Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham Asylum

Zaczęty przez Firm, 15 Sierpień 2008, 01:42:55

Jaruto

Dziwne bo ja po zainstalowaniu patcha 1.1 miałem Physx pełny w grze ale częste crashe były i znikały tekstury do tego.

Jacko

Ja pierdziu durne to zadanie jest w ogóle nie mogę zdążyć tego sygnału ustalić i ciągle się smażę w tej wodzie ;/.

Ralf

Ja tak samo mam w wodzie chciaż wybrałem modyfikacje ulepsz deszyfrator.

Jacko

#678
Dobra dałem sobie radę ale teraz mam uciec, którędy?

No żesz ja pier*ole sory że przeklinam ale nie wytrzymuję, Dałem raz radę to nie mogłem znaleźć wyjścia i wszystko od początku no i próbuję i znowu nawet tego pierwszego nie mogę przejść, szkoda że do tej gry kodów nie ma bo mnie szlak trafia.

Jaruto

Dziwię się wam, że potrzebne wam jakieś poradniki do tej gry Oo a deszyfrator jest tak prosty jeśli się wie jak nastrajać częstotliwość sygnałów :)

Crane

Trzeba wciskać JEDNOCZEŚNIE dwa klawisze do dostrajania częstotliwości (łącznie są cztery, wciskamy po każdym z pary). Jeśli z tym sobie nie radzicie to nie wiem jak przejdziecie późniejsze zadania : )


Whatever doesn't kill you simply makes you... stranger.

Mac12

A póżniej biegiem do drzwi

Jacko

#682
I co zrobiliście to w ciągu 2 minut to wszystko? Bo ja nie mogę kupić ulepszacza bo punkty wydałem na gargulce, chyba muszę grę od nowa zacząć, bo cofałem się znalazłem parę skutek oraz taśmę wideo ale niestety nie starczyło na modyfikacje bo punktów mam 1660.

A może łatwiej jest to przejść z game padem?

Mac12

Właściwie to prawdę mówiąc uratowanie więźniów zajeło mi równo 20sek. takie to proste.

Jacko

Podłączyłem PADA od Xboxa i rozszyfrowałem wszystko w 30 sekund, jak to dobrze mieć takie rzeczy :D

Jestem teraz w ogrodzie botanicznym.

Jaruto

#685
Niech zgadnę, grzybkami nastrajałeś ;D

Jacko

No jak się grzybków używa to wystarczy po prostu wpaść na sposób ustawienia ich tak by było zielone światło no i rozszyfrowany! Hehe. Widać że gra robiona pod konsolę także dobrze mieć takiego pada w zapasie.

reaver

Do końca gry zostały mi 2 zagadki . jedna nie wiem gdzie jest , a druga jest w więzieniu ,tym zatrutym pomieszczeniu przez Harleyovą i tu mam problem, bo jest tam ta tablica amadeusa za tą ścianą które się da rozwalać tylko,że nie mam jak tego wziąść bo pełno dymu tam jest i nie wiem jak zrobić żeby go nie było, pamiętam, że była tam misja ale wtedy nie zdążyłem rozwalić tej ściany i odczytać, bo trzeba było ratować tych gliniarzy

Jaruto

Wszędzie da się wejść po przejściu fabuły.

reaver

ja przeszedłem całą i tam nie mogę,bo jest zanieczyszczone