16 maj 2021, 21:10:51

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 sierpień 2009, 20:58:30

Juby

Kilka prezentów z ostatnich trzech tygodni. Wszystkie komiksy już przeczytane, nóż motylkowy raczej do zabawy, aniżeli do obrony w ciemnym zaułku ;) oraz koszulka z Tommy Wiseau-Jokerem.A to już mój zakup, odebrany w piątek rano (skorzystałem z promocji empiku). Dziś powtórka. :)"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

HUDY

Tomek Wisła idealny kandydat 😅 Dobra koszulka,a #50 Batek z plakatem czy bez to świetny numer jest!

Leon Kennedy

12 październik 2020, 11:02:38 #1217 Ostatnia edycja: 12 październik 2020, 11:09:38 by Leon Kennedy
Kurcze, muszę kiedyś zrobić zdjęcie swojej kolekcji. Same komiksy myślę, że przekroczyły ilość 200. Do tego dochodzą filmy od 89 do 2012. Jestem w trakcie wymiany na Blu-Ray. Z DCEU już tylko Blu-Ray i większa część znajduje się w mojej kolekcji. Do całości dochodzą zeszyty, które uzupełniałem wycinkami z różnych gazet + niektóre drukowane newsy najczęściej z głównej strony Batcave. Tych zeszytów uzbierało się bodajże ponad 30. Od paru lat przestałem się w to bawić. Do tego reflektor znak Batmana, maska jednostronna, jakaś figurka się znajdzie, portfel, bryloczek do kluczy i kilka koszulek, spodenki + dwie bluzy. No, to teraz pewnie powiecie dawaj zdjęcia. No cóż samo zrobienie to raczej niezbyt duży problem, ale ( proszę się nie śmiać 👻),  nigdy nie umiałem ich tutaj zamieścić. .. Nie mogę tego chyba zrobić bezpośrednio z samego telefonu. Ktoś mi bodajże mówił, że trzeba je gdzieś wrzucić i potem skopiować link i gotowe 😂, ale nie bardzo mi to wyszło jak dobrze pamiętam 🙄😜

Juby

Cytat: HUDY w 12 październik  2020, 10:52:46a #50 Batek z plakatem czy bez to świetny numer jest!

Akurat nabyłem egzemplarz bez plakatu. Ale cała reszta stan bdb+, ma troszkę przetarć na grzbiecie i napis "15" czarnym długopisem na spodzie jednej ze stron (trudny do zauważenia), reszta bardzo zadbana jak na 25-letni komiks, bez żadnych pustych miejsc po wyciętych kuponach, bez plam, czy zagnieceń. :)

@Leon Kennedy

;)

Z telefonu raczej ciężko będzie ci coś wrzucić na forum, musisz podłączyć się przez USB do kompa i wtedy użyć jakiegoś portalu hostignowego. Polecam Imagebam, bo jest darmowe, nie potrzebujesz zakładać konta i nie kompresuje ci zdjęć. Instrukcja dla opornych:

Wchodzisz na http://www.imagebam.com/ > tam klikasz w SELECT FILES i wybierasz wszystkie zdjęcia swojej kolekcji jakie cyknąłeś > poniżej w Select Type: (required) wybierasz FAMILY SAFE content (no chyba, że wrzucasz pornosy ;D), wybierasz rozmiar miniatur (najlepiej największe 350x350 pxl), ustawiasz czy mają być kwadratowe, czy formatu twoich zdjęć > klikasz w UPLOAD NOW! i Voilà! Wszystkie fotki masz w sieci, wystarczy przekopiować BBCode każdego z nich i wkleić tutaj jeden po drugim.

Wcześniej polecałbym również https://imgur.com/ bo nie trzeba nic zaznaczać, ale teraz chyba musisz najpierw założyć konto.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Aha, kurcze nie mam kompa już od dawna. Będę musiał kiedy bibliotekę odwiedzić. Tak czy siak dzięki.

Juby

W ogóle nie masz komputera w domu? Ani nikogo kto ci użyczy laptopa na 15 minut? Ze smartfona też teoretycznie się da, tylko trochę się z tym możesz namęczyć, ale próbuj.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Leon Kennedy

Laptop się już znajdzie, brat w sumie ma, ale nie wiem kiedy go odwiedzę. Tak czy siak będę miał powód 😜

PS:U mnie konsola służy do tego do czego bym używał pc 🙃 Reszta tak czy siak telefon.

HUDY

BatKolekcja powiększona o magazyny i książki filmowe, dzięki Mister Tadeo za tranzakcje.
Doszło kilka komiksów a z zakamarków wypadły jeszcze Dowcipy  ;D


Juby

Gratsy.

W przyszłym miesiącu - jak już przeczytam wszystkie komiksy, które stoją na półce (zostało jeszcze 7) - też planuję kupić Mitologię i nr #1000 Detective Comics. Daj znać jak ten The Official Book filmu Burtona z 1989, bo od miesięcy zerkam na allegro i OLX w jego poszukiwaniu, też z chęcią bym kupił jeśli jest w nim coś ciekawego.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

HUDY

The Official Book, maja opisane etapy tworzenia filmów. Opisy bohaterów, rekwizytów itp. jest ozdobiony masa,masa zdjęć/szkiców z planu oraz znanymi nam fotami w mniejszej i większej odsłonie. Mamy tez posterowe foty na całą stronę. Było warto kupić zwłaszcza ze nigdy wcześniej tego nie widziałem i mimo iż szukałem gazet i czasopism(które znalazłem) to właśnie te dwie książki najbardziej mnie ucieszyły. Pełna satysfakcja z wydanych pieniędzy 8)  8)

Juby

A to wszystko masz od MisterTadeo? Skąd te Movie Booki? Są gdzieś jeszcze dostępne (na allegro przez długi czas wisiał ten do B'89, ale nie brałem, bo okładka była w kiepskim stanie).


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

HUDY

Dokładnie tak Mister Tadeo sprzedał mi te Movie Booki razem z czasopismami, o których pisałem ze szukam. Powrót na forum okazał się niezwykle owocny, to tez i Twoja zasługa  ;D
Ja nigdy tych książek nie widziałem, nawet nie szukałem i nie pamiętam by mi kiedykolwiek na allegro owe wyskoczyły. Czasami tak mam ze wpisze Batman i jade przez pół godzinki przez oferty  ::)
 I jak patrzę na notke z pierwszych stron tych książek to widze ze są z rynku Brytyjskiego.

JubyKurcze, teraz żałuję, że nie napisałem do MisterTadeo (z którym mam kontakt na innym forum) wcześniej. ;D Ale nic straconego, może kiedyś uda się jeszcze kupić.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

Rado

Skończyłem ostatnio czytać przewodnik wydany na 75 lecie postaci Mrocznego Rycerza. Rzecz całkiem udana wg mnie, zarówno format, oprawa wizualna jak i treść. Na filmie staram się mniej więcej to zademonstrować:


Juby

Widziałem wczoraj. Trochę połamałeś język przy nazwisku Norma. ;D Sam album ekstra, chciałbym coś takiego mieć.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman