Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Green Lantern

Zaczęty przez Dr Horrible, 11 Lipiec 2009, 15:24:03

Q

Mogą też przedstawić dalsze losy Hala, ale nie nawiązywać zbytnio do pierwszego filmu. Czyli reboot, ale bez originu bohatera.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatZapominasz o tym, że do kieszeni wytwórni trafia tylko ok 50% tego co film zarobi. Myślisz że kina działają charytatywnie? Jeśli film kosztował 200 milionów, to żeby zaczął w ogóle przynosić jakieś zyski wytwórni musi zarobić 400. Nawet jak będzie 200 to WB jest około 100 milionów w plecy.

Fakt. Mimo to jestem zdania, że film jeszcze coś tam zarobi poza Stanami i trzeba oczywiście czekać na wydanie DVD.


CytatWell, można zawsze spróbować z innym Lanternemm, do wyboru: Stewart, Gardner, Rayner.

Mam nadzieję, że zostaną przy Halu.

Leon Kennedy

Kto mówił, że kontynuacja nie ma szans na realizacje?  ;D Oprócz tego Flash i JSA się szykuje :D. Oby na planach się nie skończyło. http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=79488

Juby

#138
Green Lantern



Byłem na nim wczoraj i przyznam, że spodziewałem się totalnej katastrofy, takiej jaką zwiastowały wszelkie internetowe oceny, recenzje i dodatkowo porażka kasowa w kinach. Jednak muszę przyznać, że nie było tak źle... bo było tylko źle. Nie chce mi się rozpisywać, bo powtarzałbym już tylko wszystkie stwierdzenia innych, którzy zdążyli przede mną zrecenzować film, więc tylko przyznam, że wszelkie zarzuty odnośnie tej adaptacji super bohatera miały rację. Nuda, głupoty, infantylność, sztuczność wszystkiego (nie tylko tragicznego CGI) plus trochę akcji i poczucia humoru. Nie tylko nie polecam, ale także wyżej oceniam z DC Batmana Forevera! :-\
Ocena: 4-/10

Q

Plany kontynuacji nei s
Cytat: Leon Kennedy w 03 Sierpień  2011, 15:29:32
Kto mówił, że kontynuacja nie ma szans na realizacje?
Żadnych decyzji jeszcze nie podjęto, ale już nie ma wypowiedzi zapewniających, że powstanie mroczniejszy sequel.
http://www.hollywoodreporter.com/news/green-lantern-sequel-jeff-bewkes-218649
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Juby, czemu ty go tak zjechałeś? Na pewno jest lepszy od Batman Forever. Mi się ten film bardzo podobał.


Show Must Go On!!!

Juby

Czemu go tak zjechałem? Pomyślmy, bo muszę się zastanowić... ... ... A już wiem, bo MI się nie podobał! ::)

Rexio


Juby troche za mocno pocisno??? ten film , ale to zale?y ju? od gustu , je?eli ci si? nie podoba?  no to nie. Osobi?cie uwa?am ze jest nawet fajny,ale do bardzo dobrego filmu brakuje mu jakie? 20.000 lat ?wietlnych  i móg? byc owiele lepszy jak przysta?o na DC. A z tym Batman Forever to by? ?art ? Zupe?nie nie na czasie porównywac Batman'a Forever i Zielon? Latarnie  8)

A co do cen w kinie , kasy bym nie wyda?a ?eby na niego pu?c do kina , dlatego warto czasami zaczekac pare dni, I spokojnie bez my?lenia " po co ja na to wyda?am kase ?" obejrzec film na ekino.tv albo innym portalu   , tak jak ja zrobi?am to dzisiaj  ;) , oczywi?cie bez limitu

Ja my?le ?e to nawet , nawet fajny film , ale  bardzo dobrym filmem te? nie jest.

Leon Kennedy

CytatŻadnych decyzji jeszcze nie podjęto

Wiem, jednak jestem prawie pewny, że kontynuacja powstanie i oby Reynolds pozostał.

Cytatsztuczność wszystkiego (nie tylko tragicznego CGI)

Daj spokój, aż tak źle z tym nie było. A już chodź by taki prequel mutantów pokazał fatalne efekty w ostatnich fragmentach filmu, a nikt o tym nie wspomina...

(A)nonim

#144
Ok, widziałem ten film i go mocno odradzam. Naprawdę nie wiem jak można było to aż tak spieprzyć mając taki materiał źródłowy. A jak spytacie co tu jest nie tak to odpowiem po prostu - historia. Postacie, motywacje, relacje, dialogi, rozwiązania, niewystarczająca ilość akcji. Nie wymieniam co dokładnie wyszło nie tak, bo musiałbym właściwie wypisać wszystko, od dziwnego połączenia postaci Parallaxa z Kroną do Sinestra który z niewiadomej przyczyny zakłada wykuty z równie niewiadomej przyczyny żółty pierścień.
Film zdecydowanie odradzam, komiksy mocno polecam, jak to zrobiłem w odpowiednim temacie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

Przecież żółty pierścień miał zostać wykuty do walki z Parallaxem, a że pokonał go Hal to trudno. A założenie go przez Sinestro miało zwiastować jego mroczna stronę, która nad chodzi i zapewne było to też pokierowane chęcią większej mocy.

Drawski

BF w sumie nie jest taki zły - a w swojej konwencji jest nawet przeciętny.

(A)nonim

CytatPrzecież żółty pierścień miał zostać wykuty do walki z Parallaxem, a że pokonał go Hal to trudno.
Ale właśnie dlaczego miał zostać wykuty do walki z Parallaxem? Sinestro nagle znikąd wziął pomysł że żółta energia może zwalczyć żółtą. Miał jakieś wtyki w CIA? Samo pokonanie Parallaxa za pomocą słońca też jest żałosne.
CytatA założenie go przez Sinestro miało zwiastować jego mroczna stronę, która nad chodzi i zapewne było to też pokierowane chęcią większej mocy.
No i kolejny moment bez żadnego podłoża, nic nie wskazywało że Sinestro już zaczął się "źlić", a tu hops, jak dla mnie zmarnowanie złożonej, komiksowej postaci. No i czemu Strażnicy zostawili pierścień Sinestro?

Niestety cały film jest zrobiony na odpieprz i przez to dziurawy jak ser szwajcarski. Szkoda zmarnowanej szansy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Rexio

Cytat: (A)nonim w 11 Sierpień  2011, 18:53:42
Samo pokonanie Parallaxa za pomocą słońca też jest żałosne.
Wiesz... masz rację...Lepiej było nim rzucic o Jowisza i tym samym zniszczyc Planete której odłamki rozwaliły by Ziemie !!!  ::)
Może i mogli to zmienic na : Sinestro rozwala żółtym pierścieniem Parallaxa. Ale potem napewno był by zły i albo na końcu korpus go zabija , albo gdzieś znika w odchłani albo trafia nieiadomo gdzie  :-*.Jednak  to główny bohater ma ostatnie słowo ^^

Film został zrobiony na kolanie , i mógł byc lepszy.


(A)nonim

CytatWiesz... masz rację...Lepiej było nim rzucic o Jowisza i tym samym zniszczyc Planete której odłamki rozwaliły by Ziemie !!!
Lepiej byłoby nie robić nic z takich rzeczy, zniszczenie uosobienia strachu za pomocą słońca trochę nie ma sensu.
CytatMoże i mogli to zmienic na : Sinestro rozwala żółtym pierścieniem Parallaxa. Ale potem napewno był by zły i albo na końcu korpus go zabija , albo gdzieś znika w odchłani albo trafia nieiadomo gdzie
Najlepszym wyjściem byłoby rozwiązanie zbliżone do tego z komiksu - Parallax zostaje uwięziony w Głównej Baterii Korpusu. Albo tez rozwiązanie zbliżone do twojego Parallax zostaje wysłany na Qward.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.