Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

darkside

Ja natomiast zag?osowa?em na Batman Beyond, ale wersj? aktorsk? a nie ten film animowany o Catwoman. Zawsze chcia?em zobaczy? film na podstawie tego serialu, bo jako? mam wra?enie ?e historia o Terrym i jego mentorze lepiej by si? sprzeda?. To by?aby naprawd? nowa i oryginalna historia o Batmanie, mo?na by by?o pokaza? naprawd? ciekaw? historie starego Bruce'a z którym kontrastowa?by m?ody i porywczy Terry. Doda? do tego dobry bud?et, efekty specjalne, wierne pokazanie Neo Gotham i dostaliby?my prawdziw? superprodukcje.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Johnny Napalm

Pomysł Josha Whedona... hm, czy ktoś z was mógłby przedstawić go w skrócie?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

Fajna wizja, nie wiem dlaczego została tak na wstępie odrzucona. Jeśli nie w filmie, to przynajmniej w jakimś serialowym odcinku powinno coś takiego się ukazać. Niech to będzie nawet w czymś takim jak The Brave and the Bold.

Sam chyba wykorzystam to swoim komiksie, a co... :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Ad. sonda o najlepszym logo DC Comics.

Zagłosowałem na logo z czterema gwiazdkami, czyli na to logo, które poznałem i obserwowałem przez kilka lat na komiksach TM-Semic. Przywiązanie wciąż jest, aczkolwiek to przedostatnie logo, jest też całkiem niezłe. Szczególnie jeśli się spojrzy na to aktualne...

darkside

CytatZagłosowałem na logo z czterema gwiazdkami, czyli na to logo, które poznałem i obserwowałem przez kilka lat na komiksach TM-Semic.

Nic tylko się podpisać pod Radem :)
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Johnny Napalm

Bardzo dobry pomysł na sondę, Q. Ok, a przechodząc do tematu - zagłosowałem na logo z czterema gwiazdkami, również przez sentyment, ale i z tego powodu, że po prostu jest ono chyba najlepszym pod względem dizajnu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Również dla mnie to logo jest najlepsze, i też przez komiksy TM-Semica.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Deuce

Nie wyłamię się i również uważam, logo z lat 90-tych, za najładniejsze.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Johnny Napalm

Gdybym miał dwa głosy, to rzeczywiście, drugi głos oddałbym zaraz na to przedostatnie logo, bo było też bardzo ładne. No ale tak, to nie miałem wyboru. To najnowsze, z kolei, jest chyba najgorsze, nawet te bardzo stare biją je po uszach.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

W najnowszej sondzie zag?osowa?em na ''The Dark Knight Rises'', bardzo podoba mi si? ten znak nietoperza krusz?cy ska?? lub asfalt. Mroczniejsze logo od tego które by?o w "The Dark Knight" (zbyt jasny b?ekit). I zaskoczy?o mnie to ?e prowadzi ?ó?ta elipsa Burtona, jak dla mnie to logo to nic nadzwyczajnego (za bardzo si? ?wieci). To ju? wersja z "Batman Returns" jest o wiele lepsza. No i jak pytajnik z "Batman Forever" mo?e by? na ostatnim miejscu?. To ju? "Batman & Robin" jest gorszy ze swoj? pomara?czo-czerwieni?. W "Forever" jest przynajmniej wi?cej czerni :P

Juby

Ja zagłosowałem na moje ulubione logo:


I nie mówię tu ogólnie i logo w elipsie. Chodzi mi o konkretnie te logo, które reklamowało pierwszy film Burtona, a później było umieszczane na okładkach TM-Semiców (ułożenie wszystkich "rogów" nietoperza na tym znaku jest doskonałe, i jeszcze ta czarno-żółta kolorystyka). Na drugim miejscu ustawiłbym logo TDKR, ale to już nie na mój głos. Cieszę się, że mój faworyt wygrywa.

Johnny Napalm

To jest w ogóle najbardziej doskonałe logo wszech czasów w całym komiksowym świecie! Nie ma lepszego, niech nawet Punisher się schowa ze swoja czachą, bo ona wymięka przy tym Nietoperku.
Dobrze prawisz Juby, że to logo jest najbardziej proporcjonalne, wszystkie odległości od ramki są idealnie dopasowane. Kolory są również bardzo dobrze dobrane, żółć i czerń to kanon doskonałego kontrastu, dzięki temu logo świetnie współgra z czernią/szarością całego kostiumu Batmana. Zawsze mój Batman ma właśnie to logo na klacie - jeśli rysuje z nim obrazek.
CytatNo i jak pytajnik z "Batman Forever" może być na ostatnim miejscu?
Sam pomysł i wykonanie takiego loga do filmu oceniam bardzo pozytywnie. Jednak nie wystarczy to do najwyższej, lub dosyć wysokiej oceny danego loga. Trzeba też pamiętać o samym kontekście, a to logo ma się słabo do postaci Batmana, jest zbyt przebajerowane w niewłaściwym kierunku.
CytatTo już "Batman & Robin" jest gorszy ze swoją pomarańczo-czerwienią.
Słaby film to i słabe logo. :)
Ale tak podsumowując, Batman nie ma się co wstydzić właściwie żadnego z logotypów, które reklamowały filmy o nim. Nigdy nie było tragicznie źle.  :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

Zagłosowałem na logo z drugiego filmu Burtona. Takie lodowe motywy zawsze i wszędzie mi się podobały, stąd te właśnie logo najbardziej przypadło mi do gustu. Najgorsze to te z B&R- totalna kaszana. Z BF byłoby fajne, gdyby symbol Batmana "robił" za kropkę w znaku zapytania (zawsze podobała mi się ta scena w filmie), ale podane w takiej formie jest dla mnie przeciętne.

Leon Kennedy

No dość ciężki wybór... Tylko jedno logo mi się nie podobało to z BiR, oczywiście. Cała reszta trzyma wysoki poziom, a głos powędrował do: