27 wrzesień 2021, 06:30:03

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 sierpień 2009, 20:58:30

LelekPL

10 marzec 2021, 23:38:01 #1275 Ostatnia edycja: 10 marzec 2021, 23:46:13 by LelekPL
Mój boże, jeden gorszy od drugiego... Najpierw Leonowi całe stulecie zajmuje zrobienie 3 zdjęć i wrzucenie na fejsa, a teraz Juby robi problem z logowania się na fejsa. Gorzej niż z dziećmi :P

Leon Kennedy

Nie mam laptopa i pewnie nie będę miał, aż młody podrośnie i będzie potrzebował. Wszystko robię na tefonie i nie mam z tym większego problemu, na facie jestem ciągle zalogowany. Możesz Juby napisać to samo o mnie, ale ja nie umiem zrobić tego czego ode mnie oczekujesz... Face wydawał mi się dobrym rozwiązaniem, mam nadzieję, że kiedyś zobaczysz je w pełnej krasie. Co do mojego czasu poświęconego na wykonanie tych tak naprawdę kilkudziesięciu zdjęć 😅😋, to faktycznie mogłem to zrobić wcześniej, ale z drugiej strony lepiej później niż wcale. Obiecuję, że wykonanie dalszej części nie zajmie mi rok 😗😄 Pozdro.

Juby

11 marzec 2021, 08:58:29 #1277 Ostatnia edycja: 11 marzec 2021, 09:11:46 by Juby
Cytat: Leon Kennedy w 11 marzec  2021, 08:43:38Możesz Juby napisać to samo o mnie, ale ja nie umiem zrobić tego czego ode mnie oczekujesz...

Nie umiesz funkcji kopiuj/wklej w smartfonie? To jakim cudem wstawiłeś tutaj ten link? :P

Spoiler
Wystarczyłoby usunąć literkę m i kropkę przed napisem facebook w linku, który wkleiłeś i już można zobaczyć zdjęcia w pełnej krasie. Tu nie chodzi o brak czasu, ani o brak umiejętności, tylko o klasyczne "nie chcę mi się".
[Zamknij]
Kolekcja spoko, zwłaszcza ta pęknięta maska z filmów Nolana. Dziwnie tylko wygląda okładka animowanego Batman i Superman z wyciętym paskiem "Kino dla dzieci". :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

11 marzec 2021, 10:56:32 #1278 Ostatnia edycja: 11 marzec 2021, 14:55:02 by Leon Kennedy
CytujWystarczyłoby usunąć literkę m i kropkę przed napisem facebook w linku, który wkleiłeś i już można zobaczyć zdjęcia w pełnej krasie. Tu nie chodzi o brak czasu, ani o brak umiejętności, tylko o klasyczne "nie chcę mi się".

No i proszę nawet o tym nie miałem pojęcia 😗😄

CytujKolekcja spoko, zwłaszcza ta pęknięta maska z filmów Nolana. Dziwnie tylko wygląda okładka animowanego Batman i Superman z wyciętym paskiem "Kino dla dzieci". :)

Maske kupiłem w Anglii za parę funciakow. W trakcie powrotu do domu nabawiła się pęknięcia 😀 Okładka faktycznie dziwnie tak wygląda, nawet nie pamiętam czy to ja zrobiłem czy takie dostałem 😗😋

Przy następnych zdjęciach dam ciekawą figurkę Batmana i Jokera w gablocie ala te, które znajdowały się u Gacka w jaskini. Zapomniałem o tym, a to fajna rzecz.

PS: Zrobiłem jak Juby pisał i usunąłem literkę m i kropkę przed face. Coś to zmieniło?

LelekPL

To i ja dodam jak to u mnie teraz wygląda. Czystki zrobione i jest to bardziej logicznie teraz umieszczone, że nie zwraca na siebie tyle uwagi.

Zaczynając od typowo Batmanowych rzeczy, to moja półka pod telewizorem:
Spoiler

[Zamknij]

i komiksy:
Spoilerwraz z zeszytami z TM Semica, które gdzieś ostały się w piwnicy taty i się nie spaliły:
[Zamknij]

do tego zestaw moich książek (mało bo rezztę słucham jako audiobooku :P )
Spoiler
[Zamknij]

I jak już przy książkach jesteśmy, to pochwalę się moją kolekcją książek dla żony, które zacząłem dla niej pisać. W tej chwili napisałem trzy krótkie powieści osadzone w świecie Harry'go Pottera (bardziej parodia łącząca historie z naszego życia) i jedną książeczkę rymowaną w stylu Grincha, która była na święta:
Spoiler


[Zamknij]

Juby

No ładnie. Zazdroszczę zwłaszcza kilku komiksów, których mi brakuje, a są dziś trudnodostępne. Tylko gdzie ta twoja maska Bane'a? ;)

Bardzo fajny pomysł z literaturą dla żony. Sam je drukujesz, czy dałeś do jakiegoś wydawnictwa?"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Mam drukarza, który mi to robi, a wcześniej daję okładki do zrobienia grafikowi. Jutro mogę wrzucić tyły, ze streszczeniem fabuły.

Juby

23 marzec 2021, 08:24:42 #1282 Ostatnia edycja: 23 marzec 2021, 12:43:27 by Juby
Pewnie, wrzucaj.

Cytat: LelekPL w 22 marzec  2021, 15:48:56No ja standardowo do Paczkomatu będę zamawiał, mam pod domem
Cytat: LelekPL w 22 marzec  2021, 17:42:12Coś takiego jak Ultimate DC próbowało zrobić z Earth One...
Również mam niedaleko paczkomat (jakieś 200 metrów od bloku) i wczoraj po pracy odebrałem z niego::)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Ja fanem tego komiksu zdecydowanie nie jestem i swojej opinii odkąd miałem długą dyskusję z Rafalindą nie zmieniłem: http://www.forum.batcave.com.pl/index.php?topic=536.msg48919#msg48919

Zrobiłem też zdjęcie tylnych okładek książek, które są dostępne z recenzjami i nawet Easter Eggiem do Batmana, żeby pozostać w miarę przy temacie ;)
Spoiler
[Zamknij]

Juby

Spoko. Earth One przeczytałem już wczoraj, później postaram się napisać krótką recenzję.

Tymczasem dziś dostałem sms z Gandalf, że Kingdom Come już na mnie czeka. :) Niestety nie zdążę po pracy przed zamknięciem ich punktu, więc odbiorę jutro rano.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Juby

25 marzec 2021, 08:33:55 #1285 Ostatnia edycja: 25 marzec 2021, 13:20:29 by Juby
Pomijając brak posłowia, wydanie KC prezentuje się super, a czarny grzbiet pasuje do Sprawiedliwości również ilustrowanej przez Alexa Rossa. :)"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Przypomniałeś mi, że wyszła Sprawiedliwość też... więc to kolejny komiks po Kingdomn Come, który musiałbym dodać

Juby

Sprawiedliwość polecam kupić koniecznie w wydaniu od Muchy (najlepiej wydany komiks w naszym kraju jaki znam)! Dzięki powtórzeniu tej historii w WWKDC ceny na rynku wtórnym mocno spadły, okładkowa to 169,99 zł, ja dostałem swój egzemplarz z zaledwie kilkoma ryskami pod obwolutą za siedem dych. Dwuczęściowe wydanie z WKKDC bez dodatków można dostać taniej, ale w tym wypadku moim zdaniem warto przepłacić.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Czy wydanie Muchy można kupić jeszcze gdzieś w sklepie czy tylko z "lumpeksu" internetowego? :P

Juby

25 marzec 2021, 16:39:11 #1289 Ostatnia edycja: 25 marzec 2021, 16:47:28 by Juby
Nie można. Egmont podpisał wyłączność z DC Comics, Mucha nie może ich już wydawać, ani robić dodruków tego, co wydali w latach 2013-2015. Z tego co się orientuję, tylko Legendy Mrocznego Rycerza Tima Sale'a jeszcze się ostały w kilku sklepach, Sprawiedliwości raczej nie znajdziesz, ale pojawiają się egzemplarze nadal w folii na allegro i olx.

Poniżej video jak się prezentuje to wydanie:


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman