Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Guardians of the Galaxy

Zaczęty przez Kwiatek, 12 Sierpień 2012, 21:41:12

Juby

Gunn akurat pomagał przy Infinity War, więc raczej nie było tam zrobione nic, na co nie dał zgody.

Ogólnie jestem zaskoczony opiniami o GotG3, sądziłem że będzie sporo marudzenia jak przy ostatnich filmach MCU (patrz: opinia Gieferga), a tu proszę - bardzo wysoka średnia wśród moich filmwebowych znajomych (8,4/10 - prawie same dziewiątki i ósemki, najniżej szóstka, są też dychy), wśród filmwebowych krytyków (najwyższe oceny w całej historii MCU - 7,8/10), a na IMDb jest na 137 miejscu listy Top250 i rośnie! Jak widać potknięcia scenariuszowe są do wybaczenia, kiedy reżyser potrafi wywołać łzy opowiadając historię nawet takich cudaków :)

newtime

Pomagał ale jednak pamiętaj że cały kierunek uniwersum nadaje Kevin Feigie,to on decyduje co może się pojawić w danym filmie i jaki ma mieć wpływ na uniwersum. Postać Thanosa i jego córek to kluczowy wątek w Endgame więc Gunn nie mógł robić z nim co chcial, mimio że to on je wprowadził w uniwersum

Jestem ciekaw jak film sobie poradzi zarobkowo, bo tutaj od kilku filmów jest ewidentny spadek ale z drugiej strony, to wciąż powrót chyba na ten moment ich najbardziej znanej marki

Juby

Po otwarciu jakie film zaliczył i tak mocnych opiniach wśród widzów myślę, że $300m w USA i $425m w reszcie świata powinien przekroczyć. Z tegorocznych Marveli na pewno nie będzie większego hitu, ale rezultatów Vol. 2 nie poprawi.

Miss_Quinn

Za mną jest już ostatnia część strażników o nazwie Guardians of Galaxy: Volume 3.
Nie tylko ten film przywrócił moją wiarę w Marvela( poprzednia faza 4 poza niektórymi serialami była słaba), który ostatnio coś nie ma szczęścia w filmach.
Nie będę pisać o czym film jest, bo tutaj radzę zerknąć w recenzje. Ale to był jeden z tych seansów, których nie żałowałam oraz nie zerkałam w zegarek kiedy będzie koniec.
Nie jest to film, dla ludzi którzy są wrażliwi na krzywdę zwierząt( mimo że są one generowane komputerowo).
Gdybym miała go porównać do poprzednich to volume 3 jest u mnie na pierwszym miejscu, za to że idealnie pozamykał wątki i dał ciekawe pomysły na następne( nie będę zdradzać ale o pewnej postaci z chęcią bym obejrzała krótkometrażówkę albo serial).
Muzyka tutaj też robi dobrą robotę, za co bardzo lubię Strażników. Bo soundtracki z wszystkich 3 części uwielbiam katować.
Obsada- co mam mówić, z pewnością te filmy nie jedne drzwi otworzyły aktorom którzy tutaj zagrali.
Volume 3 otrzymuje ode mnie 9/10 za bycie idealnym zakończeniem pewnej historii.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'