Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Caped Crusader

Zaczęty przez Leon Kennedy, 19 Maj 2021, 16:30:12

Q

Prac na serialem nie wstrzymali a i według początkowych doniesień miał być też dostępny na Cartoon Network, więc jeszcze go nie skreślajmy.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

red fox

Chodzi mi głównie o to, czy polska biblioteka HBO MAX zostanie uzupełniona o takie produkcje:

"Batman TAS", "Batman i Robin", "Batman Beyond", "The New Batman Adventures", "The New Advencures of Batman", "The Batman", "Batman the Brave and the Bold", "Beware the Batman", "Justice League Unlimited", "Justice League; God and Monsters Chronicles", "Justice League Action", "Young Justice", 'Teen Titans" a z fimów np. "Year One", "Long Halloween", itp.

Rado

Ja tam też wierzę, że serial znajdzie nowy dom. Jeśli już na coś wyczekiwałem, to właśnie na to. Chyba zbyt dużo poważnych osób było w to zaangażowanych, żeby to tak łatwo porzucić.

Leon Kennedy

Oby udało im się uratować ten projekt!!!

Q

Podobno zainteresowanych przejęciem "Batman: Caped Crusader" nie brakuje, w tym m.in. Apple, Hulu i Netflix. Więc serial bez problemu powinien znaleźć nowy dom.

Źródło: THR
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Crowridd

Do dziwnej sytuacji doszłoby moim zdaniem, gdyby na tyle dużych graczy na rynku żaden nie zainteresował się taką marką.

Trzymam kciuki za ten projekt. Wystarczył mi plakat z uszami.

Juby

Jakoś od początku przyjąłem, że Batmanem w nowym serialu będzie Kevin Conroy. Po wczorajszym newsie na głównej mój hype na ten serial jakoś opadł. Nie mam pomysłu kto mógłby go zastąpić :-\

LelekPL

Roger Craig Smith, Rino Romano, Diedrich Bader, Troy Baker... było ich wielu i na pewno jest jeszcze kilku. Spokojnie, znajdzie się zastępca.

Juby

Był też chociażby Jensen Ackles. Ale zawsze gdy widziałem animację, w której głosu Batmanowi użyczał ktoś inny, myślałem: "O, tu nie gra Conroy. Szkoda."

Wejść w buty Kevina będzie niezwykle ciężko, jego głos był głosem Batmana odkąd pamiętam.

Crowridd

Miałem podobnie przy Arkham Origins. To samo z brakiem Hamilla. Przyzwyczaiłem się po jakimś czasie.

LelekPL

Cytat: Crowridd w 12 Listopad  2022, 11:27:16Przyzwyczaiłem się po jakimś czasie.
Dokładnie. Moim "głównym" wyobrażeniem Batmana w dzieciństwie był Michael Keaton i pewnie dlatego nigdy nie miałem problemu, żeby głosowo Batmana grał ktoś inny niż Conroy. Ale nawet z Keatonem po latach po jednym filmie przestawiłem się na Bale'a bez problemu. Prędzej czy później znajdzie się ktoś kto na nowo stworzy z tą rolą coś ciekawego, tylko trzeba dać im szanse. Dla niektórych kimś takim już jest Pattinson.

Juby

Chyba źle mnie zrozumieliście. Oczywiście że się przyzwyczaję i oczywiście że kogo nie obsadzą, dam mu szansę. Ale Conroy był Batmanem w tylu produkcjach i przez tyle lat (ostatnio obchodził 30-lecie), że każdy inny voice-actor jest dla mnie tylko chwilową alternatywą (lepszą, lub gorszą). Od tego serialu oczekiwałem najlepszych (w tym Conroya), więc mają teraz wyzwanie żeby znaleźć kogoś, kto dorówna tej legendzie. Niemniej, trzymam kciuki aby im się udało i oby właśnie dla tego projektu znaleźli "głos Batmana" na kolejne 30 lat.

Q

Przy tym serialu na żadnym etapie nie brano Conroya pod uwagę do roli Batmana.  Podobno miał użyczyć głosu postaci Thomasa Wayne'a (ale nie wiadomo, czy coś nagrano), czyli tak jak w ostatnich tego typu produkcjach jego udział miał mieć formę smaczka dla fanów.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

newtime

Rozumiem ze kontynuacja Tas oraz ten serial, to oddzielne projkety które teraz nie wiadomo czy wgl powstaną? 

Crowridd

Caped Crusader czeka na "nowy dom" pod postacią Netflixa, Amazona czy Apple TV.