Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Ja wersji Absolute też bym nie tykał. Za dużo kasy. Wstrzymaj się trochę z kupnem, Johnny, bo ja też się przymierzam do kupna CRISIS ON INFINITE EARTHS i może za niedługo coś więcej o tym napiszę. Na MvM jest tylko wspomniana wersja Absolute, ale np. na Atomie, jest już dostępna normalna.

http://www.atomcomics.pl/pl/p/CRISIS-ON-INFINITE-EARTHS-TP/2279

Johnny Napalm

Sorry, wprowadzi?em swoj? wcze?niejsz? wypowiedzi? Blackout'a w b??d, sugeruj?c, ?e jedno i drugie jest w podobnej cenie. Podobnej... ale tylko te najdro?sze wersje.
Rado, czym te komiksy si? ró?ni? - Crisis on Infinite Earths z Atomu i ten z Multiversum? O co chodzi z tym drugim miniaturowym tomem do??czonym do egzemplarza z MvM? A? taki on jest wa?ny, ?e tak podbija cen? ca?o?ci?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

blackout

#572
Cytat: Johnny Napalm w 17 Wrzesień  2012, 17:41:11
Sorry, wprowadzi?em swoj? wcze?niejsz? wypowiedzi? Blackout'a w b??d, sugeruj?c, ?e jedno i drugie jest w podobnej cenie. Podobnej... ale tylko te najdro?sze wersje.
Rado, czym te komiksy si? ró?ni? - Crisis on Infinite Earths z Atomu i ten z Multiversum? O co chodzi z tym drugim miniaturowym tomem do??czonym do egzemplarza z MvM? A? taki on jest wa?ny, ?e tak podbija cen? ca?o?ci?

Zosta?em wprowadzony w b??d? Nie zauwa?y?em, mo?e tego nie dostrzeg?em nawet :P

ABSOLUTE  a wersja TPB ró?ni si?.
1. Rozmiarem, absolute ma zdecydowanie wi?kszy format, wi?kszy nawet ni? omnibus. Na ebay czy innych stronach mo?na znale?? dla porównania wydania tpb, hc czy absolute :P
2. Posiada ochronny SLIPCASE gdzie si? wk?ada/wsuwa komiks(y). Tak jak mój atlas ?wiata :P Ma to pono? zapobiega? niszczeniu si? komiksu, ale nie wiem czy samo wsuwanie w slipcase nie uszkadza delikatnie komiksu.
3. Ró?ni si? cen?. P?aci si? za to, ?e ?adnie wygl?da na pó?ce <hahaha>
4. W ?rodku ma jeden z komiksów now? ok?adk? jak? robi PEREZ. W?a?nie widz? na amazon i jestem pod jej wra?eniem :) Pi?kna :)

5. "This oversized slipcased set contains two hardcover books. The 368-page Book One includes the full 12-issue maxiseries (painstakingly restored and meticulously recolored in 1998), with an introduction by Marv Wolfman afterword by Dick Giordano, and creator bios. The 96-page Book Two contains a compendium featuring the fullbehind-the-scenes story on the years-long making of the maxiseries complete with memos, notes, original plots and commentary from Marv Wolfman and Jerry Ordway." Czyli jeden komiks to przedrukowana 12 cz??ciowa historia a drugi to 96 stron pierdu? :P

Poni?ej wi?ccej po angielsku o tym wydaniu: http://www.collectedcomicslibrary.com/dc_comics_special_editions/crisis_collection.html

Ma kto? poj?cie czy gdzie? zosta?a ta ok?adka przedrukowana?????? Zwariowa?em normalnie :D

Rado



Ostatnio tylko dwa batmanowe albumy doszły.

"Crisis..." kupiłem z Atom Comics. Dodatkowo dostałem jakby mini plakat dwustronny, niestety nie związany z Batmanem ani nawet z DC oraz list z własnoręcznym podpisem szefa Atomu, zapewniający mnie o tym, że jako klient jetem dla niech najważniejszy itp. W sumie fajnie. "Poczułem się jak ktoś zupełnie wyjątkowy", heh. Zdjęcia plakatu w spoilerach.

Spoiler
[Zamknij]

Spoiler
[Zamknij]

kelen

Uwaga, lecimy, przed wielką aktualizacją z MFK, najpierw dostawa z dziś:



A oto zdobycze z MFKiG



Autografy od Azzarello na kilku Batmanach i nie tylko:



Joker McKeana na "Arkham Asylum" :)



Autografy od Camerona Stewarta



<333 od Camerona Stewarta



I prezent od jednej z naszych forumowiczek, za który bardzo dziękuje :)


nighty

ahhh, też muszę wreszcie zebrać wszystkie nowości w mojej kolekcji, bo od ostatniego focenia znacznie się rozrosła, ale ciągle coś jest w obiegu i czegoś mi na półce brakuje z tego, co kupiłam XD
ale największymi skarbami z mfkig mogę się i tu pochwalić ♥


Johnny Napalm

Z cyklu znajdź 10 różnic:
:)
Chociaż rozumiem gościa, pewnie ze sto osób go prosiło o rysunek. Rysował ludziom coś innego poza Batgirl?
Oczywiście gratuluje Wam wspaniałych pofestiwalowych zdobyczy. :)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

nighty

ej, on rysował to, o co się poprosiło XD akurat tak wyszło, że oboje chcieliśmy steph (co się okazało jeszcze przed mfkig jak o tym rozmawialiśmy :D kelen to miał jeszcze jakieś tam dylematy między nią a seliną z tego, co pamiętam, ja nie miałam zamiaru zmieniać zdania - chociaż było blisko jak widziałam, jak zajebiście wyszła mu kate ♥), ale miałam okazję widzieć, jak rysował dla ludzi catwoman, poison ivy czy batwoman *-* kelen pewnie widział więcej, bo dłużej się tam kręcił :D no i słyszałam, że niestety nie wszyscy dostali rysunek z braku czasu T_T najgorzej to było chyba w sobotę, gdzie po 4 rysunkach kazali mu się ograniczyć do podpisów :( w niedzielę dopiero trochę odrobił.

Kujaw

W zwi?zku z pilniejszymi wydatkami, nie kupowa?em komiksów od chyba pó? roku. Teraz nadrabiam zaleg?o?ci. Dzis przysz?a pierwsza dostawa z Multiversum, a w niej m. in. trzy ?wie?utkie Gacki



Generalnie nacisk na Ra'sa :D

Ponadto wybra?em si? w ko?cu na ?owy po Ebay'u i ustrzeli?em trzy pere?ki w tym bardzo specyficzny i ciekawy dla mnie elseworld :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

W końcu wróciłam na stałe łącze i mogę podzielić się swoimi zdobyczami :)

Na początek komiksy, które udało mi się dorwać tanim hurtem na allegro :D




Tu mały skarb, który przyjechał na MFKiG z koleżanką z Warszamy, wygrzebała mi w antykwariacie :D



Moje ukochane zeszytówki TT i wydania #0 dorwane podczas MFKiG :D Jestem dumna, bo udało mi się wygrzebać Flasha w kartonach :)



W zdobyczach nie mogło zabraknąć wydań zbiorczych, w które również zaopatrzyło mnie Multiversum :D Flasha i Red Hooda zamówiłam sobie wcześniej, ale że jestem człowiekiem słabej woli, do kolekcji dołączyły Longest Halloween i Kingdom Come. Żałuje, że nie kupiłam sobie Under The Red Hood, ale może przy najbliższej okazji się zaopatrzę. Stwierdzam, że na MFKiG zrobiłam największe zakupy w całym roku- i oby moja matka nigdy się nie dowiedziała ile kasy wydałam ;)

"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


XIII


kelen

Muszę też w końcu do kupić resztę książek, bo mam tylko adaptację pierwszego Burtona (po polsku i angielski), Knightfalla i "The Dark Knight".

Juby

XIII - bardzo fajna kolekcja, ale z twojego filmiku zapamiętałem tylko plakat do Ghost Ridera 2 (chyba najgorszy film od czasu Dragonball Ewolucja)!!! :P

XIII

Dzisiaj zakupiłem Pwrót Mrocznego Rycerza Egmontu za 72 zł.

Kujaw

#584
Dwa z trzech komiksów, które kupi?em ostatnio na Ebay'u.

"Night Cries" Goodwina i Hamptona. Nie ukrywam, jeden z najbardziej po??danych przeze mnie komiksów z Batmanem. HC z pierwszego druku, jeszcze w firmowej folii :D







No i komiks, który jest równie? dla mnie jest bardzo szczególny. Detective Comics Annual 1994 - Captain Leatherwing :D To co cholernie lubi?, czyli Batman i piraci w jednym komiksie.









Se?or Joker :D Zgodnie z tradycj? pirackich stereotypów g?ówny adwersarz musi by? hiszpanem :) Jest te? Robin Redblade - ch?opiec okr?towy, Capitana Felina (to nie literówka) i s?u??cy kapitana, Alfredo :D Jak tu nie uwielbia? elseworldów.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"