Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

#240
Cytat: Altair w 20 Czerwiec  2009, 20:07:17
'x to syf,kupuj trojke'
Ja to tak odebrałem bo czasami piszesz nie pełnymi zdaniami gdzie trzeba się domyślać do czego pijesz.

Znalazł ktoś jeszcze jakieś ciekawostki na temat tej gry?
Ja dowiedziałem się od Hilla, że w przypadku free flow combat system, Batek będzie mógł wyprowadzić 82 różne kombinacje ciosów (tyle naliczyli w studio) podczas pojedynków.
Kto da więcej? ;D


Dominic

Trochę jesteś opóźniony Mac. A no i wiedziałem, że Altair będzie ciągnął swoje, a jak mu się zwróci uwagę lub coś powie to już w dupie źle. Dodam, że na pewno zaraz coś napisze i znowu w kółko. No i lepiej wypominać mi inteligencje. Jaruto według mnie ma rację, ale Altair ma pewnie inne zdanie.
PS. Proszę Altair nie pisz już nic więcej na ten temat.
PS. Ciebie chyba jeb*o jak Ci zwróciłem uwagę a nie wyleciałem komentarzem godnym mojej inteligencji, a zachowanie bachora to najlepiej prezentujesz ty. KONIEC

Huntersky

Przydałoby się trochę tu posprzątać.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Crane

Z gameplayów wynika że zapowiada się kozacka (W KOŃCU!) gierka z Batkiem. Jedyne czego się obawiam to żeby nie była zbyt krótka. Ostatnio panuje niepokojący trend produkowania gier które da się przejść w jedno popołudnie.


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Huntersky

Nawet jeżeli będzie krótka, to mam nadzieję, że w stylu CoD 4 - przez te kilka godzin emocje urywają ściągacze w skarpetkach. :)
Nie wiem czy już o tym pisałem, ale niesamowicie podoba mi się motyw szybowania na pelerynie. :) W ogóle na podstawie trailerów można stwierdzić, że fizyka peleryny została bardzo dobrze dopracowana.
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Jaruto

#246
Wypowiedź Paul Crockera na temat długości gry: "Przeprowadziliśmy wewnętrzne testy... gra jest duża". Jak powiedział Crocker - Batman nie jest napędzany przez kolejne poziomy, lecz przez fabułę.
Gadżetów ma być całkiem pokaźna ilość przy czym będą też wymyślone przez twórców.
Nie wiem czy widzieliście tą zapowiedź ale uważam ją za najciekawszą która opisuje czego można się tak naprawdę spodziewać. http://www.gametrance.pl/gt/index.php?Batman:_Arkham_Asylum_zapowiedz&sub=zapowiedzi_big&id=641&id_r=641

Cytat,,Jak daleko zdołasz się posunąć, aby powstrzymać Jokera?"
Z tego można wywnioskować, że chyba będą wybory moralne.
No i z tej zapowiedzi tak jak już wspomniałem, Joker dał się złapać żeby odszukać sekret w tym więzieniu.

Mimo, iż ta zapowiedź jest napisana bardzo dawno to mam nadzieję na solidną produkcję z człowiekiem nietoperzem. Nie musi być krew w tego typu produkcji jeśli gra będzie miała dorosły i głęboki klimat to sama się obroni.
A co do dema pewnie dadzą tą misję pokazaną na E3 gdzie Joker uciekł z Azylu.

Wywiad z Jamie Walkerem na temat gry: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;igtv,1993,2;core.html

Altair

Czy mozna by bylo przeniesc tamte posty do tematu 'konsole na ktorych gramy'?Bo jak widze niektore rzeczy TRZEBA sobie wyjasnic.Dominic szkoda,ze nie raczyles odpowiedziec na ZADEN z moich argumentow.Czyzbys zadnym nie dysponowal?Bo jak dla mnie jedynym czlowiekiem,ktory tutaj pokazuje swoje bachorstwo jestes ty,skoro po wyjasnieniu sprawy dalej prowokujesz...
PS.coz za zbieg okolicznosci.Gdy pisalem post o plynnosci PS3 to wiedzialem,ze pierwsza osoba,ktora zaprotestuje bedziesz ty.Przykre...

Jaruto

No dobra ale chyba przyznasz mi rację Altair, że z tą super płynnością to się zagalopowałeś skoro gra ma mieć nie tak duże wymagania. Różnica będzie praktycznie nie zauważalna przy tej grze na wszystkich platformach ;)
No chyba że skopią optymalizację gdzieś po drodze...

Altair

O,i jakbys mogl pokaz mi gdzie ukazuje swoja infantylnosc?Bo jak dla mnie potwierdzenie opini jednego z redaktorow bardzo prestizowej gazety o gameingu nia nie jest (to wtedy zarzucono mi rzekome zachwalanie konsolki,ktore na dzien dzisiejszy jest po prostu faktem i mozna sie z tym zgodzic,lub zamknac oczy).
PS.Crane,ja bardziej obawiam sie o schematyzm gry (Assassin's Creed) niz jej dlugosc ;)

Posted on: 21 Czerwiec  2009, 01:36:07

 PPS.Jaruto (dopiero teraz zobaczylem twojego posta) bralem mozliwosc,ze Mac pyta sie o to,gdyz po prostu jak wiekszosc konsolowcow ma troche slabszego kompa ;)
PPS.Zagalopowalem?Czy ja wiem,mi w zadnej grze poziom klatek nie zszedl ponizej 25 :P

Jaruto

Dobra, pisz coś o tej grze bo jak tylko ja będę komentować to ten temat nigdy się nie rozwinie ;p

Altair

Nie chce mi sie :P Dopoki nie zagramy w demo to tylko krecimy sie w kolko (wiecie,w koncu ile mozna gadac o tym samym?) :P

Mac12

Mam pytanie. Jak się zamówi pre order gry Batman:AA ( ze strony cenega) na ps3 to przychodzi z dniem premiery czy póżniej?

Jaruto

Wcześniej raczej. A ja mam pytanie odnośnie Cenegi też. Jeśli zamówię teraz to w dniu premiery dostanę grę spolonizowaną czy oryginalną? (kiedyś zamawiałem AC PL ale już nie pamiętam jak to się odbywało)

Mac12

Mi się staje że jak z dniem premiery WYJDZIE spolonziowana wersja to będzie raczej znaczyło że w magazynach już mają spolonizowaną grę i raczej JĄ wyślą niż oryginalną. A na playstation 3 nie ma polskiej wersji?