Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Penguin / Pingwin (mini-serial max, 2024)

Zaczęty przez Juby, 13 Październik 2022, 08:36:45

Leon Kennedy


Juby

Cytat: Q w 03 Listopad  2023, 01:40:58Przez strajki aktorów i scenarzystów, "The Penguin" nie zadebiutuje wiosną przyszłego roku. Trzeba będzie poczekać do jesieni 2024.
Nigdy wcześniej nie było mowy o wiośnie, serial zapowiadany był po prostu na rok 2024, więc póki co nie ma mowy o żadnym przesunięciu. A że nie wyjdzie na wiosnę było oczywiste, przerwali zdjęcia chyba w połowie nagrywania.

Q

Daty premiery nie wyznaczali, ale z tego artykułu wynika, że pierwotnie chcieli dodać Pingwina do oferty na wiosnę.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Wiadomo, że teraz tak wynika, muszą wyrobić dzienną ilość newsów. ;)

W każdym razie, wczoraj doszli do porozumienia. Strajk oficjalnie się kończy dziś o godz. 9:01 naszego czasu:
https://deadline.com/2023/11/sag-strike-ends-actors-studios-deal-contract-1235566470/

Także spinać terminy i mogą ruszać ze zdjęciami do serialu dalej (do The Batman też oby ruszyli jak najszybciej, a Superman Gunna podobno ma przesunięty start zdjęć ze stycznia na marzec).

Leon Kennedy

Koniec? Dogadali się? W końcu. W końcu!! Nic tylko się cieszyć i niech się zabierają do roboty! Wszyscy 🙋


Leon Kennedy

Właśnie chciałem wrzucić. Jest klimacik, to im trzeba ponownie przyznać i Pingwin w wykonaniu Farrella, to będzie istny majstersztyk... Ale inaczej być nie mogło! W końcu już nam to pokazał, ale tutaj będzie go znacznie, znacznie więcej 😆 Tylko zaoszczyli mi apetyt na kontynuację The Batman... Cholerna obsuwa!!! Dobrze, że Pingwin wlatuje. A potem Batman uderza 😄

Miss_Quinn

Zwiastun robi wrażenie i spełnił swoją role, bo mnie wciągu tej 1:21 zaintrygował mnie na tyle że nie mogę się doczekać premiery odcinków.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'