Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 06 Maj 2024, 19:54:52
Mam podobny stosunek do runu z Sowami. Bruce w wykonaniu Capullo również mi średnio siedzi.

Co do bieżących zaległości, to Ziemia Niczyja czeka na lepsze czasy, żeby ją kupić.

W tym roku też zakończyłem powtórne czytanie komiksów DC (chyba to 2 lata trwało) ;D
#2
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 06 Maj 2024, 19:19:41
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 19:07:17W grach Arkham batman nosił majtki i jak dla mnie prezentował się super
Dla mnie Arkham Asylum i Arkham City miało dwa najgorsze kostiumy w serii. Ten w Arkham Asylum jeszcze się w miarę wpasował w estetykę całości, bo cała gra miała styl mało realistyczny, bardziej groteskowy i przerysowany. W AC gacie strasznie się rzucały w oczy, ale już wtedy dali nam opcję zmiany strojów i nigdy nie używałem stroju głównego.

Arkham Origins dobrze wybrnęlo z kolorystyką gaci jednocześnie nie mając gaci. Najlepszy strój i jedyna gra z sequeli w której gram strojem oryginalnym zawsze, a nie alternatywną skórką. Ten z nowej gry VR, Arkham Shadow, też bardzo dobry.
#3
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Maj 2024, 19:19:15
No dla mnie Cavill, to totalne drewno w tej roli, nie wiem na ile to wina scenariusza czy aktora ale go nie znosiłem nic nie poradzę na to ;) Snyder wrzucał cameo wszystkich postaci w środku filmu tylko po to żeby były bez zadnego znaczenia dla całości, potem zrobił od razu JL i na tym się skończyło wiec, to chyba co innego niż wkład jakieś postaci w film jak np Tony stark czy doktor Strange w spider manie? Cały czas oceniasz filmy Gunna których nie ma, ja mowie tylko o tym co juz zrobił Snyder, pewnie może wyjść jak zawsze ale tego nie wiemy
#4
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Juby - 06 Maj 2024, 19:14:04
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 19:07:17Juby tyle ze DCEU było robione przez Snydera bez żadnego planu na inne filmy.
Bzdury równie wielkie, co:
Cytat: newtime w 06 Maj  2024, 18:42:54Jeśli nie będzie chodził cały czas smutny z jedną miną jak Cavill

To niesamowite, że nawet w serialu za 1/20 budżetu filmu Gunn,a Superman miał lepsze kostiumy:

#5
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Maj 2024, 19:07:17
W grach Arkham batman nosił majtki i jak dla mnie prezentował się super, bo nawet ich nie widać ponieważ tak dobrze się komponują z resztą więc myślę ze na dużym ekranie przy odpowiednim podejściu też mogło by się sprawdzić. Co do Supermana zawsze mi one pasowały w końcu ma on jako postać wzbudzać pozytywne emocje wśród ludzi a nie żaden strach czy powagę :)

Juby tyle ze DCEU  było robione przez Snydera bez żadnego planu na inne filmy. Gunn już robił filmy z dużą ilością postaci, jeśli inni bohaterowie mają budować jakoś sama postać Clarka jako nowego superbohatera, to czemu nie? SPider man dokładnie tak zostal zbudowany, dosłownie na barkach innych postaci i wyszło super,  pożyjemy zobaczymy
#6
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Juby - 06 Maj 2024, 19:02:35


Pomijając kolory kostiumu - beznadzieja po całości. I Superman, i zdjęcie.

Wiem, że stare, ale ja obejrzałem dopiero wczoraj. Trafna analiza dużego problemu dotychczasowego DCEU i - jak patrzę na ilość zapowiedzianych gościnnych występów superbohaterów w Supermanie Gunna - również i przyszłego DCU.
#7
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 06 Maj 2024, 18:55:26
Ooo, nawet majtów nie zauważyłem. Rzeczywiście są. Akurat u Supermana mi to nie przeszkadza. Takie odniesienie do cyrkowego siłacza pasuje do tej postaci.

Jeśli zrobiliby to samo z Batmanem to już nie bardzo mi się to widzi, ale tak jak pisałem wcześniej, mając dwie serie z Batmanem do wyboru, Brave and the Bold może wyskoczyć z najgorszymi pomysłami na świecie i najgorszym wykonaniem ever, to i tak by mi to nie przeszkadzało, skoro wiem, że będzie alternatywa w postaci The Batman... który kiedyś może wyjdzie :P
#8
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez newtime - 06 Maj 2024, 18:42:54
Dla mnie za mało kolorowy ale poza tym podoba mi się. No i ma czerwone majty wiec nic więcej nie potrzebuje ;D Jeśli nie będzie chodził cały czas smutny z jedną miną jak Cavill, to jestem kupiony
#9
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 06 Maj 2024, 18:39:22
Dziwny materiał, nieładnie się zgina w okolicach ramion i szyi, wygląda trochę jakby był za duży na aktora i jak cosplay...

Ale to tylko zdjęcie promocyjne. Strój z The Batman też mi się średnio podobał na materiałach promocyjnych, a w filmie wypadł super. Zobaczymy lepiej na zwiastunie jak się będzie prezentował. Na razie takie "whatever" ode mnie.
#10
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Q - 06 Maj 2024, 18:26:47
Tak prezentuje się nowy Superman. Kolory fajne jest i loczek. Podoba mi się.



https://www.threads.net/@jamesgunn/post/C6oghkKxOrR