26 wrzesień 2021, 07:36:05

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Ralf

1
Dwa nowe zdjęcia z gry:2
Coś takiego pojawiło się na stronie computer and video games http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=279654 ;)
3
Bardzo dobrze, że to fake. Robin jest nie potrzebny w grze Batman Arkham City, przez niego mogliby popsuć klimat gry.
4
Bat-Filmy / Odp: Batman: Under The Red Hood
23 wrzesień 2010, 21:02:39
Film ma bardzo dobrą fabułę. Świetnie pokazane postacie Batmana, Jokera, Red Hooda czy Black Maska. Pasujący klimat do miasta Gotham. Uważam, że film jest jednym z lepszych nowych filmów animowanych DC.
5
Coraz więcej ciekawych informacji jest na temat gry. Okładki z gameinformer są niezłe. :D
6
Ogólnie o Batmanie / Odp: Wasze bat-kolekcje
26 styczeń 2010, 16:56:47
Moja kolekcja:

Filmy:
1. Batman
2. Batman Początek
3. Mroczny Rycerz

Komiksy:
1. Zabójczy Art
2. Batman 7/94
3. Batman Ego

Gry:
1. Batman Arkham Asylum

Figurki:
1. Batman Tas (Catwoman, Killer Croc)
2. Batman Forever (Batman, Riddler)
3. Batman Begins (Batman)
4. The Dark Knight (Batman)


7
Uniwersum Batmana / Odp: Komiks po Burtońsku.
20 październik 2009, 23:15:06
Chodziło mi żeby pokazali przed Batmanem 89 jak młody Bruce po śmierci rodziców zaczął pobierać nauki oraz skąd zdobywał sprzęt itp. Ale sam Burton chciał pokazać Batmana jako tajemniczą postać bez pokazywania co robił Bruce po śmierci rodziców. :)
Posted on: 20 Październik  2009, 23:14:28

 Takie zdanie mi troche wyszło namieszane. ;)
8
Uniwersum Batmana / Odp: Komiks po Burtońsku.
20 październik 2009, 16:44:08
Chętnie bym przeczytał wersję komiskowa co działo się po Batman Returns oraz gdzie ćwiczył Bruce przed filmem Batman 89. :)
9
Dzięki za informacje Mihcim :) Znalazłem już wejście do podziemi przez wentylacje :)
10
Mam pytanie w sprawie zagadek riddlera. Skończyłem fabułę i chciałem rozwiązać wszystkie tylko że nie mogę dostać do podziemi Medical Facility żeby się tam dostać trzeba windą zjechać w dół ale ona nie działa. Wie ktoś jak można się tam jeszcze dostać ?
11
Ja mam podobnie jak Bunch. Zarejestrowałem się z nanowszej aplikacji GFWL z Clienta oraz loguje się w grze  i ciągle pojawia się komunikat że jest błąd.
12
Grę cała dzisiaj przeszedłem. :)
Spoiler
W ostatnim filmiku pojawiła się ręka Killer Croca. :)
[Zamknij]
Gra ma wspaniały klimat oraz wciąga na długie godziny. :)
13
Ja tak samo mam w wodzie chciaż wybrałem modyfikacje ulepsz deszyfrator.
14
Mi nie wychodzi te zadanie co przedstawił Jacko:
"Otóż tam gdzie mamy gonić Harley i wchodzimy do pomieszczenia gdzie widzimy dwóch strażników wiszących nad wodą przewodzącą prąd no i co ja mam robić wpierw odłączam zasilanie dzięki temu urządzeniu do rozszyfrowań i po pierwszym razie mam już 2 minuty na uratowanie strażników, i teraz znowu odłączyłem zasilanie tym cackiem ale ono znów wraca i znów wszystko od nowa więc co muszę zrobić? A i jeszcze może macie jakiś szybszy sposób na posługiwanie się tym urządzeniem bo jak wyskakuje "Częstotliwość sygnału" to walę ciągle A+D+LPM+PPM czy to się może jakoś inaczej robi?"

Co robie tak jak powiedział Mac12 czyli najpierw wciskam LPM i PPM to pojawia sie kolor zielony później i później wciskam A i D i czekam do zielonego koloru i nic. Znów powtarzam dopiero po 30 sekundach mi sie udało. Ale przy 2 przełączniku nie daje rady. Przy każdym przełączniku długo musze czekać żeby mi deszyfrator zadziałał :/
15
Ja zamawiałem grę przez sklep cenegi. Wybrałem zapłatę z góry plus jeszcze rabat co był do 4 września to zapłaciłem za grę 69,90 zł razem z kosztami wysyłki (kurier). :)