Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Rafalinda

Funky, czasami smak piwa zależy od towarzystwa, które dotrzymuje ci kroku ;)
Ja po takich zlotach (a to jest już mój trzeci) zawsze mam taką małą refleksję, że ludzie są super i warto ich poznawać jak najwięcej. Zwłaszcza jak się ma podobne zainteresowania.

A co do "młodej, bezbronnej i delikatnej osóbki"  w postaci BlacBat, to wyszedłem przy niej na ostatnią ciotę, gdy rozryczałem się na "Wojowniku". BlackBat była twarda :D I mimo, że oglądałem już drugi raz to i tak mnie znowu zniszczył psychicznie. No ale mnie takie patologie ruszają. Takiego tatuśka znam z autopsji, także wybacz BlacBat. Z reguły staram się być "małomiętki" ;) Ale wiem, że to dlatego nie chciałaś mi zrobić żadnego Fatality w Mortal Kombat. Zrobiło ci się mnie żal ;)
Szkoda też, że nie zrobiliśmy zdjęcia dla naszych DSów. W pewnym momencie było w moim pokoju 5 konsolek od Nintendo. Qrcze, a przecież ta firma nawet nie ma polskiego przedstawiciela w naszym kraju :D

Nie miałem okazji zbytnio porozmawiać z "Żądłem", ale Kakteen (nasz rodzimy Nolan) podobnie jak Funky zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoją łagodną i bardzo kulturalna postawą. Nie wspominając już Rada, ale on już mnie pozytywnie zaskoczył długo wcześniej ;)Nawet zgadzaliśmy się ze sobą w większości poglądów. Boscy ludzie. Wszyscy bez wyjątku! Aż się wierzy, że ten świat tak szybko  nie zginie skoro wkoło tyle pozytywnej energii.

Dla kolejnego zlotu mówię TAK i nie ważne czy będzie to w Pradze czy w Gotham (o ile dostaniemy wizy na wyjazd do USA) ;)

Nikt o tym nie wie ale Kelen na drugi dzień kiedy wrócił do nas,to tak jak usiadł, tak już nie chciał wstać. A na trzeci dzień kiedy wrócił z przestawiania mebli we własnym mieszkanku to w ogóle nie miał w sobie życia i mówił tak jakby zaraz miał zejść z tego świata. No a ja (diabeł i demon) podkusiłem go, żeby jeszcze mi wczoraj przyszedł do roboty pomóc w cukierni. Pewnie biedak teraz nie będzie się odzywał na Batcave przez najbliższy tydzień. Trzeba mu zrobić więcej BataPasztetów :D


kelen

BatPasztety przyjmuje w każdej ilości.

BlackBat

@Rafalinda
Wcale nie wyszedłeś na ciotę! Ja wyszłam zalana łzami po TDKR a przy "Wojowniku" ledwo się trzymałam, fighterskie dramaty to mój słaby punkt ;) I przypominam Ci, że dużo kosztowało mnie trzymanie się w kupie podczas oglądania "Endgame" ;)  Nie zrobiłam Ci fatality w MK bo jestem Xboxowym neptykiem, kiedy X nie jest w miejscu X na Dual Shocku to tracę orientację :D  Ale spooko! Się nauczę! Jeszcze będzie okazja zrobić im fotkę, moze wtedy będę miała 3DSa ;)

Cytat: kelen w 04 Lipiec  2013, 14:35:12
BatPasztety przyjmuje w każdej ilości.

To ten smak śladowych ilości martwych Robinów, ciężko się oprzeć xD
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Nie przejmuj się Rafalinda. Warrior to już taki wyciskacz łez. Z resztą opowiadałem Ci jak z własnym tatą się rozbeczeliśmy jak małe dzieci oglądając to razem. Świetnie w ogóle pasuje do niej ta piosenka The National na koniec.

Co do tej Pragi to wypada mi wyjaśnić tylko, że to był mój pomysł, który rzuciłem tylko w razie wypadku gdybyśmy w końcu dostali film o Justice League. Na taki film uważam, że warto by było zrobić coś specjalnego, a że w Pradze jest najbliższy Polski PRAWDZIWY IMAX no to byłoby to niezłe przebicie pierwszego zlotu. Pamiętajcie sequel zawsze musi być większy i mieć więcej rozrywki ;)

A jeśli ktoś się zastanawia jaka to różnica:
http://www.metalsucks.net/wp-content/uploads/2013/04/IMAX-vs-LIEMAX.jpeg

Jest to jednak nieco zakłamane, gdyż nasze IMAXy w Polsce mają większe rozmiary niż ten porównawczy (18m x 24m), jednak to wciąż mniejsze parametry i gorsza jakość niż oryginał.
Poza tym, Praga to Praga - wspaniałe miasto.

Rafalinda

Pamiętam Lelek, ale myślałem że za drugim razem będę twardszy...w sensie emocjonalnym...żeby nie było :D

rządło

yo,
fajni jesteście to się zarejestrowałem. I czekam na obiecanego moda, żeby nie było :).
Awesome momentów nie brakowało na zlocie - wychodzi na to, że jeszcze coś dłuższego gdzieś tam sobie napiszę ;p. I uważajcie kelen już myśli nad następnym i to w niecnych celach :P.

pozdrowienia ze słonecznej części Polski

i tak, Warrior wymiata !

Rado

To i ja pokuszę się o małe podsumowanko zlotu oraz skromne podziękowania.

Dziękuje gospodarzom kelenowi i Rafalindzie za ciepłe przyjęcie. Ten pierwszy zrezygnował dla naszego spotkania z Bałtyku, na którym mógł sobie trochę zarobić - to się ceni. Ten drugi poświęcił czas i pieniądze żeby nas ugościć w mieszkaniu i dać strawę. Prześlij mi przepis na ten makaron z kurczakiem do cholery!

Dziękuje Lelkowi za to, że mu się chciało przyjechać dzień wcześniej i ze mną pozamulać, heh. Ogromna wiedza filmowa i komiksowa, ale także potrafi polecić dobrą książką i dokument. Jak znajdziesz chwilkę, to podeślij linka do tych ludzi-szczurów.

BlackBat - to co napisali poprzednicy plus jedno zdanie ode mnie: "Z łaski swojej bye bye!" Owned! I nie ma sprawy z tymi GL.

Funky - na pewno ten facet ma swój styl. Stoicki spokój i kultura osobista to na pewno jego najsilniejsze atuty. A jak w końcu zaklął to tynk z sufitu poleciał.

Rządło, Bullet, Kakteen - spoko goście. Ja akurat średnio widzę to podobieństwo do Nolana, ale niech już mu będzie. Bullet ma dowcipy niskiego lotu na wysokim poziomie. Redkator KnE ma trafiające do mnie poczucie humoru - mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będzie okazja pogadać. No i Rządło, wraz ze mną, starał się wyciągać, od kelena, jakieś brudne sekrety i hasła do BatCave. Udało nam się tylko wydobyć, że przeglądają nam prywatne wiadomości.

Generalnie, chyba każdy jest daleki od tego, by powiedzieć, że żałuje przyjazdu. Była okazja by się intelektualnie wyżyć. Szkoda, że nie było takiej ekipy jaka początkowo się zapowiadała, ale z drugiej strony nie zmieścilibyśmy się wtedy razem przy stole, heh. Gdyby tylko film był ciut lepszy, bo ja z tych, co im za bardzo nie podszedł. I tyle.



Johnny Napalm

Toż to sziok! Serio PW jest czytane? A gdybym komuś chciał przez nie podawać tzw. dane wrażliwe, np pin do karty? Hę? ;)
Ale to chyba Q lub Wolland ma takie uprawnienia, co nie? Wtedy rozumiem, ich podwórko i muszą o nie dbać.
A serio, Lelek sugerował - słusznie - że zloty trzeba robić w centralnej Polsce, np w Łodzi czy w Wawie, za czym jestem na 100%. Wpadam wtedy tam od razu, tzn do Łodzi, bo w Wawie to jestem. :)
Ciekawe kiedy będzie w najbliższej przyszłości jakaś okazja do powtórzenia ideii zlotu w większym gronie? Zawsze na MFGiK może wpaść więcej osób, chociaż termin już nie koniecznie by wszystkim pasował - co wakacje to wakacje rzecz jasna.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

@Rado Tytuł tego dokumentu to Dark Days, a tu jest jego strona imdb: http://www.imdb.com/title/tt0235327/ Oczywiście pozostałym użytkownikom również polecam.

kelen


XIII

Duża zmyłka w miesiącu na początku, końcówka miażdży już nigdy patrzenie na okłądkę KJ nie będzie takie same ;D.

kelen

Dzięki za zwrócenie uwagi, wiedziałem, że znowu coś z błędem puszczę. Adnotację dodałem, żeby zakrywała i poprawiała błąd ;)

LelekPL

Z tą końcówką to pozamiatałeś. Pozostaje tylko powiedzieć "rzeżucha" ;)

BlackBat

"Słodkie serce, słodkie serce" to było świetne :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rafalinda