Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

''Tajemnice Smallville''

Zaczęty przez Maxie Zeus, 02 Maj 2008, 21:55:51

Mathes

A jednak nie będzie Batmana... a szkoda. Jest prawie całe JL, a nie ma gacka... ten serial i tak jest straszliwie luźno związany z komiksem, więc czemu Batman miałby tam zawadzić? Nawet widział bym jak by go wprowadzić, jednak Gacek nie był by "stałą" postacią tylko pojawił by się jakichś 3 odcinkach i współpracował by tylko z Clarkiem.

W mojej wizji akcja takowych odcinków rozgrywała by się w Gotham. Clark akurat by tam się udawał z jakiejś tam przyczyny. Kent nie wiedział by oczywiście że że Bruce jest Batmanem. Gdybym ja robił takie odcinki to niestety Jokera by w nich nie było, bo mi nie pasuje. Za to byłby Bane z którym obydwoje herosów musieliby by się wysilić fizycznie, i celowo napisałem że oboje, bo Bane byłby bardzo silny, oczywiście nie tak żeby zaraz całkowicie eSa załatwił ;). Myślę że nie dałby się po jednym ciosie pokonać. Oprócz Gotham akcja działa by się również w Metropolis, ale nie w Smallville. Z nietoperzastych villainów pojawił by się też Zeiss. Natomiast od strony Supka byłby... Metallo, i może wątek z zabiciem przez Metalla rodziców Wayne'a. No cóż wielu może to razić, ale mniej więcej tak bym to widział.

Pozdrawiam.

Adolf

Świerze newsy. Nie będzie pana z postu wyżej, ale będzie...
Spoiler
Speedy, czyli Mia Dearden
[Zamknij]

Kim jest owa pani? To czysta patologia...

więcej na:
http://www.smallville.com.pl

heros65


Adolf

Ruletka dała radę. To był wielki odcinek.

Diablo

Wczoraj miała miejsce specjalna konferencja prasowa poświęcona 10 sezonowi Smallville, na której Brian Peterson i Kelly Soulders odpowiadali na pytania dziennikarzy. Dzięki temu dowiedzieliśmy się paru sensacyjnych informacji.
- W 10 sezonie Clark będzie już Supermanem, a my dowiemy się jak to się stało z pojawiających się przez cały sezon wspomnień.
- Clark spotka się Brucem Waynem! I to nietylko tym obecnym, ale również... (szczegóły parę linijek niżej)
- Dowiemy co się stało z Chloe, a głównym przeciwnikiem ma być tajemnicza sztuczna inteligencja, która sprawi wiele problemów. Będzie mieć związek z Cyborgiem.
- Hal Jordan i inne Zielone Latarnie również zawitają do serialu. Dowiemy się jaki udział mieli w zniszczeniu kryptonu. Część scen ma zostać nakręcona na planie filmu Green Lantern!
- Geoff Johns powróci i wyreżyseruje odcinek zatytułowany "Trinity". Mówi Wam to coś?
- Ktoś ukradnie Clarkowi pierścień Legionu. Superman będzie musiał udać się w przyszłość, gdzie spotka tajemniczego Terrego i jego opiekuna!
- Zobaczymy też zreformowane JSA, które znowu poróżni się z obecną generacją herosów.
- Watchtower zmieni lokalizację.
- Niestety nic nie wiadomo na temat powrotu Lexa. Producenci mówią, że jeszcze za wcześniej... Więc kiedy? W 11 sezonie? "To całkiem możliwe" - tajemniczo się uśmiecha Kelly Soulders.
- Obecnie trwają negocjacje z Laurą Vandervoort na powrót Kary w jednym albo dwóch odcinkach. Czy pójdzie w ślady swego kuzyna?
- Więcej szczegółów mamy poznać dopiero we wakacje podczas Comics Convention. Zobaczymy też trailer.

Najnowsze newsy. Fani Batmana powinni przeczytać!

kelen


Altair

Te? ogl?da?em relacj? z konferencji na ?ywo! :D Kurcze,by?em pod cholernym wra?eniem tego w?tku z opiekunem Terry'ego ;) Nie mog? si? ju? doczeka?!

Roy_v_beck

ja na 6-stym sezonie się zatrzymałem. Ale fajne niektóre odcinki wciąż są. Pamiętam, że w wieku 12 lat zacząłem oglądać ten serial, niektóre odcinki nawet rodzinne były oglądane, ale teraz jak o północy puszczają to bez jaj, z neta ciągnę i całkiem mi to odpowiada.

Adolf

Witajcie,
z tej strony Adolf-twórca powyższego newsa. Jestem zaskoczony jak bardzo został on poważnie odebrany. Dodam, że czekałem wiele miesięcy na ten dzień, by napisać o tym. Nawet wstałem w nocy i wrzuciłem tylko gotowca napisanego parę godzin wcześniej... Skoro teraz podniosłem poprzeczkę tak wysoko, to za rok będę musiał wymyślić coś extra.
pozdrawiam

Altair

Ja chciałem się przyłączyć do żartu :P

Diablo

Wszystko fajnie tylko że jak wklejałem tego newsa ze SmallvillePlanet byłem już świadomy tego żartu. Kiedy pierwszy raz go przeczytałem pomyślałem "to będzie najlepszy sezon"! Ale po przeczytaniu komentarzy wkurzyłem się na ciebie Adolf że wymyśliłeś tak szatański news ;p.

Altair

Dobra, Salvation (ostatni odcinek 9 sezonu) oglądnięty. Teraz czekam na 10 :D Ogólnie ogląda się świetnie ;) Szczególnie scenę, w której Clark widział swoją przyszłość :) Miodzio.

Leon Kennedy

Co się w ogóle dzieje w tym sezonie??

Altair

Clark pracuje w Planet, kręci z Lois, walczy z Zodem i setką wspólników posiadającą jego moce... ;) Mniej więcej to ;)

Leon Kennedy

Aha, czyli dobrze, że przerwałem oglądanie kilka sezonów wstecz ;)