Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fantastyczna 4

Zaczęty przez DarkDaro7, 13 Listopad 2008, 13:06:09

heros65

4 jest fajna najbardziej mi się podobał Demon Śmierci stworzony przez Dooma.

Drawski

Obecnie to już nie ma Fantastycznej Czwórki, jest Fantastyczna Trójka. O ile dobrze wiem to zginął jeden z członków grupy - Johny "Human Torch" Storm. Osobiście uważam że to bardzo ciekawy zabieg, i chyba mimo że nigdy wielkim fanem F4 nie byłem to coś przeczytam z F3. Liczę na pojawienie się nowej postaci. Ciekawe by dla mnie było gdyby pojawił się na jego miejscu Ice Man - potęgowe przeciwieństwo ;). Tak czy owak to prawdopodobny dla mnie jest Spider-Man którego widzieliśmy na jednym z promocyjnych artów w stroju członka Fantastic Four.

m2reily

Akurat nie jestem pewien czy angaż Parkera do F4 jest dobrym pomysłem, zwłaszcza, że Spider Man jest nadal członkiem New Avengers. Jeśli zaś idzie o zabijanie Storma, to może mi się wydaję ale zabijanie jakieś postaci to chyba zawsze pójście na jakąś łatwiznę. Najprostszy chwyt dramatyczny, trup w szafie. Ja też nigdy nie byłem wielkim fanem F4, pomijając Jessicę Albę jako filmową Sue, niemniej wydaje mi się to dziwne. Z drugiej strony wszystko co Marvel wyprawia przez ostatnie lata jest zagadkowe, czasem wręcz głupie.             
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Leon Kennedy

Pająk wkracza do F4... Ciekawe czy w filmie go przewidują ;D A tak serio to wolę pająka jako wolnego strzelca, ostatecznie w Avengers, a nie u tych pajaców, niech jeszcze ukaże wszystkim swoją buźkę ::) Co do filmów to można zerknąć i zaraz zapomnieć. Osobiście podobał mi się tylko Doom i Silver Surfer, ale tylko z wyglądu ;).

m2reily

CytatPająk wkracza do F4... Ciekawe czy w filmie go przewidują Duży uśmiech

Daj panie boże, żeby tak nie było, spotkać się mogą, ale bez rekrutacji. 


Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Mikoto

CytatCo do filmów to można zerknąć i zaraz zapomnieć. Osobiście podobał mi się tylko Doom i Silver Surfer, ale tylko z wyglądu .

Skoro poruszyliście temat filmów to pozwolę sobie dorzucić i swoje trzy grosze:

Co do Surfera zgodzę się z Leonem. Świetnie im wyszedł. Ale to by było na tyle jeśli chodzi o plusy F4. Obydwie części są obrzydliwie infantylne, płytkie i nudne. Dodajmy do tego jeszcze kreskówkowy klimat i humor dla przedszkolaków ;). Stawiam te dwa dzieła na jednej półce z Batmanem i Robinem, bo uważam, że na to w pełni zasługują. No i jeszcze ten Doom. W jedynce go zmarnowali (walka z nim trwała pięć minut), a do dwójki twórcy wepchneli go niepotrzebnie przez, co czuje się lekką monotematyczność oglądając tego samego bad guya w dwóch filmach pod rząd. W ogóle to taki z niego bad guy, że hej... Już w tej kreskówce z TVN był bardziej demoniczny ;). No dobra, może jeszcze mały plusik za Albę...

m2reily

Mały offtop się chyba zrobił bo to temat o komiksach, ale chyba to z mojej winy bo wypaliłem z Albą, sorry. 
Zapraszam na opowieści ze świata Nowej Warszawy
http://legendynowejwarszawy.pl/

Deuce

Niestety Wasze przewidywania sprawdzi?y si?. Nowa grupa nosi nazw? Future Foundation. W jej sk?ad wchodzi oryginalna, ?yj?ca trójka z Fantastic Four, Spider-Man, troch? rodziny Richardsów i kilkoro no name'ów. Zmienili te? kostiumy. Nowa dru?yna b?dzie ubrana w bia?e kombinezony z czarnymi elementami. Tak to wygl?da:



Spider-Man wygl?da jak Anti-Venom  :P.

Swoj? drog? to my?l?, ?e, pr?dzej czy pó?niej, Johnny wróci zza grobu. Jako? nie widz? Paj?ka na sta?e w tej dru?ynie. Nie wiem jak u Marvela, ale u DC powroty do ?ycia to ju? standard. Kid Flash powróci? po 23 latach niebytu.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Leon Kennedy

O, że matko najdroższa... Ciekawe jak to długo potrwa i skąd Spider bierze czas na tą i swoją serię :P + normalne życie.



Wdzianka nie są takie złe.

(A)nonim

Jak dla mnie wyglądają kiepsko, zwłaszcza Spidey i Thing.
Leon a o Dicku czy Brucie nic nie powiesz. Ci to dopiero mają zajęty grafik. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

CytatJak dla mnie wyglądają kiepsko, zwłaszcza Spidey i Thing.

A właśnie Thing mi najbardziej do gustu przypadł. Ten ich znaczek gdzieś widziałem...

CytatLeon a o Dicku czy Brucie nic nie powiesz. Ci to dopiero mają zajęty grafik.

No tak, masz mnie :P

Johnny Napalm

CytatO, że matko najdroższa... Ciekawe jak to długo potrwa i skąd Spider bierze czas na tą i swoją serię  + normalne życie.
Czy nadal Pająk jest członkiem F4? - nie używam skrótu FF- Future Foundation- bo mi te litery kojarzą się z dawna grupą Freedom Force.
Co do tekstu Leona, czy Spider czasem nie pomyli tych swoich kostiumów?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...