Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Ostatnie wiadomości

#1
Bat-Filmy / DC Universe - wątek ogólny
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 10 Maj 2024, 23:31:51
Wygląda jak strażak. Taki co dopiero co wrócił z akcji i już musi lecieć na następną. Taki może i trochę tym już zmęczony, ale raczej nie dający tego po sobie poznać, bo wie, że musi. Nie zrezygnuje. Znów trzeba nałożyć kostium i kogoś uratować. Do roboty, Clark - myśli sobie - dasz radę.
Podoba mi się :)
#2
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Mr.G - 10 Maj 2024, 23:27:20
Jakieś takie nieociosane, jakby z painta te postacie (zwłaszcza Batman wypada bardzo brzydko), ale to nie ma większego znaczenia. Animacja w X-Men '97 też mi się nie podoba, ale tam nie ma to znaczenia. Ważne, że twórcy próbują inaczej - inne czasy, inny klimat, inne historie postaci. No i chcą skupić się na psychologii bohaterów, co było chyba podkreślane od pierwszych wieści dotyczących tego serialu. Jeśli im się uda, brzydka kreska nie będzie problemem. A zresztą, w ruchu i z odpowiednią muzyką... może nawet będzie to piękne.
Najwięcej dowiedzieliśmy się o Harley, bo i chyba u niej szykuje się największa metamorfoza. Od wyglądu, przez sposób działania, po brak powiązania z Jokerem. Odważnie i dobrze. Na blond pannę Quinn z irytującym głosikiem już się napatrzyliśmy i jeśli ktoś ma prawo proponować nowy na nią pomysł, to właśnie ta ekipa, która ją stworzyła. I mam nadzieję, że takich nowości będzie jak najwięcej.
#3
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 10 Maj 2024, 21:08:17
Doczekać się nie mogę. Sam teraz powtarzam TAS drugi raz. Tymi zdjęciami tylko podsycili apetyt.

Dzięki @Juby za filmik. Nie znałem
#4
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Juby - 10 Maj 2024, 20:39:37
Jeśli serial będzie prezentował ten sam poziom (Batman wygląda w nim identycznie) to jestem spokojny.

#5
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez LelekPL - 10 Maj 2024, 18:25:10
Wygląda ok. Trochę "za jasno", za mało cieni, dymu, czerni, jeśli to ma być Noir. Ale pewnie będę oglądał, zależy jak pierwszy odcinek.

Wolałbym, żeby tak jak X-Men 97 nowy odcinek był co tydzień - nie lubię bingować odcinków i często po prostu porzucam serial w takich wypadkach. To też by pomogło serialowi pozostać w mediach przez dłuższy czas i stworzyć marketing szeptany. Seriale wydawane za jednym razem w większości są popularne przez tydzień, a potem się o nich zapomina. Są wyjątki jak Stranger Things, Squid Game czy ostatnio Reniferek, ale to póki co wychodzi jedynie Netflixowi.
#6
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Miss_Quinn - 10 Maj 2024, 15:41:30
Sama kreska nie wygląda źle na tych zdjęciach. Na pewno zerknę na niego, bo nie wygląda to źle :)
#7
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez Leon Kennedy - 10 Maj 2024, 12:49:18
Spokojnie, jakoś się obejrzy 🙃 Zdjęcia są klimatyczne i fajnie, że to lata 40 ;D  Klimat właśnie na tym tylko zyska.  Czekam.
#8
Seriale animowane i TV / Batman: Caped Crusader
Ostatnia wiadomość przez newtime - 10 Maj 2024, 12:35:36
Cytat: Funky w 09 Maj  2024, 23:58:26Niestety ale kreska to troszkę bardziej realistyczna wersja TAS (która coraz bardziej mnie irytuje wraz z wiekiem), na plus że serial będzie rozgrywać się w latach 40. Nie sądzę abym wykupił abonament w Amazon Prime ze względu na Caped Crusader

Jeśli nigdy nie korzystałeś, to pierwszy miesiąc jest za darmo  ;)
#9
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez Crowridd - 10 Maj 2024, 07:44:54
Warto rozmawiać.

Pewnie niedługo siądę to Kinga i wtedy sprawdzę sobie Twoją recenzję @Juby.
#10
Uniwersum Batmana / Nasze recenzje komiksów z Batm...
Ostatnia wiadomość przez MJ - 10 Maj 2024, 06:54:07
Cholera, też przewertowałem komiks, i nie znalazłem tej wzmianki, coś mi pamięć szwankuje widocznie, sorka za zamieszanie.  :P