Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman po polsku

Zaczęty przez MJ, 19 Luty 2009, 16:47:22

Altair

A ja mysle,ze nie jest on az tak odlegly.W koncu mamy Tomka Baginskiego ;)

(A)nonim

Patrząc na zapowiedzi Hardkor44 stwierdzam że Bagiński by się nadawał na "Powrót Mrocznego Rycerza" w realiach polskich.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

No,fakt.Gość wraz ze swoim studiem umie zrobić kawał niezłej roboty.Z chęcią posłuchałbym głosu Rozenka jako naszego polskiego Batmana ;)

RafBat

 Wie może ktoś czy Bagiński lub ktoś z jego ekipy "maczał palce" przy tym projekcie "Miasto ruin"? Rzeczywiście, ktoś wykonał kawał dobrej roboty przy nim... ten krótki filmik daje sporo do myślenia. Polecam.

Anarky

Z tego co się orientuje Tomasz Bagiński nadał temu całemu projektowi efekt końcowy, czyli brał udział w jego realizacji w końcowym etapie prac. Dla nie wtajemniczonych trailer naprawdę robiący wrażenie http://www.youtube.com/watch?v=vdFy1t_pxdc
Ja wam pokażę!

Roy_v_beck

Wyreżyserował ostatnio te reklamówki rocznicy bitwy pod Grunwaldem, też świetna sprawa, warto obejrzeć, wprawka przed Hardkorem :)

RafBat

 Ha, jak już "jedziemy" z tym co w tym roku zrobił Tomasz Bagiński, to warto też wspomnieć o genialnym przeniesieniu w wymiar 3D całej "Bitwy pod Grunwaldem" Jana Matejki (ma to zrekompensować odwiedzającym muzeum fakt, że obraz na 600. rocznice bitwy trafił akurat do renowacji... szczerze? Wg mnie praca zespołu Bagińskiego "przebija" dzieło naszego wielkiego malarza...sorry Jan. Chociaż wiadomo, bez jajka nie było by kury...lub na odwrót, ha) . Szczerze zastanawiam się nad wyprawą do Narodowego żeby zobaczyć tą świetną rzecz na własne oczy.

Anarky

Cytat: RafBat w 29 Lipiec  2010, 17:47:33
Wg mnie praca zespołu Bagińskiego "przebija" dzieło naszego wielkiego malarza...sorry Jan.

Szczerze może nie bluźnijmy i jak sam zresztą dobrze stwierdziłeś gdyby nie dzieło Jana Matejki nie było by pracy Tomasza Bagińskiego. Sam obraz robi wrażenie, nie tylko wizualnie ale i gabarytowo (426 × 987 cm). Jest się więc czym cieszyć, zwłaszcza że posiadamy coś tak pięknego i unikatowego.
Ja wam pokażę!

RafBat

#53
CytatSam obraz robi wrażenie, nie tylko wizualnie ale i gabarytowo (426 × 987 cm). Jest się więc czym cieszyć, zwłaszcza że posiadamy coś tak pięknego i unikatowego.
No, wrażenie rzeczywiście robi (szczególnie samą swoją wielkością, i tu masz całkowicie rację... nie mamy niczego w kraju co mogłoby się równać z dziełem Matejki-przepraszam z góry "wyznawców" "Panoramy Racławickiej"), chociaż osoby które są "w temacie" mają wiele do zarzucenia temu (mimo wszystko) dziełu ("wtopy" perspektywiczne... pewne problemy związane z kolorystyką...). Gdzieś w innym temacie (chyba Smoleńsk lub Polityka) wspominałem zresztą, że jak ktoś się chcę do kogoś/czegoś przyczepić, to zawsze znajdzie kij...
Posted on: 29 Lipiec  2010, 17:29:07

  Heh, może się narażę paru osobom, ale... widzieliście pewnie reklamę pewnej znanej firmy telekomunikacyjnej, w której występuje Tomasz Kot i napieprza po bębnach... moim zdaniem w tym garniaku, z tym szaleńczo-śmiesznym wyrazem twarzy, dzikim spojrzeniem, po odpowiedniej charakteryzacji (np: po doprawieniu mu dłuższego podbródka), podchodziłby pod... kandydata na polskiego (Kefuka, nie bij, please...)... Jokera. ;)

LelekPL

Wrzuć linka, bo nie wszyscy oglądają telewizję ;)

RafBat

 Dobra, daje linka:http://www.youtube.com/watch?v=j1NOe_et_Vw No i wzrostem Kot też by przypasował do Jokera. ;)
Posted on: 18 Luty  2011, 14:48:04

  Z braku komentarzy wnioskuje, że tylko ja miałem takie skojarzenie-"Tomasz Kot polskim Jokerem". ;)

(A)nonim

Bardziej bym go widział w roli Catmana. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

CytatBardziej bym go widział w roli Catmana.  ;)
:) Ok, ciekawa propozycja. Btw, a kogo mogliby zagrać ludzie tacy jak: Maciej OrŁoś, Jarosław Kret czy Szymon Wydra? ;)

(A)nonim

Wariację na temat Terrible Trio. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

RafBat

CytatWariacj? na temat Terrible Trio.  ;)
Ha, te? to mi przysz?o do g?owy, zaraz po tym jak pos?a?em poprzedniego posta. Tomek Karolak jest numerem jeden do zagrania Ra's al Ghula... szpar?/szczelin? (?azarza) ju? ma. ;)