Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Flash (2023) - AKA trzeci Batman z Michaelem Keatonem

Zaczęty przez Juby, 27 Sierpień 2020, 09:17:02

Mickey

CytatPierwsza to brak "Panther suit" szykowanego dla Keatona do Batman Forever zanim opuścił projekt - myślę, że dało się go odrobinę dopasowaną do tego projektu i umieścić po prawo od stroju z Batman Returns.


Masz na myśli ten strój?
Nawet ,,wystąpił" w Batman'89 #2.


Istnieje możliwość, że jaskinia skrywa więcej strojów niż te pokazane tutaj. Artyści tworzący concept arty pisali na Twitterze, że powstało dużo więcej projektów, ale oczywiście nie wszystkie mogły trafić do filmu. A 70 letni ,,flashowy" Bruce miał czas tworzyć nowe kostiumy przez tyle lat działalności.   

Juby

I tak, i nie :D Chodziło mi o ten...



... Ale całkiem zapomniałem, że dla Michaela projektowali również "Sonar Suit", którego wkleiłeś, więc tak, chciałoby się zamiast tej podwodnej i arktycznej(?) wersji po prawej, aby wykorzystali powyższe stroje, jak to zrobiono w Batman'89 #2. Na wdzianka Robina-Chrisa O'Donnella też liczę ;)

newtime

#227
No właśnie ciekawi mnie czy batman Kimmera oraz Clooneya, to wciąż ten sam batman, co Keatona  czy jednak nie do Końca, miło było by zobaczyć jakieś odniesenia do tych filmów

Mickey

Cytat: Juby w 17 Luty  2023, 08:48:40I tak, i nie :D Chodziło mi o ten...

Aa faktycznie jeszcze był drugi projekt. Czyli jakby trzecia część z Keatonem doszła do skutku to też by dostał dwa stroje jak Kilmer? Czy tylko jeden z tej dwójki. Ciekawe.

Cytatarktycznej(?)

Odnośnie tego stroju... czy ja tam widzę sutki?

Juby

Cytat: Mickey w 17 Luty  2023, 14:41:39Czyli jakby trzecia część z Keatonem doszła do skutku to też by dostał dwa stroje jak Kilmer? Czy tylko jeden z tej dwójki
Oba, bo przecież trzecia część doszła do skutku, jest nią Batman Forever. Keaton miał w nim wystąpić, ale zrezygnował w połowie 1994 roku, kiedy już od 6-8 tygodni przygotowywano pod niego te dwa stroje zgodnie ze scenariuszem. Dopiero gdy opuścił projekt, Schumacher szybko zatrudnił Vala Kilmera, a Rene Russo zastąpiono młodszą Nicole Kidman, aby Dr. Chase Meridian bardziej pasowała do nowego, młodszego Batmana.

Mickey

Fajnie, że we Flashu w ogóle pokażą kolekcje kostiumów Keatona. Chociaż liczę na więcej. W końcu jeżeli patrzymy na czas mijający w uniwersum Burtona tak jak nasz, rzeczywisty czas to Keaton miał 30 lat na tworzenie strojów. A wychodzi na to, że po Returns mamy tylko dwa ,,specjalistyczne" plus jeden ,,normalny", ten z Flasha właśnie. Pole do popisu jest tutaj duże. A jak wiemy...stroje = figurki = hajs.

Leon Kennedy

Cytat: newtime w 17 Luty  2023, 09:38:55No właśnie ciekawi mnie czy batman Kimmera oraz Clooneya, to wciąż ten sam batman, co Keatona  czy jednak nie do Końca, miło było by zobaczyć jakieś odniesenia do tych filmów

I tak i nie, tak myślę 😄 Ale według mnie nie są to te same postacie, a wykorzystanie któregoś z nich tylko by to potwierdziło. Nie mam sensu mieszać Keatona do tych dwóch kontynuacji. Niesamowite byłoby zobaczyć ich całą trójkę razem...

Stroje są fantastyczne.

MJ

Jak sądzicie, czy jeśli ten film zgarnie ponad bilion$ to znowu zaczną rozważać powrót Keaton'a w solowym Batmanie, lub Batman Beyond? Warner szybko sra po gaciach jak coś idzie nie tak, więc jeśli pomysł Gunn'a na BatFamily nie zażre, przynajmniej tak dobrze jak stary dobry Keaton, to może jest szansa na wykorzystanie go w innych projektach? Po filmowym Flashu, wszelkie zmiany castingowe będą łatwiejsze do wprowadzenia, wystarczy że Barry pobiegnie super szybko bo "coś tam" i mamy świeżą talię kart na stole.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Mickey

Póki nie zobaczyłem Keatona w trailerze to nie wiedziałem, że aż tak mi go brakowało. Rozumiem Gunna, że chce zrobić nowe otwarcie, ale wolałbym zobaczyć kontynuacje przygód Afllecka i Keatona. Zwłaszcza tego drugiego ze względu na sentyment i Keaton też nie staje się młodszy - 72 lata.

LelekPL

Cytat: MJ w 18 Luty  2023, 12:29:50czy jeśli ten film zgarnie ponad bilion$ to znowu zaczną rozważać powrót Keaton'a w solowym Batmanie
Lol, jeśli zgarnie BILION dolarów to mogą już żadnych filmów nigdy nie robić, albo kupić Disneya i zrobić crossover z Marvelem, albo wysłać Toma Cruise'a w kosmos kilka razy. :D

Popraw to na miliard

Mickey

Zbrojownia Batmana Afflecka z kostiumami też by mogła być ciekawa. Raczej tego samego nie możemy napisać o Nolanowym Batmanie bo tam wiemy jak Batman zaczął i jak skończył. Dwa kostiumy i do widzenia. Nic przed, nic po i nic w trakcie.

newtime

Wiadomo ze Bale nie wróci nawet na cameo ale fajnie jakby pokazali Robina Blake jako jego następcę. W sumie jak nie lubie zbytnio fanservisow to zobaczył bym takie No way home z batmanami, bo to jedna postać oprócz Spider mana która nie rozpoczęła i utknęła z jedna wizja  na MCU

Wayne

Juby, nie chce mi się cytować, ani w ogóle pisać przez korzystanie z małego telefonu, ale aż się zalogowałem żeby to napisać. A jakim Ty "retconie" kostium piszesz? ;D BatKeaton nie mógł mieć różnych strojów? Kto powiedział że to muszą być te same które nosił w filmach Burtona? Albo że w którymś z tamtych filmów nie wymieniłeś sobie samego loga, bo mu stare Killer Croc podrapał? Minęło prawie 30 lat w jego karierze.

Juby

Cytat: Obywatel Wayne w 19 Luty  2023, 00:34:15A jakim Ty "retconie" kostium piszesz? ;D BatKeaton nie mógł mieć różnych strojów?
Mógł, pewnie. W pierwszym Batmanie tytułowy bohater działa od jakiegoś czasu (co najmniej miesiąca), więc można założyć, że wcześniej mógł mieć też inny strój, także ze słowem retcon mogłem przesadzić (po prostu "1989 suit" dla mnie od zawsze był tym pierwszym). W kwestii upgrade'ów Keatona noszonych w 30-letniej przerwie między Batman Returns a The Flash nigdzie nie napisałem, że nie mógł takich mieć i muszą tam być tylko dwa stroje z filmów Burtona.

Mickey

Nawet bym napisał, że jak na 30 lat działalności to trzy nowe stroje po Returns to trochę mało. Być może zbrojownia Keatona skrywa jeszcze więcej.