Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

franek

Mi się z kolei Lizard w ogóle nie podoba, nie dość że ma twarz jakby krokodyla żelazkiem ubili to jeszcze będzie zachowywał się bardziej jak człowiek, kiedy powinien być nieobliczalnym potworem


Show Must Go On!!!

rocklee

Franek ile czytałeś historii o spider-manie i tym bardziej o lizardzie?

Tutaj to wykonano w ten sposób, na początku mutacji, lizard będzie miał humanoidalną twarz po to by lepiej okazywać emocje i poprzez sam fakt iż zachowa rozum i z tego na co się zapowiada, to na samym końcu się zatraci i będzie miał pysk jako zwierze bez rozumu.

franek

skoro na końcu się zmieni w tego potwora o którego nam chodziło to zwracam honor, rozumiem tego nowego lizarda tak że stopniowe zmiany fizyczne i psychiczne to będą poszczególne fazy jego przemiany. Co do historyjek z Pajakiem to przeczytałem ich dużo, ale o Lizardzie chyba ze 4.


Show Must Go On!!!

Juby

Mi Lizard w ogóle nie odpowiada na g?ównego przeciwnika. Paj?k ma po Batmanie chyba najwspanialsz? galeri? przeciwników, a wybrali mu kogo? kto dla mnie stanowi drugi plan. Mo?e to i dobrze, bo to ma by? pierwszy epizod, ale ciekawi mnie co z tego wyjdzie, jak wyko?ystaj? potencja? tej postaci. Np. Bane'a z komiksów, gier i kreskówki w ogóle nie lubi?, a Nolan jak widze w zwiastunach zrobi z niego przeciwnika nie gorszego ni? Jokera, wi?c mo?e i Lizard pozytywnie mnie zaskoczy.

darkside

CytatMi Lizard w ogóle nie odpowiada na g?ównego przeciwnika. Paj?k ma po Batmanie chyba najwspanialsz? galeri? przeciwników, a wybrali mu kogo? kto dla mnie stanowi drugi plan.

Hm, do?? powa?ny zarzut, i jak dla mnie nietrafiony. To od scenarzysty zale?y jak poka?e danego antagonist?, czy b?dzie on uzupe?nieniem dla historii, czy mo?e walka z nim b?dzie spaja? fabu??. W 'The Amazing Spider-Man' Lizard zdecydowanie b?dzie t?em dla fabu?y, i moim zdaniem jest to dobre wyj?cie. Chciano nam pokaza? zupe?nie now? historie, uwzgl?dniaj?c rodziców Petera Parkera, i potrzebowano kogo? kto jednocze?nie mo?e by? kim? powi?zanym z Peterem (vide znajomo?? z jego ojcem) oraz pó?niejszym przeciwnikiem. Nie wyobra?am sobie tutaj nikogo innego ni? Curta Connorsa. Chocia? mo?e jestem nieobiektywny troszk?, bo lubi? Jaszczura, podoba mi si? jego posta? ze wzgl?du na dramaturgie która idzie z ni? w parze (+ wp?yw kreskówki z Fox Kids)

CytatNp. Bane'a z komiksów, gier i kreskówki w ogóle nie lubi?,

Kwestia gustu, dla mnie Bane jest idealn? postaci?, i kim? kto naprawd? mo?e budzi? strach. Jednocze?nie wielki, silny, ale i strategicznie my?l?cy. Idealny przeciwnik dla kogo? takiego jak Batman. Z pewno?ci? Nolan poka?e go godnie w swoim filmie, dodaj?c te? troch? od siebie (jestem te? pewien sukcesu kreacji Toma Hardy'ego i jego ciekawie brzmi?cego akcentu ;))

CytatTutaj to wykonano w ten sposób, na pocz?tku mutacji, lizard b?dzie mia? humanoidaln? twarz po to by lepiej okazywa? emocje i poprzez sam fakt i? zachowa rozum i z tego na co si? zapowiada, to na samym ko?cu si? zatraci i b?dzie mia? pysk jako zwierze bez rozumu.

I to rozwi?zanie mi si? podoba, bo dobrze pasuje do nieco realniejszego podej?cia Marca Webba. To troch? dziwne, ?e po wstrzykni?ciu serum cz?owiek od razu zamienia si? w mini godzill?. Mutacja tutaj b?dzie stopniowa, i bardzo dobrze. ?atwiej b?dzie j? wpasowa? w nasze realia, cho? wiem ?e i tak dla wi?kszo?ci b?dzie to wywo?a tylko ironiczny u?miech :P
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

rocklee

Ogólnie wielu mówi iż pyska nie będzie itd, ale proszę tylko spojrzeć na to zdjęcie i powiedzieć, nawet wbrew głosom z comic con mówiąca iż pyska nie było, czy to jest ta sama twarz humanoidalna co na zwiastunach?

http://wpc.556e.edgecastcdn.net/80556E/img.site/PHzoN7IgkhdWCG_1_m.jpg

Co ważniejsze, połączenie z peterem, connors ma jeszcze większe, pracuje w oscorp, tam peter doda swój geniusz do obliczeń connorsa i będzie po części sprawcą jego mutacji.
Co więcej, na nowym zwiastunie, ktoś grozi connorsowi by nie powiedział peterowi o jego rodzicach... co znaczy że on zna prawdę, a kto może mu grozić? może osborn?

franek

A czy to zdjęcie na pewno jest z tego filmu? Mnie się wydaje że to fake, ale to moje zdanie.


Show Must Go On!!!

rocklee

To wyciek z comic con, to nie jest fake, tutaj masz jeszcze to, także z comic con:
http://www.movieweb.com/comic-con/2011/news/sdcc-2011-leaked-lizard-photos-from-the-amazing-spider-man-comic-con-footage

Było jeszcze jak ma na sobie kaftan, ale nie mogę znaleźć tego zdjęcia.


franek

No i tu widać że jest jaszczurem, anie jakieś pseudo wycieki z comic conu które nawet nie wiadomo czego dotyczą skoro jakość jest wybitnie spaprana. Wybacz rocklee, musiałem. Adriann, THX za fotki w normalne jakości.


Show Must Go On!!!

rocklee

Franek, wysłałem już potwierdzenie... ale mnie moderują więc, nie dochodzi tak szybko odp. To są zdjęcia z comic con, które były na większości portali, dokładnie były 3 zdjęcia, to, oraz jak w kaftanie stoi bodajże w szkole, oraz jak jest connors z chropowatą skórą jaszczura. Więc to nie fake.

Leon Kennedy


franek

Z jednej strony film może być super, z tej drugiej... porażka. Zarąbiste efekty, Ciekawy kostium Spidera z którego maska jest THE BEST i te sceny bujanka na sieci obłędne. Do porażki można zaliczyć głównego aktora (w skrócie żal.pl), śmieszna scena z dzieciakiem w wiszącym samochodzie i czemu kurde bele jak pająk strzela tymi sieciami to mu się ręce świecą? to wygląda żenująco. I jeszcze te jego suchary, w scenie gdy klęka przed bandytą i udaj nie wiadomo co to FAIL. Karol Strasburger to przy nim mistrz kabaretów.   


Show Must Go On!!!

Altair

Mi akurat tekst Pająka w tej sytuacji bardzo się podobał. W poprzednim Spider-Manie brakowało komizmu postaci Parkera/Spidera. A jak już był to o wiele głupszy niż scena z nożem z trailera. Jestem na maksa nakręcony na ten film.

Charism

Cytat: franek w 15 Maj  2012, 20:01:42
Z jednej strony film może być super, z tej drugiej... porażka. Zarąbiste efekty, Ciekawy kostium Spidera z którego maska jest THE BEST i te sceny bujanka na sieci obłędne. Do porażki można zaliczyć głównego aktora (w skrócie żal.pl), śmieszna scena z dzieciakiem w wiszącym samochodzie i czemu kurde bele jak pająk strzela tymi sieciami to mu się ręce świecą? to wygląda żenująco. I jeszcze te jego suchary, w scenie gdy klęka przed bandytą i udaj nie wiadomo co to FAIL. Karol Strasburger to przy nim mistrz kabaretów.

Z jednej strony film moze być super, z tej drugiej... porażka. Przeciętne CGI efekty, mało spidermanowy kostium głównego bohatera, którego maska ma za małe i dziwnego koloru oczy, ale za to świetne sceny latania na pajęczynie. Do plusów niewątpliwie można zaliczyć też głównego bohatera (znakomity aktor, wręcz urodzony do roli PP!), Jamesa Hornera jako kompozytora i to jak będa pokazane relacje Peter - Gwen. I jeszcze w końcu sensowne fajne, one-linery puszczane przez nie załosnego, a zabawnego Petera. Scena ze złodziejem samochodów, scena z chłopakiem w płonącym wozie, czy scena na boisku do hłamerykańskiego pseudofootballu.

PS - swiecenia rąk przy strzelaniu pajęczyna nie uświadczyłem, film mnie kręci bardzo. ;)