieli?my po?cigi. Nie, ?e jestem pod wra?eniem, tego co widzia?em, ale przynajmniej by?o to co? nowego je?li chodzi o gameplay. JEDNA RZECZ.

A ostatnim plusem tego nowego trailera jest to, ?e by?o stosunkowo ma?o batmobila. W stosunku do poprzednich zwiastunów oczywi?cie ... nadal by?o go mnóstwo i za du?o, ale przynajmniej chcia?bym podzi?kowa? zespo?owi marketingowemu za zmniejszenie ilo?ci czasu po?wi?canemu samochodowi. Mam nadziej?, ?e ten trend si? podtrzyma i b?dziemy widzie? coraz mniej batmobila w przysz?o?ci. Byleby zamiast tego dali nam pokaz trybu ?owcy i detektywa, a nie takie nic.

Bless

Ja trzymam sie tego zdania co zawsze, jesli cos jest zajebiste to po co to zmieniac ? Trailer mi sie bardzo podoba bo pokazal nowego dodatkowego villiana o ktorym wczesniej wogole nie bylo mowy (i mam szczera nadzieje ze bedzie takich przypadkow wiele bo chyba bym zemdlal z radosci jakby pojawil sie Hush w celu zniszczenia Bruca i Batmana lub Deadshot z zemsta za przegrana z "AC") do tego owszem ciesze sie ze pokazali malo batmoblia heh. Jako plus napewno podam walke ktora widac w urywkach, poscig za autem czy zeskok z budynku na dach samochodu(wypas!) Co do grafiki sie nie wypowiadam bo co tu pisac ? Jest piekna i cieszy mnie to bardzo ale zarazem zalamuje bo moj lapek tego nie pociagnie chodzby nie wiem co a to oznacza ze czeka mnie bardzo drogiiiii zakup nowego kompa :/ Pozostaje nam czekac i liczyc, ze zademonstruja nam jakas mega nowosc lub wkoncu jakies akcje z trybu detektywistycznego/nocnego lowcy.

LelekPL

Pewne zmiany powinny być wprowadzone. Np. nie irytuje Cie to, że ZNOWU mamy puste miasto?

Ale jak najbardziej masz rację - system walki działał, więc nie trzeba go zmieniać. Co nie znaczy, ze nie można go ulepszyć, dodać coś do niego. I owszem Rocksteady dodało parę rzeczy do niego.

Nadal jednak nie wiemy czy zrobili cokolwiek z systemem łowcy lub misjami detektywa. NIC, ani jednej wiadomości na ten temat. Sam to napisałeś.

Ten trailer nie pokazał nam nic. Parę stojących złoczyńców - nic nie robią, po prostu stoją. Batman obija mordy - ok, widzieliśmy to w każdym zwiastunie. Znowu batmobil... trochę mniej, ale nadal dużo. Więc nie wiem jak można być zachwyconym odgrzewanym kotletem. Trailer, który już widzieliśmy.

No i sam koncept jest taki... no bez polotu. Nie uchylili nic z tajemnicy. Złoczyńcy się jednoczą aby pokonać Batmana. Raz, to już było w Asylum, i dwa, naprawdę nie ma nic bardziej oryginalnego?

Nie mówię, że powinni zdradzić fabułę gry... NIE powinni. Ale jeśli nie pokazuje mi nowego gameplaya, nowych możliwości, no to właściwie co ten zwiastun chciał pokazać!?

Juby

Nic z tobą nie jest nie tak Lelek. Mam podobne odczucia.

Nie wiem czy to przez rozczarowanie jakim było dla mnie Arkham Origins, czy może przez przesunięcie premiery gry o 7 miesięcy, a może przez fakt, że uważam że Arkham Asylum i Arkham City wycisnęły z Batmana maksimum, ale od bodajże lipca ubiegłego roku całkowicie zapomniałem o tym, że premiera tuż tuż. Totalnie się nie jaram. :-\

Grafika fajna. Ponownie polatać Batmanem po mieście będzie super. Pościgi Batmobilem zapowiadają się dobrze. Ale mimo to moją reakcją na każdą nową informację o tej grze komentuje


No cóż. Prawdopodobnie w marcu będę miał składanego nowego kompa (takiego, który udźwignie AK na maksymalnych wymaganiach). Obiecałem sobie, że dam Origins drugą szansę, może powtórka sprawi, że nabiorę apetytu na kolejną część.