Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Batman Part II

Zaczęty przez LelekPL, 31 Styczeń 2023, 18:48:45

MJ

Jeśli Dent przez cały film będzie prokuratorem, a najlepiej przez nawet dwa filmy, lub film i serial typu spin off jak Pingwin, to jestem za, ale jeśli to ma być znów odcinek o przemianie Dent'a w Two Face'a, to poproszę do tego Holidaya, Calendar Mana i całą śmietankę z Long Halloween, bo tylko w tej otoczce mogłoby to wyjść ciekawie i nie aż tak wtórnie. Ewentualnie opcja typu: mamy w filmie dużo nazwisk złoczyńców, którzy jeszcze nie są złoczyńcami w tym uniwersum i dzięki temu mamy dużo podejrzanych, ale tylko jeden rozwinie skrzydła w tej części.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

LelekPL

#136
Niekompetencja Matta Reevesa strikes again. Dopiero co przesunęli film o rok, a teraz o kolejny rok. Film ma wyjść jednak w 2027! Ile ten człowiek potrzebuje czasu na napisanie scenariusza?
https://tinyurl.com/The-Batman-2-moved-to-2027

MJ

Jaaaa pierdo*leeeeee, serio? No już nawet mi cierpliwość się kończy, bardzo podobała mi się jedynka, ale Nolan szybciej zrobił całą trylogie niż on sequel. Z drugiej strony tak to wygląda jak się łapie kilka srok za ogon, Batman II, Pingwin, ten nowy animowany Batman, do wszystkich tych rzeczy Reeves pisze więc nic dziwnego że mu się to tak rozwleka tragicznie. Niech zrobi przynajmniej znów 3 godzinny film to jak połączymy part I i II to wyjdzie jakbyśmy czasowo oglądali 3 filmy po 2h ;p
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

Funky

Nawet gdyby to była prawda (April Fools' Day) to nie miałbym nic przeciwko :P To jest niesamowite że po tak dużym hajpie na jedynkę mam całkowicie wywalone na sequel.

MJ

Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...