Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Drawski

To nie ma sensu, dobry komiksowy patent zgwałcono, przeżarto, i wypluto. Całe wewnętrzne zło Sinestro zostało zmarnowane w filmie, jego motywacje, elementy z których zbudowana jest ta postać. Green Lantern to film rozrywkowy, który można obejrzeć z pół-inteligentnymi kumplami z puszką piwa w ręku - kino pokroju Transformerów i Oszukać przeznaczenie. Mam nadzieje że  "The Avengers" nie będzie takie płaskie, a piszę o nim bo akurat martwię się o ten aspekt filmu.

(A)nonim

"Avengers" jak wszystkie filmy od Marvela to też film rozrywkowy, akurat do obejrzenia z pół-inteligentnymi kumplami z puszką piwa w ręku. No, ale to film rozrywkowy. Green Lantern to żadna rozrywka.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

franek

Green Lantern to wspaniała rozrywka. Tyle godzin polewu z tej katastrofy. Tyle łez ktore wylano bo producenci zgwałcili, wykastrowali, przeżuli, wypluli, połknęli, wyżygali, znów połknęli i wysrali Uniwersum Green Lanterna.
No i ta niepewność: "czy to jest prawdziwy film? czy producenci zakpili sobie z widzów? Czy dobrze robię wydając 17zł na bilet do kina na ten film?". To prawdziwe emocje.


Show Must Go On!!!

Rexio

Jak ja bym wydała na ten film 2 dychy to bym na końcu seansu krzyknęła " FUCK !!!!! " albo sami wiecie co , dlatego czasami warto zaczekac i puścic se film w necie jeśli zapowiada się nieco syfiasto. Bo wtedy nasza reakcja nie dojdzie do zenitu destrukcji kina lecz jedynie ( NIE ! wcale nie chodzi mi o wywalenie monitora przez okno !!! ) niewielkimi słowami rozczarowania i pocieszenia że nie wydalismy na to 20 zł !!    :)

(A)nonim

Opowieści pirackie zachowaj jednak dla siebie, forumowe Tabu. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Okey , szkoda że nie wiem o co ci teraz chodzi (A)nonim  ;D

franek

Filmik w necie? Chyba nie chodzi o YT. Może jakieś pirackie serwisy z filmami online albo ściąganie. Ściąganie to piractwo, a piractwo to kradzież. Kradzież to przestępstwo.


Show Must Go On!!!

Drawski

(A)nonim, chodzi o Ekino!

(A)nonim

A, to takie uczciwe piractwo. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Swoją drogą, to mam wrażenie że Franek zmyślił swoją opinię, i w rzeczywistości bardzo mu się podobało. Swoje negatywne posty wzoruje na nas aby nie odstawać od reszty, i w sumie jestem nawet tego pewien ;). Miej odwagę Franku, ja ja kiedyś, kiedy przyznałem się do dobrej zabawy na "Spider-Manie 3" i "Iron Manie 2" które i tak uważam za znacznie lepsze filmy od GL.

Rexio

#175
Cytat: franek w 25 Sierpień  2011, 15:59:54
Filmik w necie? Chyba nie chodzi o YT.
Są przecież legalne strony do oglądania filmów w internecie , a ściąganie ? Ja nie ściągam więc problemu nie ma.

kelen

Ściąganie dla własnego i prywatnego użytku jest legalne. Nielegalnym by było rozpowszechnianie tego (czyli dawanie kolegom, seedowanie torrentów itd). Tak notabene, jeśli oglądasz coś online to jak najbardziej ściągasz ;)

(A)nonim

A jak oglądam film z kolegą to łamię prawo? ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

kelen

:D
Not sure if troll, ale chodzi o rozpowszechnianie filmu przez nośnik danych czy tam przesyłanie przez internet ;)

Rexio

#179
Pf...to jeszcze nic ! A jak masz orginalny film odwracasz pudełko i widzisz taki napis :< BEZ PRAW DO WYPOŻYCZANIA >  no tak , w Polsce rzeczywiście nas ograniczają :) -JOKE